forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo NOVELLA

Több
2019 jan. 27 03:14 #3512

Sziasztok! A HOMM5 ToE-val játszottam épp, és megihletődtem, ezért elkezdtem írni egy kis novellát. Ebből most közzéteszek itt egy bekezdésnyit (kvázi mint a filmeknél egy sample), és ha kedvező visszajelzéseket kapok tőletek, akkor megosztom pdf formátumban a teljes novellát. Várom szerettetel a kommenteket, üzeneteket, vagy akár személyesebb üzeneteiteket a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre.
Hát fogadjátok jó szívvel:

"...Az általa ismert józanság, mintha utoljára megpróbált volna felülkerekedni rajta mindenféle gondolattal: De hiszen ez egy árulók fajzata! Malassa csatlósa! Népem ellensége! Esküt tettem, hogy életem árán is ellenük harcolok majd. Szent esküt tettem Sylanna leányának! A fődruidák szent esküjét énekeltem! Ez szentségtelen. Ez hitszegés... De ezek a gondolatok már nem jutottak el addig, hogy kimondott szavakká, nem pláne tettekké válhassanak. A gyönyörű árnyhölgy finom karjai gyengéden az ifjú fődruida nyaka köré fonódtak. A szépséges sötét-elf harcos lilás-kékes szemei minden virágnál szebben ragyogtak Elrath felkelő Napfényében. A lány szenvedélyes tekintetében elmerülve férfi szívében egy soha nem tapasztalt, de mégis ismerős érzés gerjedt fel. Háborúban megerősödött kezei, most fegyver helyett az árnyhölgy karcsú és lágyan ringatózó csípőjét vették birtokba. A fődruida arca megenyhült, ráncai kisímultak. Bár a sötét elfek elhagyták Sylannát, az elfekkel közösek az őseik, és azok néhány ősi törvénye. Melyek közt írva van, hogy csatából élve csak győztesként térj haza. A csata egyedüli túlélőiként pedig így hazátlanná váltak mindketten. A harc, az elesett társaik gyásza, és ez a hontalanná válás egyformán mindkettőjük vállát nyomta. És ebben a helyzetben, ez a két árva szív most egymásra talált Elrath dicsőséges fényében. Mindketten érezték, hogy ami itt most köztük ébred, az nem pusztán heves érzelmek és vágyak vihara. Visszafordíthatatlanul részesei lettek valaminek, amely sokkal nagyobb náluk..."


"Inkább legyen millió bátor ellenfelem, mint akár csak egy gyáva szövetségesem!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 jan. 27 21:41 #3514

Ohh az a jó kis H5, de szeretem, mai napig előkerül néha és csak úgy bele-belenézek a kampányokba itt-ott. :)

Témába vágva, érdekesnek tűnik számomra, az én szavazatom megkaptad. :)

Bárcsak jönne egy jól megvalósított 8. rész :/ Lehetőleg Uborkáék nélkül.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!