forum top

× Versenyek

emo XVIII. Heroes Tábor (2018.)

Több
2018 aug. 05 13:35 #3330

Ismét egy jó tábor,jó társasággal,de sajnos véget ért...Köszönet Vologának a szervezésért. Gratula a dobogósoknak.
Beszámoló később.
Ami hiányozni fog :D .https://onlinestream.hu/slager-tv/videoplayer/6159-1

Utolsó szerkesztés: 2018 aug. 05 13:37 Írta: Karesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 aug. 05 17:10 #3331

Köteles Cindy Rulez :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 aug. 06 14:20 #3333

Üdv Bátor Harcosok és Harcosnők!

Sajnos ez a tábor is véget ért. Kevesen voltunk, de hangulatában ez mit sem számított. Köszönöm a résztvevőknek, hogy ott voltak és jelenlétükkel emelték a tábor fényét. Jövőre Veletek ugyanitt... A következő tábor várhatóan 2019. július 25 - augusztus 4. között kerül majd megrendezésre. Végső dátum a 2019. február körüli visszaigazoló email megérkezését követően válik 100%-ossá…

Néhány mondat a táborról:

LCD TV, benne:
SlágerTV - Bunyós Pityu, A Jó Lacibetyár, Varga Kinga, Köteles Cindy, Roberto, Bandika, Dankó Szilvi, Bangó Margit, Bódi Guszti, Bódi Margó, Bódi Csabi és a többiek... :)

Légkondi, végre nem izzadtunk annyit... :)

Kockának barátnője van... :)

Random még mindig jobb (mégha sz*rul is generál néha), mint némelyik fix térkép... :)

Strand Röplabda "Bajnokság":
Girnyók (Jou, Norbakk, Vologya Mester) - Dagadtak (Bogpista, Pumpás, Karesz, Adler) 5-1 :D

És a hivatalos végeredmény:

H5 támadás:

BAJNOK: JOU 12 pont
2. Teki1986. 7 pont
3. Vologya Mester 3 pont
4. Ricsepi 2 pont


H3 támadás:


BAJNOK: RICSEPI 32 pont
2. Marqadam 24 pont
3. Teki1986 23 pont
4. Karesz 23 pont
5. Vologya Mester 20 pont
6. Bogpista 19 pont
7. Adler 17 pont
8. Jou 11 pont
9. Gold Pollux 9 pont


H3 2vs2 torna:

BAJNOK: BOGPISTA - ADLER
2. Karesz - Jou

H3 1vs1 torna:

BAJNOK: BOGPISTA 27 pont
2. Norbakk 24 pont
3. Jou 17 pont
4. Karesz 9 pont
5. Adler 9 pont
6. Pumpás 1 pont

Találkozunk a Balaton Kupán illetve az őszi Mugger Emlékversenyen! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2018 aug. 06 16:37 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 aug. 06 21:50 #3335

Gratula Pista!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 aug. 10 19:41 #3338

Köszi Dave!
Írok majd egy röpke beszámolót, amire még emlékszem :)

Ha jól rémlik, akkor Karesznek 12 pontja lett. (kétszer verte Pumpást, egyszer Adlert és egyszer Norbakkot)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 szept. 04 13:28 #3358

Tiszteltetem a Társaságnak!

Intro:

Most jutott eszembe, hogy elfelejtettem élménybeszámolót írni, és mert bár már a nyár is véget ért, mert sikerült Támadásban megszereznem a második bajnoki címemet pár sorral azért csak megemlékezem az utókornak az eseményekről, hogyan is éltem meg azokat.

Versenyek:

H5 Támadás: Ismételten nem bántam, hogy csak 4-en voltunk, mert finoman szólva nem lett túl acélos a csapatom, kikapcsolódásnak azonban jó volt…

H3 Támadás: Itt sejtettem, hogy az élmezőnyben fog végezni a Légyhadtest, mert a második körre a Recanter’s Cloak nagyon eltalálta a mezőnyt, és mert ilyen-olyan oknál fogva azon csapatok ellen is volt esélyem pontszerzésre akik hordát építettek a második fordulóra, bíztam benne, hogy ha nem balfácánkodom el akkor azért a dobogó ezúttal meglesz.

Összesen 4 pontot veszítettem, így ezeket részletezném:

1. kör:

Teki: Ellene a visszavágót sikerült elbuknom, na ez a pontvesztés igazi balfácánkodás volt részemről, mérges is voltam miatta, mert az ilyen pontvesztésekkel lehet lecsúszni a dobogóról. Annyi történt csak, hogy egy pillanatra elfelejtettem milyen rendezvényen vagyok és valamiért azt gondoltam, hogy a Dragonfly Dispelje ha saját lényem üti meg a sajátomat akkor leszedi a Berserket… Mistake…

Vologya: Na de, hogy ezúttal a felsőbb erők sem akarták, hogy lecsússzak a dobogóról azt mi sem bizonyítja jobban, hogy az egyetlen csapat aki ellen csak akkor volt esélyem pontot szerezni, ha még a csata elején jön legalább egy morál vagy resist, az Vologya gólemes alakulata volt… és mint ahogy a nagykönyvben meg van írva az odavágón sikerült az utolsó pillanatban morálozni egyet (ha egy körrel később jön a morál akkor konyec)… Így amit Teki ellen elbénáztam Vologya ellen visszamákoltam.

2. kör:

Marqadam: A gorgonokból a második körre sikerült akkora hordát építeni, hogy szintén csak akkor tudtam lebontani, ha jött egy morál még úgy is, hogy mindkétszer kijátszottam azt, hogy kétszer üssem meg, míg Ő csak egyszer csap meg engem… Azonban mert sokáig tartott a csata várható volt, hogy a két körből egyszer történik valami ármányság…

Adler: Ami azt illeti itt félig-meddig megint elbénáztam egy pontot, mert Adler jó érzékkel a második körre is vett +1 Speedet és ezzel a Wyvern Monarch is ugyanannyival szállt mint a Szitakötő rajom, ez még önmagában nem feltétlenül gond, de az odavágón rosszul matekoztam, és az első kört követően az Ő fő stackje jött és mert nem tudtam kétszer egymás után megütni az első pontot elvitte, a második kör egyértelmű volt mert tanulva a hibámból egy stack-el kevesebbre szedtem szét a bandát és pusztítottam…


Outro:

Bevallom, amikor láttam milyen kevesen leszünk úgy gondoltam, hogy egy kis öröm az ürömben, hogy legalább sok mindenről nem maradok le, hogy nem tudtam végig maradni… Na ehhez képest olyan durva jó volt a hangulat, hogy bánatomban a számba sírtam, amikor el kellett indulni haza…

Természetesen gratulálok Én is minden helyezettnek, és köszönöm a szervezést Vologya Mesternek!


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!