forum top

× Versenyek

emo 2019 ONLINE KUPA

Több
2019 nov. 03 15:06 #3726

Sziasztok!! Megbeszéltük tegnap és helyettem NG játszik majd! Mivel mind a ketten csak azért neveztünk hogy 16an legyünk de ő jobb játékos így élvezetesebb lesz a verseny :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 nov. 04 14:20 #3727

lanyizoli beküldte:

Sziasztok!! Megbeszéltük tegnap és helyettem NG játszik majd! Mivel mind a ketten csak azért neveztünk hogy 16an legyünk de ő jobb játékos így élvezetesebb lesz a verseny :D

No, ez elég meredek felvezetés volt... :cheer: :woohoo:


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 nov. 17 09:58 #3729

Sziasztok!
Jamaal (Fortress, Isra) vs Energy (Rampart, Kyre)- Template: Jebus
Sikerült lejátszani Energy-vel a mérkőzést. Elég nagy kihivást jelentett ez pálya, mivel totál üres volt a területem (mint kiderült Energy-nél is), végül sikerült kb 35 wyvern-t összeszedni és a 2. hét utolsó napján a területemen levő utópiát kiürteni, amiben csak az arany jött jól, mivel magas szintű varázslatokat nem tudott a hősöm. Sokáig 3 hősöm volt, Tazar, Solmyr és Isra, de végül utóbbinál maradtam, mert neki jött korábban az expert earth. A 3. hét elején megütköztünk, mielőtt bementem volna a sivatagba, a 15 basilisk és a 31 wyvern állta a sarat, végül a 140 manának köszönhetően le villámoztam az ellenfelet és ha jól emlékszem 17 wyvern túl is élte az összecsapást. Köszönöm a meccset Energynek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 nov. 25 22:01 #3739

Sziasztok!
Az első forduló után az állás(nyertes ág és vesztes ág):

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 2019 nov. 25 22:11 Írta: Norbakk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 nov. 26 11:06 #3740

Sziasztok!

Ssth (Conflux) vs NG (Castle) 3:0
Random panic

NG heroja erősebb volt. Én a HP miatt nyertem, meg mert sikerült NG várát úgy bevennem, hogy utána plusz egy heti sereget hozhattam magamnak.
Köszönöm a gamét!


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 dec. 21 17:38 #3761

Sziasztok!

Ssth (Inferno - Pyre) vs Karesz (Conflux - Tyris) 3:0 diamond

A terep miatt nem panaszkodhattam, jól alakult minden. Második héten kivettem egy pandorát, amit lots sima maci őrzött. Kaptam belőle all earth spelleket és ez mindent eldöntött. Town portal és resu comboval ezen a templaten durva dolgokat lehet véghezvinni. Egy kupac fa őrzött egy kannát és ezután már tényleg mindenem megvolt.
1-3-1re lett 50 körüli wyvernem és 4 angyalom. 1-3-4 fele futottam össze Karesszal, aki fel is adta a meccset.
Köszönöm a gamét!


Üdv,
Th
Utolsó szerkesztés: 2019 dec. 21 17:39 Írta: ssth.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 máj. 12 09:09 #3822

Sziasztok!
Kicsit elmaradtam a beszámolókkal és eredményekkel most pótlom.
SOD:
Végeredmény:
1.Marqadam
2.Norbakk
3.Teki
4.Zodmund
5-6. Kimon Bogpista
Gratulálok Marqadamnak a győzelméhez, megérdemelten nyert! Nem hibázott semmi végzeteset és kihozta, amit lehetett.
A magyar Heroes történelemben tovább erősítettem a helyemet, továbbra is vezetem a tornagyőzelem nélküli listát, nekem van a legtöbb második és harmadik helyezésésem győzelem nélkül. Igen se 1v1, se 2v2, se támadás győzelmem sincs:) Le sem tagadhatom, hogy magyar vagyok:)
Gratulálok Tekinek is, végig nagyon jól játszott, nehéz ágra került. Mindegyik fordulóban remek játékosokat gyűrt le. Nem sokon múlt, hogy ő jusson a döntőbe helyettem. Hotá-ban pedig negyedik lett,itt is én állítottam meg:( Mindkét versenyen remekül szerepelt!
5-6 helyezett lett Kimon és Bogpista, nekik is gratulálok. Kimon Hotában is ugyanitt végzett, őt mindkét versenyen Teki állította meg. Bogpista pedig sajnos idő hiányában feladta a versenyt:(
SOD döntő az én szemszögömből:
Mindkét meccs mirror volt, sajnos egyszer sem sikerült úgy eliminálni, hogy más értelmes tempalte maradjon.
Első meccsen towerral játszottunk, kaptam Shaktit és Jabarkast, mindkettőt próbáltam húzni, végül Shakti lett a befutó. Volt egy lookout tower első nap láttam, hogy a szomszéd nekro vár elérhető, de pack monk volt a blokk és nem kockáztattam, mivel nem jött nekrós hős. Marqadamnak jött Charna és taktikával+fejlett vízköpókkel arra ment. Gondoltam rá, hogy én is beverjem, mert storm elementálok és gogok védték a másik két szomszédos zónákat...Végül gogook mellet döntöttem, mert fortresshez vezetett, a másik pedig stronghold volt és úgy gondoltam fortress olcsóbb lesz azt húzom majd. Az úton mindegy egyes guard lövős volt...így mire odaértem alig maradt gremlinem. Asszem 4nap be is írtam, hogy ezt tuti nem nyerem meg, esélytelennek éreztem, főleg azok után miután nem tudtam beverni a kincseszóna várát egy napi séta oda...Marqadam meg látta, hogy arra nem lehet menni, mert ő stronghold zónát is beverte. Míg én gyengültem, addig Marqadam termelte a csontikat. Nem adtam fel, 20wyrmmel sikerült kiszednem két topeot, értékeim jobbak voltak, de mana kevés volt a hatalmas csontitöbblet ellen. Ráadásul főcsatában Markónak volt immun to dispell artija, így a szunyog nem tudta leszedni az antimagicet..Ezen a meccsen, úgy érzem jól játszottam, kihoztam, amit tudtam.
Második meccsen: kétszer is hibáztam, megvettem a színt és Grindant zártam ki, holott Monaret kellett volna...Ez visszaütött. Mindketten két nekrós hőst kaptunk Moandor és Galthran volt nálam, valamint kaptam egy Alamart. Így azt hittem jók lesznek ezek a hősök, hát tévedtem. Alamar kapott földet, a másik kettő nem...Okés nem baj, megoldom valahogy. 116-on történt a tragédia, egy kezdőzónás lookout towerből láttam a szomszédos részt, láttam egy üthető boxot és két ládát a havas zónába, meg egy spyglasst pack hell hounds mögött az úton. Ki volt számolva, hogy összejön a madár simán a két ládával. Volt egy kút az úton levertem valami ogrekat talán és elfogyott ott a manám visszamentem tölteni és mentem a kutyák ellen. A csatába vettem észre, hogy 0 manám van,mert egy nap nem lehet kétszer kútnál manát tölteni, mondanom sem kell, hogy a 8as speedű kutyák 19en voltak és pikk pakk beverték a blokkjaimat. Így buktam a ládákat, a pandorát...és a két górénak a havon kellett pénzt szedni, hogy legyen madár és végül 300goldért kellett piacozni. Utólag megnézve a kezdőhőseim labdába se rúgtak Marqadaméihoz képest:Clavius, bannolt Grindan ez napi +700gold.., +1higanyos(fluxxal vagyunk) +1 kristályos hős(itt megjegyezném, hogy Markó nem is látta ezeket a bányákat, mert annyira kiestek, sulfur- és gembánya volt az út mellett),Septienna scholar+Grindan slow(nekem is megvolt Moandor+Alamar) és Ciele, az egyetlen balfasz a Xarfax volt, ahelyett talán egy Solmyr vagy egy Jeddite elfért volna még a kezdő heteshez:). Ennek ellenére nekem kellett kevesebbet cserélnem a madárhoz.
Aztán fokozódtak a problémák Ádám kiszedte a 3ast const, expert földdel nem volt nehéz, mert sok zóna volt fluxos..Nálam nem jött az exp earth és így kénytelen voltam anélkül beütni, így a 250csonti sajnos lefeleződött. Mondom nem baj talán még vissza tudom hozni, neki sincs animateje. Erre másnap láttam, hogy már az én oldalamon van Thanttal...meg még egy nekróssal, visszanéztem és that 3dik képessége föld volt, Claviusnak szintén, asszem Spetiennanak is, 4 nekróssal nyomta... Gyorsan kiszedtem hiveokat és beütöttem egy topeot, sajnos nem volt elég manám, nem vártam egy napot, hogy 100legyen, mert sietni kellett és a 60mana nem volt elég. Kaptam kék sapkát és fekete gömböt meg valami szir-szart még és feladtam. Mert mind hasztalan volt, dd-vel se nyertem volna, de megpróbáltam volna. Ki tudtam volna szedni az ő oldalán ugyanezt a topeot és aztán tovább menni. De így nem volt értelme, és valószínű dd-vel is kikapok, mert iszonyat nagy serege volt már Ádámnak.
Az első meccset sajnáltam, a második annyira nem bántott, mert ott hibáztam kétszer is nagyot.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 2020 máj. 12 09:10 Írta: Norbakk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!