forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Segítségkérés !

Több
2022 okt. 08 18:20 #4014

Tisztelt Vologya Mester!

Én egy 68 éves nagyon súlyos állapotokkal küzdő (rosszabb mint a betegség) ember vagyok! Pl.: karakter neurózis, heine medine kór, COPD, 3/4 részben meglévő vakság és süketség!

Kérésem a következő önhöz!

Van nekem egy, Heroes VII-hez nagyon jól használható cheat rendszerem, ezt szeretném áttelepítteteni a Heroes VI-ba, és a Heroses V mind a 3 játékába! Ehhez, hogy ez sikerüljön át kellene jönni, Önnek az én gépemre, Team Wiewer-el vagy mással!

Ez csak úgy lehetséges, ha én megadom önnek a telefonszámomat és telefonon keresztül egyeztetjük az időpontot, ami önnek megfelel!

A telefonszámom a következő: +xx/(48)-479-973

Ehhez a dolgomhoz való pozitív hozzáállásában reménykedve, és ezt, előre is nagyon szépen és hálásan megköszönöm önnek!

Szívélyes üdvözlettel!:
Apazoli01 alias: Lévay Zoltán

Utolsó szerkesztés: 2022 okt. 09 22:20 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 okt. 09 22:16 #4015

Üdv Bátor Harcos! Kedves Zoltán!

Kérem tegeződjünk...

Először is nagyon sajnálom, hogy ennyi betegségben szenvedsz. Együttérzek veled, nekem is van pár, igaz sehol sem vagyok hozzád képest...

Nagyon szívesen segítenék neked, de:

1. Nem vagyok egy TeamWiewer guru, nem sok ilyet csináltam még...
2. Nem hiszem, hogy egy játék cheat rendszerét "csak úgy" át lehetne rakni egy játék korábbi részeibe, hiszen nem arra találták ki, nem kompatibilisek egymással...

Javaslom, hogy próbálj meg cheat nélkül játszani, a játékok úgy sokkal élvezetesebbek! És hidd el nekem a győzelem is sokkal nagyobb örömet okoz "cheat" nélkül! Ha ezzel kapcsolatban kérsz segítséget, abban megpróbálok legjobb tudásom szerint segíteni vagy ajánlani olyan embert, aki nálam jobb szinten játszik a játék adott részével...

Illetve ha tudok másban segíteni, írd meg és megteszem a tőlem telhetőt...

Baráti üdvözlettel:


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2022 okt. 09 22:18 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 okt. 18 20:37 #4016

Kedves Vologya mester!

Kérésem a következő!
Annak ellenére, hogy a múltkor mikor team wiewer-rel kapcsolatos kérésemet visszautasítottad, azt csak fel kell tenni a google segítségével, majd miután meg nyitod a feltelepített programot, akkor én bediktálom neked a beírandó felhasználó nevet és jelszót, majd ezután már tudsz a gépemen navigálni és segíteni rajtam. A kérésem tulajdonképpen az volna, hogy miután a karakter neurózisom lehetetlenné teszi számomra, többek közt azt is, hogy vesztes tudjak lenni bármiben is, miután a betegségem felezerszerez bennem mindent, így lehetetlenné teszi számomra, hogy a játék elvesztését el tudjam viselni és így állandó vesztes tudjak lenni., merthogy minden játékban és mindenben az vagyok, így azt kérné, hogy Te vagy csapatod bármely tagja, használható cheat-eket tegyen fel a a heroses 5 mind 3 játékét illetően, illetve a heroes 6 esetében is amennyiben ez megoldható!

Miután 3/4 részben süket és vak is vagyok, így nem hallom meg a mobil nyüszögését. Ezért adtam meg multkor is a vezetékes számomat! De lehet érdemes lesz előre megbeszélni egy időpontot, ami mindenkinek jó,

Segítségetekben nagyon reménykedve, maradok!:
Tisztelet teljes baráti üdvözlettel!:
Apazoli01 Lévay Zoltán!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 okt. 21 19:01 #4019

Kedves Zoltán.

Heroes 3 hoz sajnos csak olyan van amit mindig be kell írni a játékon belül cheat kódot. Átírni én nem tudom hogy lehetne sajnos mert mind a 3 játéknak más a játék engine-je motorja emiatt valószínűleg tök más a cheat rendszere is, de sajnos ehhez én se értek nagyon. Ritkán cheateltem annó régen is nem hogy ma.

https://www.gamespot.com/games/heroes-of-might-and-magic-v/cheats/
Itt a Heroes 5 höz vannak cheat kódok de pl törtön azt mondta annó erre ismerősöm hogy nála nem működtek.

Sajnos a Heroes 6 hoz nem találtam csak trainert az talán ilyen modféle dolog.

Heroes 7 hez tudom én is hogy van csalás s elvileg működik is,de akkor azt tudod használni?

Sajnálom hogy ilyen nehézségek érnek :( Jobbulást kívánnék az állapotot illetően ha lehet valahogy javítani vagy szinten tartani hogy ne romoljonl

Ajánlom esetleg a King's Bounty c. játékot és a Songs of Conquestet is vagy az Age of Wonders trilógiát. Ezek is hasonló játékok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!