forum top

× Versenyek

emo 16. Heroes Mugger Emlékverseny (28. HBB)

Több
2018 febr. 19 14:00 #3201

Üdv Bátor Harcosok!

Kitartást és mihamarabbi gyógyulást NG! Nézd a jó oldalát, így legalább a Balaton Kupán remélhetőleg már teljesen felgyógyultan találkozunk!

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2018 febr. 19 14:03 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 febr. 20 06:40 #3203

Vologya beküldte:

Üdv Bátor Harcosok!

Kitartást és mihamarabbi gyógyulást NG! Nézd a jó oldalát, így legalább a Balaton Kupán remélhetőleg már teljesen felgyógyultan találkozunk!

Baráti üdv!

Köszi srácok!
Nehéz a jó (meg bármilyen) oldalát néznem egy "értelmetlen", 2 évig tartó sérülésnek, állapotnak :(
De tény, az újabb Balaton Kupán (ugye lesz, ugye lesz?!) már nem kell kerülgetnetek egy szivacson fekvő hülyét :cheer:
Erejem teljében fogok visszatérni, na persze ez a Heroes tudásomon nem fog meglátszani :lol:


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 febr. 22 17:42 #3206

Tiszteletem a Társaságnak!

Látom, hogy ismét családias lesz a hangulat, szerintem ez nem olyan nagy tragédia tekintettel arra, hogy a legutóbbi BB-n szép számmal voltunk és a 4 napos hétvégét várható volt, hogy akinek pl.: családja van távol tölti a város zajától. Nekem ugyan nincs családom, de Én is szabin leszek előtte, hogy azon a héten csak két napot kelljen dolgoznom és megfelelő testi és szellemi állapotban érkezzem a Budapest Bajnokságra...

Na de a megértő PC ömlengést befejezve... az a kérdés merült fel bennem, hogy mivel a H5 Támadásra olyan kevesen jelentkeztek eddig, hogy ha meg is lesz tartva és mondjuk 2 fordulós lesz, a kevés jelentkező miatt akkor is kb. 5 perc alatt lemegy így a H3TT-re jelentkezett 8-9 embernek igen sok ideje lesz játszani, viszont alig lesz meccs, ezért csak igényfelmérés jelleggel kérdezem, hogy mit szólna a társaság ahhoz, hogy ha a H3 Támadás két fordulós lenne (mint a Táborban), csakhogy kellően kihasználjuk a Csili adta kellemes légkört? (szerintem így sem végzünk későn mert HUNLorcs Lengyelországban van ezért nem lesz aki elhúzza a meccseket... :P )

Természetesen ha már ilyen bódultságok járnak az eszemben, mint a két körös H3 Támadás segítek a térképek legyártásában is.

Természetesen 2: ha bárkinek bármi ellenvetése van (sietnie kell haza, moziba, wc-re...), távol álljon tőlem, hogy kiba... elrontsam a szórakozását, és maradhat egy fordulós a H3 Támadás is, nem fogom kinyitni a gázt. Csak jelenleg a rekord kevés szereplővel lehozott (már ami a H3 Támadást illeti) 13. HME létszámát sem érjük el és szívesen játszanék egy kicsit...


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 febr. 23 11:27 #3207

Részemről oké, bár ha szabin leszel előtte, akkor vélhetően olyan jegyzettekel fogsz jönni, hogy csak na :D jobban fogod ismerni a csapatom, mint saját magam :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 febr. 23 13:42 #3208

marqadam2 beküldte:

Részemről oké, bár ha szabin leszel előtte, akkor vélhetően olyan jegyzettekel fogsz jönni, hogy csak na :D jobban fogod ismerni a csapatom, mint saját magam :P

Ne vicceljél... aki már játszott az Én gépemen ellenem H3 Támadást az pontosan tudhatja, hogy ott úgy néznek ki a térképek, hogy akinek csak egy kicsit jobb csapata van mint az enyém azt azonnal átszerkesztettem... de mivel nem tudok minden meccset a saját gépemen lejátszani ezért jelentkeztem, önzetlenül, hogy legyártom a térképeket, hogy ezt a hibát kiküszöböljem és minden gépen a csak hack-elt térképek legyenek... erre kell valójában a szabi...

:D


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 febr. 26 08:04 #3211

Szerintem meggondolandó a 2 fordulós h3 támadás, a 7fős dupla fordulós h5 szerintem eltart délig, aztán ebédszünet és egyebek után a h3 elég sokára fog végződni, ha 2 fordulós lesz. Nekem személy szerint nem gond, én örülök ha minél többet lehetek a társasággal, de el tudom képzelni, hogy van olyan, aki hamarabb hazamenne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 febr. 26 12:03 #3212

Dave beküldte:

Szerintem meggondolandó a 2 fordulós h3 támadás, a 7fős dupla fordulós h5 szerintem eltart délig, aztán ebédszünet és egyebek után a h3 elég sokára fog végződni, ha 2 fordulós lesz. Nekem személy szerint nem gond, én örülök ha minél többet lehetek a társasággal, de el tudom képzelni, hogy van olyan, aki hamarabb hazamenne.

Azt kell mondjam, hogy túlizgultam a dolgot... Amikor felmerült bennem, hogy 2 fordulós legyen a H3 akkor még csak 4-en voltak H5-re és 9-en voltunk (egy kérdőjelessel) H3 TT-re... Nem számítottam rá, hogy ennyi jelentkezés befut még az utolsó pillanatban... (túl korán vetettem fel az elképzelésemet)

Bár nincs kifogásom a 2 fordulós H3 Támadás ellen, úgy érzem, hogy ilyen létszámmal már nem fogunk beleférni az időkeretbe... De továbbra is amondó vagyok, hogy csináljuk úgy ahogy Vologya írta az e-mailben, azaz úgy készüljünk, hogy két fordulós lesz... (azt ha nagyon leszavazzuk akkor max nem használjuk fel a második körös exceleket, illetve előfordulhat, hogy nem tudnak eljönni emberek (és ha pl: 2 ember visszamondja akkor már megint ott tartunk, hogy nagyon lecsökken a mérkőzésszám).


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 febr. 26 23:08 #3213

Ha már felvetődött: ha rajtam múlna, én is az 1 fordulós h3 támadásra szavaznék.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 01 13:41 #3218

Szerintem ennyi embernél elég az egy fordulós megoldás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 03 17:49 #3219

A csoport: Bogpista, Marqadam, Pumpás
B csoport: Zodmund, Jou, Ricsepi
C csoport: Dave, Norbakk, Bobibubi, Karesz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 04 21:58 #3222

Üdv Bátor Harcosok!

Kérek minden résztvevőt, aki még nem utalta a pénzt vagy nem egyeztetett velem az átadás módjáról, utaljon vagy keressen, mert a részvételi díj rendezésének határideje lejárt! Az első oldalon pirossal jelöltem azokat, akik már rendezték vagy jelezték a rendezés módját, csupán a betegségem miatt nem tudtam velük eddig személyesen találkozni... Köszönöm!

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 05 15:31 #3223

Vologya beküldte:

Üdv Bátor Harcosok!

Kérek minden résztvevőt, aki még nem utalta a pénzt vagy nem egyeztetett velem az átadás módjáról, utaljon vagy keressen, mert a részvételi díj rendezésének határideje lejárt! Az első oldalon pirossal jelöltem azokat, akik már rendezték vagy jelezték a rendezés módját, csupán a betegségem miatt nem tudtam velük eddig személyesen találkozni... Köszönöm!

Baráti üdv!

Tiszteletem Vologya Mester!

Február 13-án elutaltam a nevezési díjat, kérlek majd ha időd engedi nézd meg, hogy megérkezett-e, ha valami gond adódott volna szólj és intézkedem (nálam úgy tűnik, hogy rendben elment a pénz).


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 08 08:29 #3224

Üdv Bátor Harcosok!

A H3 és H5 támadás csapatok beküldési határideje lejárt, de a társaság fele nem küldte a csapatokat!!! :(

Kaptok még egy kis haladékot (aki már beküldte az is módosíthatja a csapatait a módosított határidőig!)...

A végső beküldési határidő: 2018.03.09. 20:00 óra!!!
Aki eddig a határidőig nem küldi, lemarad!!! Kéretik a határidőt maradéktalanul betartani!!! Köszönöm!

Ricsepi: A pénz megérkezett, de valahogy kimaradtál a piros neves körből, elnézést érte!

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 márc. 08 08:49 #3225

Ahoy!

A nemzetközi Zoltán névnap alkalmából megvétózom :)
Aki nem küldte, az lemaradt:)
Na jó a nőnap alkalmából én ma estig adok haladékot (március 8. 20:00)

Üdv : Magix

P.S. : Vologya én is utaltam tegnap szóval pirosítsál majd ha lesz időd :)

Utolsó szerkesztés: 2018 márc. 08 08:57 Írta: Magix.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!