forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Might & Magic Heroes 6

Több
2017 okt. 29 20:59 #3059

Sziasztok !
:woohoo:
A Barbár-tenger kalózai DLC teljes végigjátszása intelligens időbélyegekkel és a kommentjeimmel.
:cheer:
(A csatornámon találtok Heroes of Might & Magic 5-ös videókat is.)


pla, mint "Homamai Hős Vezér"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 nov. 26 15:12 #3075

Ha valakit érdekel: http://iddqd.blog.hu/2017/11/25/checkpoint_3x25_a_black_hole_tortenete_es_jatekai
Van szó benne a Heroes 6 készítése körüli gondokról is, és Vologya Mester is szóba kerül :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 11 12:56 #3369

Sziasztok! Az Uplayen megvásároltam a Heroes VI Shades of Darkness játékot. Letöltődött, hiba nélkül fel is települt. Viszont indításkor elsötétedik a képernyő, csak a homokóra forog, és semmi nem történik bármennyit várok is. Laptopon futtatnám: HP 250 g5 w4m39ea (CPU:Core i5-6200U; 8 GB RAM, GPU: Radeon R5 M430), Windows 10 x64 Pro op. rendszer. Radeon driver: Crimson ReLive 17.6
Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm a segítséget!

Utolsó szerkesztés: 2018 szept. 11 12:56 Írta: Yani70.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 12 08:20 #3370

Erre én is kíváncsi lennék, mert nálam sem működik a játék. Első indításkor nagy sokára betöltődött, de amikor másodszor akartam elindítani, akkor már csak sötét képernyő fogadott. Pedig emlékszem, hogy Windows 7-en még semmi baja sem volt, gépet sem cseréltem azóta. Most vagy az van, hogy a Windows 10-et nem szereti, vagy pedig jött egy olyan videokártya frisítés, ami miatt működésképtelen a játék.
Más ötletem nincs :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 12 22:03 #3371

Sziasztok, nekem is ez volt a probléma, de van rá megoldás :) Bemásolom a steam fórumból mit kell csinálni, angolul van, ha nem megy leírom majd magyarul is!

" Here is what to do :
1. Go to Documents,
2. Click on Might & Magic Heroes VI,
3. Click on your name,
4.Click on Profiledata,
5.Open it with ( in my case, Wordpad ),
6. A little down on the list showing , you`ll find this :

<gfx_Fullscreen2>Fullscreen</gfx_Fullscreen2>

Change the middle "fullscreen" to "windowed", so it looks like this :

<gfx_Fullscreen2>Windowed</gfx_Fullscreen2>
7.Save.

When the game starts, you can go to options and choose to play in fullscreen .

Just remember to go to documents and add "windowed " every time before you start the game .
Works perfectly for me . "


Remélem tudtam segíteni

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: megoldaskereso

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 14 13:49 #3373

Sziasztok!
Végül gugliztam egy kicsit, s megoldottam. Nekem Uplayes a játék, ami installkor kirak egy uplay hivatkozásos indító ikont az asztalra. Ezt töröltem, s létrehoztam egy új indító ikont, közvetlenül az 'Might & Magic Heroes VI.exe' fájlt kiválasztva. A lényeg, hogy a Tulajdonságok -> Kompatibilitás fülön a "Teljes képernyős optimalizálások tiltása" opciót be kell pipálni, s onnantól kezdve hibátlanul fut.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 30 17:07 #3390

Sziasztok Bátor Harcosok !

2012 óta fent volt a gépemen a heroes 6 és ment gond nélkül, volt közben egy windows 10 re váltás , azt is átvészelte és ment, a hét elején letöröltem, mert megvolt uplayen a Shades of darkness változat és gondoltam felrakom.
Bár ne tettem volna, elöszőr jött a fekete képernyő, azt megoldottam a fórumban leírtakkal, de utána nem tud csatlakozni a Confluxhoz és nem tudok még egy hadjáratot se elínditani !!:(
Kérdezném , nálatok elindul -e a játék, vagy központi a hiba és senkinek se megy , illetve mi lehet erre a megoldás .
Válaszotokat előre is köszönöm .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 14 17:36 #3395

Szia!

Új gépemre telepítve nálam is ilyen probléma van. Próbálkozik csatlakozni a Confluxhoz, majd egy idő után bezárja magát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 okt. 21 22:28 #3403

Így jó lett nekem is! Köszi!
A térképcsomagot hová kell másolni, ha kitömörítettem?
Üdv!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 25 22:48 #3465

WIN10 alatt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 aug. 10 11:11 #3645

Sziasztok!

Segítségre volna szükségem. Múlt héten vettem meg eredeti DVD-n a Heroes 6. részét, és meglepődve tapasztaltam hogy milyen nehéz egyáltalán feltelepíteni a játékot (Uplay, folyamatos frissítések stb.) Én az 5-össel játszottam nagyon sokáig, az is megvan eredetiben, dehát ott csak végigfuttattam a telepítővarázslót és már játszhattam is. Nagy nehezen sikerült elindítanom a játékot (még valami teljes képernyős módot is ki kellett kapcsoljak hogy el tudjam indítani), viszont nekem nagyon bonyolult ez a Uplay-es indítgatás. A játékot nem saját részre hanem ajándékba vettem, és aki kapná, neki most még néhány hónapig nem lesz rendes internetkapcsolata viszont a Uplay nem engedi elindítani úgy, hogy nincs internetelérés. Van erre valami megoldás? Szegény még kipróbálni se tudná, így is abban reménykedek hogy az ő gépére fel tudom telepíteni még egyszer.

Köszönöm szépen előre is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 aug. 11 08:42 #3646

Üdv Bátor Harcosnő!

Már elég régen játszottam a VI. résszel, de emlékezetem szerint mennie kellene offline módban is, csak akkor bizonyos dolgok nem működnek, amihez a Conflux használata szükséges. Igaz az elmúlt években az UPLAY-t rendesen átalakították, ami lehet magával hozta azt, hogy csak netkapcsolattal játszható. Kérlek keresd meg Facebookon Gasz András (gaszenator, hahakocka) barátomat, Ő nemrég csinált egy versenyt a VI. rész használatával, Ő lehet többet tud neked segíteni. Sok sikert! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 aug. 12 10:11 #3647

Köszönöm a segítséget!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 nov. 22 18:42 #3734

Sziasztok!

Kéne egy ki segítség :)
3 év után újra feltöltöttem a Heroes 6 Gold Edition. Nem volt semmi gond. Lefrisitettem 2.1.1 ig. Átállítottam a win 10 miatt a játékot ablakos módra ahogy régebben írtátok.
Meg van az összes Hősöm fegyverem elért eredmények is. A fő játék rendesen fut, de az egyik kiegészítővel gond van
A Barbár-tenger kalózaival. Ha ezt a kiegészítő kampányát indítom el, akkor a pályát teljesen lesötétítve tölti be. Alig alig látni, mintha a Gamma-t venné le minimumra. A beállításokat néztem, és minden normális, De ha gammát állítom nem változik semmi. Próbáltam minden bestialitással (kép méret, minőségek stb) nem változott semmi. Ráadásul mikor vissza térek a fömenüben akkor sem jön vissza a rendes kép, ha nem ott is "le van sötétedve".
Mi lehet a gond? mivel lehet kijavítani? Csak ennél a kiegészítőnél jön elő a hiba.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!