forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Might & Magic Heroes 6

Több
2019 nov. 24 20:31 #3738

Most megnéztem a kampányt! Nekem megfelelően működik, végig vittem az első pályát, sejtelmem sincs mi lehet a gond, jelezd az Ubisoftnak a hibát lehet, hogy ők tudják mi a megoldás

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 jan. 26 07:37 #3781

Sziasztok :D
Uplay-en megvan a heroes 6 és most hogy lunar sale van, megvettem a kieget is (Shades of Darkness). Annak ellenére hogy megvettem, nem oldódott fel a kieg. Már újra telepítettem, de ez sem oldja meg a problémát. Emellett nem oldja fel a uplayes kihívásokat, amikor teljesítem őket és a club jutalmakat sem adja be a játékban, hiába váltom ki (konkrétan az Oblivion és az extra dinasztia jellemző slot)
Ezek közül valamelyikre vagy esetleg mind2re tud valaki bármi megoldást?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 márc. 10 17:08 #3805

Üdv, nem tudom, játszik-e még valaki ezzel a résszel, de érdekes pályára bukkantam. A neve azt hiszem Obris, és barbár frakcióval játszva valami hihetetlen dologra leltem. A pályán több helyen van hadiút kunyhó, ami ugye a csaták után ad extra lépésszámot. Ha ehhez hozzáveszem a várakban felépíthető változatot, akkor elérhető egy csatánkénti plusz 14-15 lépésszám bónusz. A lények sok helyen igen sűrűn állnak, kb. olyan 6-8 lépésnyire, így csak növekszik a lépésszám, volt olyan köröm, hogy a pálya felét befoglaltam már, míg a gépek csak a területükön vacakoltak. Azért ez kissé már azért meredek.... dry:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 márc. 22 19:58 #3812

Ferrytheslayer, drága ismeretlen segítőm!

Te azon kevesek közé tartozol akik az internet legritkább, felbecsülhetetlen értékű tartalmát adják.
Köszönöm, az oldalnak, hogy ráébresztett, hogy ez nem egy elszigetelt, megoldhatatlan eset, és köszönöm neked, hogy megoldottad az én évek óta tartó problémámat.
Remek érzés tudni, hogy vannak emberek, akik szakértelmüket, idejüket energiájukat és persze nyelvtudásukat latba vetve segítenek!
Tisztelettel:
megoldaskereso

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!