forum top

× Versenyek

emo H2 támadás verseny

Több
2015 dec. 06 15:15 #294

Igen. Én simán csak vezetném a saját csapatomat a sajátom ellen is. Ez +1 mentés lenne játékosonként, nem a duplája. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 06 19:00 #297

Köszönöm a gyors segítséget. :)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 07 10:57 #302

Sziasztok!

Átküldtem az eredményeimet Gepynek, innentől ketdve küldhetitek az eredményeket (december 30-ig).
A legtöbb veszteséget nekem egyébként Jou okozta, a legkevesebbet Doom3d, Poirot és Icescream...

kiki

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 07 16:36 #307

Jövőre hozok valami szivatósabb csapatot. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 07 21:55 #314

doom3d beküldte:

Jövőre hozok valami szivatósabb csapatot. :)
Én elég sokat küzdöttem vele most is, az tuti. :) Eleinte azt hittem 100%-os bukta. Sajnos arra a térképek elkészülte előtt is rájöttem már, hogy vérmes reményeim nem lehetnek, azt tűztem ki célul, hogy jó lenne megúszni 100%-os vereség nélkül, de egyelőre a Kiki-féle magas defenses, vakítós, morálozós Hydrák túl szívatósak. Hydrák ellen sokat kell matekozni, a másik kettő ellen is. Többi meccsen elég nagy a szórás, van 1-2 0%-os, vagy minimális veszteséges ütközet, dehát ugye a chainlightninggal nem tudok igazából mit kezdeni, úgyhogy van pár elég véres csatám is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 07 21:59 #315

gyors helyzetkép:
Tök jó, amire varázsolok, annak annyi...
Aki antimagicet vett, annak ezt mind üzenem: lsdfghjkalsmdmlkadhkjfhioehfoiuejclkmn vbieuo :angry: ...
Teki az 1értelműen full KO. Röhögve levesznek a titánjai mellel is... Meg Bobi 3 balckje is :woohoo:
Szal kemény vagyok mint a vídia... 8)


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)
Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 07 22:02 Írta: Jou.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 08 10:19 #318

bobibubi beküldte:

Többi meccsen elég nagy a szórás, van 1-2 0%-os, vagy minimális veszteséges ütközet, dehát ugye a chainlightninggal nem tudok igazából mit kezdeni, úgyhogy van pár elég véres csatám is.
Itt is ez a helyzet. Tekinél nincs varázslat, és egy darabig eltart a hidráknak, amíg felérnek a Titánokra. Utána is kegyetlenül lassan fogynak. Jou chain lightningja meg erős. Kezdem érteni, hogy miért vettek annyian antimagic-et. :)
Van még öt csatám, ahol faragni kellene a veszteségen.
Poirot is nagyon csendben van. Egy-két csapat megfogta?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 09 12:10 #330

Hali!
Letoltam én is a csatákat, Jou okozza nekem is a legtöbb gondot. A villáma nem hat a tündéreire, mivel van anti-magic-em, de a többieket leradírozza, nincs ami elvonja a tüzet, kivéve, ha kevesebb, mint 4 stack van a tündéremen kívül, akkor berezisztálnak a villámra. Így is 2 sárkány a tündéremre jön az első körben...Szóval utána a finoman szólva is hiányos védelmű tündérek néznek farkasszemet a sárkányokkal... Már le tudtam vinni a veszteséget 200 alá, de kiki ellen ez kevés lesz :) Teki titánjaival is van probléma. Azt kell valahogy kisakkozni, hogy miután ütöttem egyet a tündérekkel(lehetőleg luck-kal), moált kapjanak és visszavonulhassanak, hogy a titán kedvére lőhesse ismét a halflingot... Egyelőre ott tartok, hogy 2-3 titán egyszer így is megüt... A többit sikerült lehozni minimális veszteséggel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 09 16:57 #334

Tiszteletem a Társaságnak!

Nagyon úgy fest Én is a végére értem csapatoknak, még egy-két napot ülök a mentéseken hátha eszembe jut valami csoda, de úgy gondolom ennél már csak abban az esetben lehetne minimálisan jobb a helyzetem, ha olyan temérdek időt beleölnék, hogy kimaxolom, hogy melyik körben mikor jön a luck, resist miegymás az pedig nagyon munkás lenne, elvenné a játék élvezetét, a középmezőny szerintem meglesz (de kis szerencsével az élmezőny vége is), annál sokkal vérmesebb reményeim meg amúgy sem lehetnek az első offline versenyemen...

És akkor jöjjön egy kis helyzetjelentés:

Nekem is azok a csapatok okoztak elsősorban nagyobb problémát amelyekre nem tudtam varázsolni, vagy ahol volt olyan lény amire nem hat a mágia... Ebből kifolyólag majdnem a mezőny fele okozott kisebb-nagyobb veszteségeket a csapatomban, a dobogós károkozók pedig a következők lettek:

3. Kiki: Itt első nekifutásra meg se tudtam verni a gépet, simán legyőzött, aztán ahogy kezdtem rájönni, hogyan is kellene játszanom, azon kaptam magamat, hogy a tenger sok Hidra kibírja a 12 lövését az íjászaimnak és még mindig baljóslatúan csoszognak felém, manapont híján pedig övék a kezdeményezés ráadásul visszaütni sem lehet nekik. Plusz amikor a legjobb menetemet toltam, elrontottam egy lépést aminek következtében a második főnixemet is be kellett áldoznom, itt ezt még ki lehetne javítani, de nem hiszem, hogy lesz hozzá elég lelkierőm, mert iszonyatosan kell koncentrálni, hogy mikor lehet lőni mert jön a luck, mikor melyik varázslatot kell elpendíteni, és mikor hova kell lépni a sallanglényekkel...

2. Teki: Itt sajnos rendszeresen moráloznak a Titánok, és mert kétszer nem sikerül az Istennek sem kisakkoznom, hogy luck-kal lőjenek az íjászok mielőtt elfogy a sallang, a végén a főseregnek is odapörkölnek...

1. Jou: Természetesen nálam is Jou a mumus, bíztam benne, hogy nem kényszerülök ökölharcra az íjászaimmal, de amondó vagyok, hogy ennyi belefér (nekem), hogy egyszer "véres kézzel" távozzam a csatamezőről. Itt sajnos sok javítanivaló nincs, mert ha nem antimagic-kel kezdek akkor még rosszabbul járok és mert nagyjából egy láncvillám eltakarítja az összes töltelék lényemet, majdhogynem azonnal kezdődik is a box.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 09 16:57 #335

Kihoztam a csapatomból mindent, amit bírtam. Legtöbb veszteséget okozta: Jou, Teki, Bogpista. Jou: Miért?? :)
Aki kihívásokra vágyik, az próbálja ki a Kiki elleni csatámat. Ma is ráment 8 órám.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 09 19:29 #336

Jou ellen, ha úgy állok be, hogy az első körben a tündéreim minél kevesebb ütést kapjanak, az expert leadership-expert luck dacára sehogy sem jött az első körben a morál. Ha viszont a bevezető csata után csak advanced-ig toltam a leadership-et, és a luckot is úgy hagytam, akkor meg jött... :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 09 20:52 #339

Aszzem énis végeztem...

nagyjából a végfejlemény:
Lett 0%-om Hercule jóvoltából... :evil:
Akire varázsolni tudtam a 4 centa bepergett kelletlenül is, de más nem...
Aki vett AM-et:
Pista: a 300 pixi-t simán leboxoltuk asszem morállal kivégezve, de 46 pixis sem lett volna ütőképes ( amire nem sikerült tenni az persze elporladt... )

Megmelítem itt Shan kollega 1 poweres heroját, akit mégis láncvillám vitt el, igaz csak a 2. körben :D

A 2 dobogós nehézség: Ricsepi és Bobibubi serege... Őket nem úsztam meg kapott sebzések nélkül, Bobi 850 körülig bontott, Ricsi kb 1100 hp-t...

Top1 gond: Teki és a tiltó golóbisa... asszem 1 titánt sikerült levenni XD


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)
Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 09 21:04 Írta: Jou.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 10 13:05 #342

Beküldtem. Biztos voltam benne, hogy senki nem hoz blind-et. (4 fő) Az is eléggé nyilvánvalónak tűnt, hogy senki nem próbálkozik még egyszer direkt sebző mágiával és idézéssel. ( 2 fő) Az áremelés miatt magától értetődő volt, hogy senki nem hoz vámpír lordokat (1 fő). Továbbá már többször megegyeztünk itt a fórumon abban, hogy a gömböc túl drága, nem éri meg megvenni. (1 fő)
Erősen bíztam benne, hogy végre senki nem hoz olyan teleportos csapatot, mint én. (4 fő, hidra/törp/ogre)
A többi csapatra számítottam. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 13 16:42 #366

Az eddigi beküldők: Doom3d, Kiki, Ricsepi, Shan, Vladimir.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!