forum top

× Általános csevejfarm

emo Általános kérdések

Több
2019 márc. 30 12:41 #3567

Sziasztok!

Az iddqd blogján hallható Vologyamesteres podcastot hallgatva döbbentem rá, hogy létezik egy ilyen fórum, és úgy döntöttem, hogy ez engem érdekel. :)
Volna pár kérdésem persze, először is, hogy mennyire aktív ez a honlap, meg a fórum? Örülnék, ha nem egy több éve elhagyatott helyre regisztráltam volna. ^^
Aztán, itt lehet-e foglalkozni a Might and Magic-kel is, nem csak a Heroes-okkal? Illetve egyéb más játékokkal? Anno a Gumininja fórumon volt egy egész szekció a nem Elder Scrollsnak (Illetve kettő, csak az MMO szekció nem érdekelt sose :D ), és mivel sokáig voltam ott tag (meg moderátor is), tök otthonosan érezném magam, ha itt is volna ilyenre lehetőség.

Elnézést, ha rossz helyre nyitottam a topikot, megpróbálok hamar akklimatizálódni. :)


With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask me why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
Be careful, I'm waiting for you
I'll smash your fuckin skull
.... And eat your brain!
You won't need it anyway.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 03 05:21 #3571

Én kb. heti egyszer felnézek erre a fórumra, hogy van-e valami érdekes. Halottnak nem mondanám, de nem is pörög.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 03 18:34 #3572

Hát igen, az feltűnt abból, hogy az ötödik nap után jött csak válasz. :)
Sajnálatos, mert sokkal jobban preferálok egy jó fórumot, mint bármelyik ún. "közösségi média" oldalt. Valahogy sokkal bennsőségesebb a hangulat, sokkal családiasabb.
Arról nem is beszélve, hogy sokkal követhetőbb egy beszélgetés, mint az akár olvasás közben is össze-vissza töltögető fészbukon.
Az meg már csak hab a tortán, hogy nem egy automata rendszer bannol ki, csak azért, mert a gasztronómiáról folytatott eszmecserében le mertem írni azt a rendkívül homofób szót, hogy buci, hanem élő emberek a moderátorok.

Na mindegy, azért kár, mert heroesozni nem tudok olyan jól, hogy versenyekre járhassak, más meg nagyon nem pörög, ahogy látom.


With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask me why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
Be careful, I'm waiting for you
I'll smash your fuckin skull
.... And eat your brain!
You won't need it anyway.
Utolsó szerkesztés: 2019 ápr. 03 18:37 Írta: Ironfist.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 07 07:52 #3573

Azonban akkor már kérdeznék megint: nem lehet valahogy beállítani, hogy folyamatosan legyek belépve? Hiába pipálom ki ugyanis, hogy emlékezzen rám, minden alkalommal újra be kell, hogy lépjek.


With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask me why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
Be careful, I'm waiting for you
I'll smash your fuckin skull
.... And eat your brain!
You won't need it anyway.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 07 12:30 #3574

Igen, sajnos nem pörög annyira, mint amennyire pöröghetne, vagy pörgött 1-1 Heroes fórum az ezred forduló környékén, de azért totál lappangás sincs.
A belépési probléma nálam is meg van, nem is foglalkozok már vele, legtöbbször csak elolvasom az új bejegyzéseket, aztán ha vmire válaszolni akarok (mint pl. most) akkor pár klikk és bent is vagyok :)

Amúgy szerintem a legutóbbi Heroes játék is hozzájárult h ennyire visszaesett a fórumok pörgése, szerintem a 7. rész lett az eddigi leggyengébb azok közül amikkel játszottam (csupán a legelső 2 maradt ki mert akkor még igencsak pelenkás voltam). Nyögve végig vittem az alap kampányait aztán annyi, a kiegészítő nem is érdekelt már, pedig a Hammers of Fate-ben nagy kedvencek lettek a törpök. Gyenge volt sok téren a játék, hatalmasat kellene robbantani az Uborkának (vagy hozzáértők kezébe adni a jogokat) a következő résszel h az "alvó ügynök" játékosok újból előkerüljenek és Heroes-ozzanak :) A legjobb dolog a témában h nemsokára elkészül a 3. rész teljes magyarítása :)

Egyéb játékok terén mikre gondolsz?? TES, Divinity, Blizzard, Witcher, stb.?? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 07 16:02 #3575

A fórumok általánosan visszaestek valamiért, sejtésem szerint részben a facebook is tehet erről, mivel mindenki átállt oda. Anno a gumininja fórum eszméletlenül pörgött, pláne az Oblivion megjelenése előtt, volt olyan hetünk, hogy ~200 (kétszáz!) új tagunk jött naponta. Akkor lettem én is ott modi, mert a meglévők nem bírták az emberáradatot. :D Sajnos a fórumok általános lelohadása mellett egyszer csak megszűnt működni 1-2 évre, utána meg mikor mégis újraindult, nagyon nehéz volt új embert szerezni, aki írt volna. Nagyrészt a nosztalgia tartotta életben, de most megint vagy egy éve nem üzemel. :(
Annak örülök, hogy van azért, aki még válaszolgat, mint írtam, sokkal jobban otthon érzem magam egy fórumon, mint a sok gagyi, smalltalkot erőltető vackon. :) A belépés meg ha ilyen, akkor ilyen, evvan. Nem hatalmas probléma, csak gondoltam hátha csak én nem vettem észre valami beállítást.

Az igazság az, hogy a Heroes6-7 nekem már kimaradt, a h5 is csak szoszo volt meg, az alapjátékból pár pálya, az akkori gépem nem is nagyon bírta. A H6ról hallottam, hogy rettenetes volt, hogy singleplayerhez is kötelezően online kellett lenni. Ez nagyon böki a csőrömet más játéknál is, nem szeretem. Na, heroes rant majd külön topikba a heroes témakörön belül :D

Ubi szerintem telibefossa a heroes/might and magic jogokat.

Egyéb játékok, hát. Először is a Might and Magicek, nem láttam róla topikot sehol. Nem evilágiból pedig nyilván a saját kedvenceim. :D TES, Guild Wars1, de úgy akármi is. Persze saját topikban, nem ömlesztve, csak gondoltam előbb rákérdezek, hogy szabad-e ilyet, mielőtt elkönyvelnek itt engem mindenféle szabályszegőnek. :D


With Iron Fist
I 'll smash this shit
No questions, no answers
Just with IRON FIST!
Don't ask me why
Hate me, hunt me,
But you'll never get me!
Be careful, I'm waiting for you
I'll smash your fuckin skull
.... And eat your brain!
You won't need it anyway.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 07 17:46 #3577

Nem hiszem h probléma lenne ha más játékokról is folyna eszmecsere. :)
A Heroes 6-nál meg lehetett kerülni elég könnyen az online dolgot. Viszont vmiért bizonyos játék mennyiség után iszonyatosan belassul ha be vagy lépve Uplay-re (sztem megzabálja a RAM-ot), offline módban nincs vele gond. Az még aránylag tetszett is, érdekesek voltak a boss harcok, a párbeszédek (Azkaal és Kiril volt a kedvencem).
Might and Magic terén a korábbiak nekem kimaradtak, a Legacy-t végig játszottam, azt hiszem volt hozzá egy DLC is de az kimaradt. Nem volt rossz sztem :)
A Dark Messiah-hoz hasonló játékot hiányolok, meg esetleg egy Divinity-szerűt :)
Battle Royale nem kell :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!