forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Beszerzés-kiegészítők

Több
2015 dec. 30 14:00 #481

Sziasztok!

Most ingyen letölthető a Palm Kingdoms 2, egy kellemes Heroes 2 koppintás. Siessetek, megéri!

http://www.palmkingdoms.com/en/pk2.html

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 25 17:02 #1674

A facebook 8-bid csoportjában eladásra kínálok egy H3 Complete CD-t 100Ft-os kezdőlicittel. Ha valakit érdekel, jelentkezzen a csoportba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 03 13:50 #1712

Figyelem, nagy M&M leárazások a Steam-en (Heroes VI 5 euró és hasonlók) péntek reggelig: http://store.steampowered.com/sale/might-magic/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 15 08:38 #1766

Tudja valaki, hogy hol lehetne beszerezni egy MAGYAR nyelvű Heroes IV Complete példányt? Uplayen, ugyan megvan a játék, de sajnos, nincs benne magyar nyelv. Esetleg, valaki fel tudná tölteni a magyar nyelvi fájlokat, akinek megvan?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 dec. 30 15:18 #2192

Sziasztok! Vecsés, Market Central Tescóban láttam 2 db original Heroes VI Complete-t, 6k-ért. Hátha valakinek hasznos. :)


"Sé onr sverdar sitja hvass!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jan. 22 14:30 #2256

A Heroes VII Complete Edition kapható dobozos változatban is!
katt ide: Heroes VII Complete Edition

Utolsó szerkesztés: 2017 jan. 22 14:31 Írta: fedaykin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jan. 22 16:18 #2257

Köszi fedaykin, erre vártam, kell a fenének digitálisan.:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jan. 31 18:22 #2284

Amikor írtál róla még csak 5.990 HUF volt, most pedig már 9.990 HUF, pedig nem volt feltüntetve, hogy ideiglenes akciós ár, sumák banda, fizukor akartam megvenni, így inkább várok még.:/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 26 09:11 #2519

Sziasztok, a steamen Ubisoft hétvége van.
Pl Might & Magic® Heroes® VII Complete Edition 16,99 euró, Might and Magic Heroes VI: Complete Edition 10,19 euró.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 aug. 25 20:47 #2888

Sziasztok!
Lehet, hogy nem jó helyre írok, akkor bocsi.
Most vittem végig a Heroes 7-et meg a kiegészítőjét, és valamin elgondolkoztam. Egy nagyon híres, nagy hatású játék/univerzum a Might and Magic. Van-e esetleg olyan könyv, ami ennek a játéknak/univerzumnak a történetét foglalja össze? Kezdve akár onnan, hogy volt egyszer egy New World Computing/3DO/Jon Van Caneghem, és elkészítettek egy történelmi játékot...Szóval nem csak arra gondolok, hogy a könyv összefoglalja bemutatja a lore-t, a kontinenseket, szereplőket, stb, hanem akár az egész körítést, a játék készítőít, a stúdiót, stb... kicsit valószinűtlennek tűnik, de talán vannak itt nálam jobban értesültek a témában :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 júl. 19 05:22 #3325

Van itt oyan, akinek megvan a Heroes VII Collectors Edition? Én Ausztriában voltam a rendelés pillanatában, és mivel a Store oldalának a nyelvét nem lehet manuálisan átállítani, egy német (+francia +olasz) nyelvu játék érkezett, épp most intézem a visszaküldést. Rendelt valaki otthonról, a hivatalos Ubisoft oldalról? Azon van angol?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 06 13:27 #3362

Hali, mindenki!

Nemrég hallgattam végig az IDDQD-s adást a Heroes-ról és abban Vologya Mester megemlített egy Heroes essential nevű kiegészítőt. Az volna a kérdésem, hogy ezt be lehet valahol szerezni még? De ha magát a kieget nem is lehet már kapni, akkor valahol elérhetők az abban összegyűjtött kreált mapok valahol?

Utolsó szerkesztés: 2018 szept. 06 13:29 Írta: fedaykin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!