forum top

× Versenyek

emo XVIII. Heroes Tábor (2018.)

Több
2018 ápr. 07 11:55 #3268

Üdv Bátor Harcosok és Harcosnők!

Ezúton meghirdetem a XVIII. Heroes Tábort (főként azért, hogy a szabadságaitokat ki tudjátok íratni illetve mert megérkezett a visszajelzés a szállásfoglalásra). Természetesen a helyszín ismét Kiskundorozsma-Sziksósfürdő és a szokásos faházak TISZA és MAROS. Akik a támadás napokra jönnek és nem férnek el a 2 faházban, azok a szokásos étterem melletti kőházban 2 ágyas szobákban kapnak majd szállást. (Remélhetőleg idén is elkerüljük az őrült motoros/autós/kamionos bagázsokat és gólyatáborokat... Erre törekedtünk a tábor vezetőségével a korábbi évek incidensei után... Majd kiderül, hogy hogyan sikerült...)

A tábor megrendezésének időpontja: 2018. július 26. - augusztus 5. (11 nap/10 éjszaka!!!)


Az árak a tavalyihoz képest SAJNOS JELENTŐSEBB MÉRTÉKBEN VÁLTOZNAK!!! (A KŐHÁZ, TISZA és MAROS házak árai, valamint az, hogy most már csak a teljes 4 szoba kibérlése lehetséges a TISZA és MAROS házakban, ez változotatta jelentősen az árakat... Ezen változtatások miatt kicsit bajban voltam az árak meghírdetése kapcsán, mert az utolsó pár napban nem szoktunk 16-an lenni és azokon a napokon is ki kell fizetni a teljes szállásköltséget, így napi 200Ft-tal "túláraztam" a szállásdíjat, a kevesebb fős napokra, de ha nem lesz rá szükség, akkor mindenkinek visszafizetem a tábor végén!!! Szerencsére a kupák és pólókészítés ára idén nem változott...)

Íme a részletek:

A tábor teljes időszakára maximum 16 főt tudunk fogadni (16-70 év között), az 1vs1 és 2vs2 versenyekre 16 fő, az egyes támadás versenyekre 24 fő a limit és lehetőség szerint mindenki aki szeretne jönni, hozzon gépet! A szállítás szerintem idén is megoldható lesz valahogy! A busz- és vonatállomásról történő szállítást is megoldjuk külön térítés ellenében, ahogyan az előző években is. Lehetőség szerint a tábor teljes időszakára jelentkezzetek, kivételes esetben tudunk csak hétvégére vagy pár napra jelentkezéseket elfogadni! (Ekkor e-mailben személyre szólóan kalkulálok árakat!)

Akkor jöjjenek az árak:

Szállás+közösségi épület(áram): 4200(3300+900) Ft/fő/éj x 10 = 42000 HUF
Idegenforg. adó: 500 Ft/fő x 11 = 5500 HUF
Díjak, érmek: 8000 Ft/fő = 8000 HUF
Póló: 5500 HUF/db (Elején Heroes kép és mindenki saját nickneve, hátul szintén a nickneved!)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 300 Ft/autó x 11 = 3300 HUF

ÖSSZESEN pólóval: 61.000 HUF + autó parkolás! (3300 HUF)
ÖSSZESEN póló nélkül: 55.500 HUF + autó parkolás! (3300 HUF)

Az első hétvégére lejövőknek július 26-29-ig (csütörtöktől vasárnapig): -> (Ebben az esetben a H3 és H5 támadás versenyben tudsz részt venni! Ezek pénteki és szombati napokon kerülnek megrendezésre!)

Szállás+közösségi épület(áram): 4200(3300+900) Ft/fő/éj x 3 = 12600 HUF
Idegenforg. adó: 500 Ft/fő x 4 = 2000 HUF
Díjak, érmek: 4000 Ft/fő = 4000 HUF
Póló: 5500 HUF/db (Elején Heroes kép és mindenki saját nickneve, hátul szintén a nickneved!)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 300 Ft/autó x 4 = 1200 HUF

ÖSSZESEN pólóval: 24.100 HUF + autó parkolás (1200 HUF)
ÖSSZESEN póló nélkül: 18.600 HUF + autó parkolás (1200 HUF)

Az étkezésről mindenkinek magának kell gondoskodnia! Bolt, étkezési lehetőség a tábor területén és a közelben található! A közös ebéd lehetősége adott, de ehhez minden nap ott kell étkezni (legalább 5 főnek) és naponta előre le kell adni a rendelést... (Ez esetben 10% kedvezményt kaphatunk a listaárakból...) Természetesen a 3-4 naponkénti bevásárlás is megoldható (Penny, Auchan) külön üzemanyagköltség összedobása fejében.

A díjakról és különdíjakról a későbbiekben tájékoztatlak benneteket.

SZÉP kártya fizetési lehetőség van, az előleg kivételével a maradék teljes összegre el tudják fogadni!!! Kérem, aki ezzel a lehetőséggel élne, az előre jelezze majd. Köszönöm!


Jelentkezési és előleg befizetési határidő: 2018. június 22. éjfél

Jelentkezni OTP-s átutalással vagy személyesen lehet a tábor teljes idejére jelentkezőknek póló kérése esetén 21.000 HUF, póló nélkül 15.500 HUF, előleg befizetésével. A fennmaradó összeget pedig legkésőbb július 20-án éjfélig fizethetitek be a megadott számlaszámra, mert idén is kártyával szeretném kiegyenlíteni a tábor árát. Amennyiben csak a támadásos és fun hétvégére jönnél, kérlek, hogy a teljes összeget fizesd be, kivéve ha SZÉP kártyával fizetnél. Ebben az esetben 8.600 HUF-ot (+autó parkolás 1200Ft) fizess készpénzben és a többit lehet SZÉP kártyával. (A jelentkezést jól gondoljátok meg, mert előleget visszafizetni nem áll módunkban, csak akkor, ha a tábor a mi hibánkból marad el!!!)

A program várhatóan a következők szerint alakul:

július 26. Megérkezés, berendezkedés, gépek bekötése, 2vs2 sorsolás
július 27. Heroes5 Támadás, H3 1vs1 bemelegítő meccsek
július 28. Heroes3 Támadás
július 29-augusztus 1. Heroes3 2vs2 Torna (és Heroes3 1vs1 Torna - csak nagyobb számú jelentkezés esetén)
augusztus 2-5. Heroes3 1vs1 Torna, 5.-én délután/este: pakolás, hazautazás

És emellett minden nap stradröpi, vizilabda, úszás, lábtengó, kispályás foci (megfelelő létszám esetén) egyeztetés szerint...

Személyes találkozásra Budapesten előre egyeztetett időpontban van lehetőség, akinek így jó. Telefonszámom: 20/314-53-75

Remélem a régi táborozókkal és új arcokkal is találkozhatom az idei XVIII. Heroes Táborban! :)

Helyszín: Kiskundorozsma-Sziksósfürdő (Szeged mellett) - Gyönyörű erdei környezet, 75x75m-es úszómedence, zuhanyzó, étkezde, focipálya, lábtengó pálya, strandröplabda pálya és természetesen a közösségi épületben Heroes... (Hasonló lebonyolítás szerint, mint az elmúlt években, de lazított formában, hogy több jusson a kikapcsolódásra! Várható versenyszámok: 1vs1, 2vs2, H3, H5 támadás!)

Mostantól várom a jelentkezéseket! Örülnék neki, ha az előleg befizetését nem az utolsó pillanatra hagynátok! Ha kérdésetek van keressetek bátran vagy itt a fórumon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címemen. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 ápr. 08 18:38 #3271

Sziasztok!

Jövök a teljes tábori időtartamra.
H3 támadás
2vs2
1vs1
Szabadság előjegyezve :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 ápr. 09 15:08 #3273

Üdv Bátor Harcosok!

A jelentkezést lezártam. Pirossal jelöltem, akinek az előlege vagy teljes részvételi díja beérkezett.
(Frissítve 2018.07.10. 11:00 óra):

H3 1vs1 torna:

1. Bogpista
2. Adler
3. Karesz
4. Pollux
5. Jou
6. Pumpás

H3 2vs2 torna:

1. Bogpista
2. Adler
3. Karesz
4. Jou

H3 támadás torna:

1. Vologya Mester
2. Bogpista
3. Adler
4. Karesz
5. Pollux
6. Teki1986
7. Ricsepi
8. Jou
9. marqadam

H5 támadás torna:

1. Vologya Mester
2. Teki1986
3. Ricsepi
4. Jou

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2018 júl. 16 21:58 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 máj. 04 13:32 #3292

Tiszteletem a Társaságnak!

Sajnos a tábor teljes időtartamára megint nem tudok menni (munkahelyen nem tudom megoldani a pótlásomat).

Így "csak" a Támadás hétvégére megyek és egyúttal jelentkezem is a H3 és a H5 Támadás Tornákra.

A H3 támadástérképek elkészítésében szívesen segédkezem, ha szükség van rá.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 jún. 04 09:42 #3314

Mi ez a lazaság emberek? Senki nem akar táborozni?? :(
Még a végén érdeklődés hiányában elmarad...:blink:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 jún. 07 21:43 #3316

sziasztok támadásra mennék, jövő hétem megmondom, hogy az egész hetes akcióra van-e esély

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 jún. 15 09:56 #3319

Azt hiszem, csak a támadásra megyek rövidesen kifizetem a díjat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 júl. 10 09:19 #3321

Hello
azt tudjuk már, hogy milyen pályákon ill. templateken fogunk játszani, akár 2vs2 ben, akár 1vs1 ben?
Mire jutottunk tavaly?:)


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 júl. 11 22:50 #3322

Üdv Bátor Harcosok!

Adler: 2vs2-ben JEBUS XL (előre szerkesztve a H5 alatt (max. 3 térkép)), 1vs1-ben pedig szabadon választott templatek. A 2vs2 sorsoláson eldönthetjük, hogy milyen templatek jöhetnek szóba 1vs1-ben. Napi 2 meccs lesz, szerintem HD+-ban, szimultán körökkel is vígan belefér az 5 óra körüli játékidő, így az este marad idő sok minden másra is (póker, F1, piff-puff, stb.)

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 júl. 12 07:18 #3323

Hello,
Csütörtökön délután megy le valaki a táborba rajtam kívül?


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 júl. 14 10:41 #3324

Szerintem én igen

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 júl. 25 12:20 #3326

Tiszteltem a Társaságnak!

Még gyorsan a Tábor előtt jöjjön egy kis Heroes 3 Támadás esélylatolgatás… A tévedés jogát fenntartva, senkit nem megbántva (ha véletlen mégis akkor élőben lehet bizonyítani állításaim valóságtartalmának csekélységét).

Adler: A tavalyi táborban bronzérmes Wyvern Monarcha banda másodszor, ismét kevés szétosztási lehetőséggel. A másodikkörös +még egy speed minőségbeli változást hozhat. Tavaly keveselltem a stack számot és ennek ellenére remekül szerepelt a banda, azonban az óta Én ütöttem már meg a bokámat, mert kevés stack-re bonthattam szét a lényeimet, így továbbra is tartom, hogy a második körre legalább egy-két + stack elfért volna és akkor több esélye lenne megismételni a tavalyi jó szereplést, azonban okulva a tavalyi tévedésemből a 4. hely környékére várom az alakulatot.

Bogpista: Red Dragon + Frenzy és az elengedhetetlen Sentinel. A Blind mint kiegészítő varázslat és a másodikkörös + 1 speed szerintem dobogóig repíti ezt az alakulatot. További jó ötletnek tartom, hogy a Scorpik a második menetre kaptak még egy stack-et és létszámban is emelkedtek. Jól összerakott csapat. Tipp: 1-3. hely

Gold Pollux: Ha szerencséje van, adott esetben az unikornisok megvédhetik a mágiáktól, de ahhoz, hogy ez nagy számban bejöjjön nem fűznék túl sok reményt. Biztos vagyok benne, hogy hatalmasat lőnek a Grand Elfek, azonban azon is csodálkoznék, ha erre túl sok lehetőségük lenne, tekintettel arra, hogy mire a Silver Pegazus megmozdul ebben a mezőnyben már mindenki ott lesz az íjászok arcában vagy elsütött egy varázslatot. Tipp: 7-9. hely

Jou: Jó érzékkel beválasztott Anti-Magic, ebben a mezőnyben sokat érhet. Hiába a relatív kevés Hárpia banya, mivel nem ütnek nekik vissza veszélyes ellenfél lehet, és könnyen pontvesztést okozhatnak az indokolatlanul magabiztos csapatoknak. Tipp: 4-6. hely

Karesz: Ismét Wolf Raiderek + Haste, a második körben sokat érhet a Cure. Ennek a csapatnak továbbra is az a baja, hogy a második fordulóra éri el a Farkasok létszáma azt a mennyiséget, amit már az első összecsapáson prezentálni kéne és mivel a kezdősebesség nagyon alacsony, szintén azért fog szenvedni a banda, hogy mire megkapná a várva várt Haste-et addigra a fele sereg odalesz. Tipp: 7-9. hely

Marqadam: Örömteli, hogy nem Gólemek jönnek. Ezúttal Gorgonok szép számban Prayerrel megsegítve. A Kígyólégy különítményt nem értem, mert a Dragonfly sokkal hasznosabb lett volna már az első körben is, ezt a hiányosságát mondjuk a második körre pótolta ráadásul +1 speed is befigyel, azonban az elsőkörös hiányosságai miatt szerintem lecsúszik a dobogóról. Tipp: 4-6. hely

Ricsepi: Mielőtt valaki fantáziátlansággal vádolna, hogy a tavaszi BB-n látott csapatomat küldöm harcba megint, azoknak magyarázatul szolgáljon, hogy Én ezt a csapatot 2 fordulósra álmodtam meg alapból, és van még egy tényező ami miatt újrázom velük, méghozzá az, hogy úgy gondolom, hogy ez az egylet azért lett csak 6. mert Én játszottam bénán vele és nem azért mert gyenge. Úgyhogy most itt az újabb lehetőség a bizonyításra, ha megint nem lesz meg a dobogó akkor aláírom, hogy gagyi csapatot raktam össze és mennek a levesbe a Szitakötők. Azonban mert a második körben a Recanter nagyon eltalálta a mezőnyt bízom benne, hogy legalább egy bronzérem összejön. Tipp: 1-3. hely

Teki: Sokszor gondolkoztam már Én is, hogy megveszem a Blindot is és a Berserket is és szintén íjászokkal indultam volna csatába (mondjuk Gognál minőségibb íjászokkal). De mindig arra lyukadtam ki, hogy iszonyatosan gondolkodós a csapat, és ennyit nincs kedvem vacakolni egy csatával. Arról nem is beszélve, hogy egyszer indultam vakítós csapattal, és amikor Dani szembejött valami kulturálatlan mennyiségű Ogréval és egy csata egy óráig tartott mire a varázslós papírsárkányaim leverték (és aztán arra a kérdésemre, hogy a visszavágót ugye nem kell lejátszanunk határozott „DE” volt a válasz, bumm még egy óra) hosszú időre elment a kedvem a Blindolástól… Visszatérve Teki csapatára itt érzem, hogy lehet nagyon melléfogok a tippemmel, de olyan kevésnek és lassúnak érzem a Gog „hordát”, hogy nem váruk tőlük túl jó szereplést, aztán lehet, hogy Teki a varázslatokkal majd jól meglepi a mezőnyt, de a táblázat utolsó harmadába várom a csapatot. Tipp: 7-9. hely

Vologya Mester: A Maestro ismét egyik kedvenc csapatát hozta el (Stone Golem + Chain Angyali sebességgel), és bár nagyon mezőnyfüggő, hogy miként szerepel a brigád, úgy gondolom, hogy ha nem lesz túl peches (értsd: nem jön az 5% „alapreziszt”) ezek között a csapatok között kikaparhatja a gesztenyét. Nem lepődnék meg, ha adott esetben meg is nyerné a tornát, de dobogóra várom az alakulatot.

A Táborban találkozunk!
„Harcra fel! Győzni kell!”


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 júl. 26 15:43 #3328

Jó szórakozást, sajnos nem tudok ott lenni :(
Adler: éljenek a csajok! Tartsd nyitva a szemed :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 júl. 30 15:37 #3329

Üdv Bátor Harcosok!

Helyzetjelentés a táborból:

H5 támadás BAJNOK: JOU
2. Teki1986
3. Vologya Mester
4. Ricsepi

H3 támadás BAJNOK: Ricsepi
2. Marqadam
3. Teki1986
4. Karesz

2vs2 torna 2 nap után Bogpista, Adler vs. Karesz - Jou 1:1...

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2018 júl. 30 15:38 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!