forum top

× Versenyek

emo 2018 Heroes Online Kupa

Több
2018 nov. 11 13:08 #3457

Bobibubi rampart Shakti - Energy tower Torosar
3. hét második felében megütköztünk a sivatagi barbár várban, ahová beült manát tölteni Bobi. Bár skilljei és serege jóval nagyobb volt, nem rendelkezett manával, mert utópiákat fosztogatott előtte. Nekem minden cuccom megvolt amit hasznosnak véltem a pályán, az egy utópiámat leszartam mert kicsi volt a seregem és szinte csak ijászokból állt. Mivel manám sok volt, kihasználtam az alkalmat és megtámadtam a várat amiben csücsült az izmos sereg. Gondoltam elmenekülök szétvarázslás után, mert implom azért szaggatott volna, de a tiltóköppeny és a billincs meggátolt ebben, ezért kénytelen voltam vakítással lassítással és magic arowwal operálni. Nyertem. GG Sok sikert Bubinak a továbbiakban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 11 18:12 #3458

https://www.twitch.tv/videos/334487574
Kihívás volt végigjátszani ezt a mapot, még nagyobb kihívás lett volna, ha a sivatagba belépve egyből blokkol a horde efreet szultán, de szerencsémre nem így lett, így nem kellett feltornásznom Alamar scholarját meg Shakti wisdomját egyszerre. Tomi 3-4 nappal később ért be, mint én, addigra már túlságosan megerősödtem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 17 07:48 #3460

Mik a fix mapok? Ezeket be lehetne tenni első hozzászólásba, beosztással, szabályzattal együtt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 17 08:56 #3461

Kérés teljesítve. Módosult a szabályzat, az első hozzászólásomban beleírtam,hogy mely pontok miben módosultak(3, 4a, 8d, 13, 21b, 24).
Estére berakom a táblázatot is frissítve, mert ma lesz két meccs.
Tegnaptól újra van ranglistánk, az itt szereplő meccsek eredményei beleszámítanak a ranglistába.
Akit ez zavar szóljon.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 2018 nov. 17 08:59 Írta: Norbakk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 17 18:53 #3462

Norbakk (Rampart, Kyree) vs Jamaal93(Fortress, Tazar)
3500ért vette Jamaal újragenerálás után a fortresst kék színnel. A mapomon volt minden, ami kellett 5 hive, 2 cons, 2 uni dwell. Csak az volt a baj, hogy iszonyatosan nagy volt a részem a pályán, kb 3szor akkora területet kaptam, mint Jamaal. Így csak második hét végén sikerült blokkot ütnöm, ráadásul voltam olyan zseni, hogy tárgyak nélkül mentem neki:) És külön öröm volt, mikor a 8ghost dragon 3 lényre harapott rá egymás után és kettőnek lefelezte a hpját,amik pont az ütőstackkek voltak, vagyis azok lettek volna, ha ütnek is, de inkább low morál pihenőt tartottak:) 5 war uni túlélte, de nem láttam értelmét folytatni. Időm se volt már, Jamaal pedig már rég a sivatagot fosztogatta.
Gratulálok Jamaal93-nak megérdemelten nyert, kihozta a mapból, amit ki lehetett!Sok sikert a továbbiakban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 18 09:03 #3463

Privát üzenetek működnek? Th, írtam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 25 20:28 #3464

Táblázat frissítve 11.25.
Ssth és Non kértek egy hét haladékot, amit megkaptak.
Következő fordulók lejátszási határideje 12.16.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 nov. 28 16:12 #3466

Ssth (Stronghold) vs (Conflux) non @ Mini-nostalgia

Úgy gondoltam az Emlékverseny-beli fluxos szereplést meg kell ismételni ezen a pályán. Jött Kalt, és mivel a terepemen 2 víz és 1 föld lak is volt, továbbá eszembe jutott még a WoG-os időkből, hogy egyszerre kell gyűjteni csontot, angyalt, wyvernt, ghostot, 8. szintű egységet, valamint ezek mellett démont is kell pattintani ezért Galthrannal kötöttem ki Kalttal szemben, olyan megfontolásból, hogy legalább egy teljesüljön.
Első hét a csövezésről szólt (physic elem. + cita), akárcsak a második (tűzmadár + kastély), de találtam hamar arany íjat, 3. héten fullos utópiából egy SoJ esett, a többi használhatatlan a piacon kötött ki (fekete gömb, angyalszárny, stb.), picit meg is tépázódott a seregem. Galthran jó skilleket kapott, és lassan ám annál biztosabban kezdtek gyarapodni ismét a csontik, találtam egy kannát is, amikor ssth feladta, ugyanis főhőssel nem sikerült a visszavonuló harc, és elvesztette a hősét, s bár 60000-t elvert a kocsmában, hogy visszaszerezze a kártyák ezúttal nem kedveztek neki.
gg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 dec. 03 20:24 #3467

Sziasztok!

Hun_Tomi (blue)vs Norbakk(red) 0:1
Jebus
Stronghold vs Castle
Nagyon olcsón kaptam meg a színt és a várat is, olyan 3500ért. Ennek ellenére 116-ig nem tudtam mi lesz, mert nem nagyon volt a mapon semmi, de 116-nál megláttam egy angel dwellt, amivel már tudtam haladni. Kiszedtem a consokat és irány be középre, viszonylag hamar bementem, de üres sivatagot találtam csak alig volt hive és nem volt tope. Tomi is hamar bejött, de meglátta a 12 angyalomat és inkább feladta.
Köszönöm Tominak a játékot! Újonchoz (első versenyes játékoshoz)képest nagyon jól játszottál, csak így tovább! Legközelebbre jobb sorsolást és több sikert kívánok!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 dec. 04 22:13 #3468

Jou, számodra mikor lenne alkalmas? (itt írok, pm nem túl feltűnő, ahogy észrevettem)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 dec. 08 18:06 #3469

Dave - Fortress - Alkin vs Jamaal - Stronghold - Gretchin 1 : 0
Diamond
Jamaal 3.nap bebukta magát így hátrányban volt a meccsen végig, nekem egész jó mapom volt, 3.nap kiszabadítottam lvl5-ös galthrant 19 greater basilisk mögül, így könnyedén szereztem sereget ingyen. 117en kiszedtem +3+3as pajzsot horda ogre mögül, majd 121-en elkezdtem kiszedni a hiveokat, 124-en 2es tope ami adott titan cuirasst meg spellbindert. 126-on kiszedtem még egy topeot ami adott földkönyvet gladiust meg kannát, így nem is bántam annyira hogy elfelejtettem levenni a rekantert és nem tudtam resuzni (-3 angyal). Egyik egyirányú portál elvezetett Jamaal 2.zónájába, onnan rusholtam le a várait. A nagy statkülönbség miatt sima főcsata volt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 dec. 23 00:00 #3477

Jou (Fortress - Gerwulf) vs (Conflux - Monere) non @ Diamond

Elhoztam a fluxot, párszor közel álltam a teljes bukáshoz, de végül hajszállal vagy többel csak sikerült minden nehéz csatát lehozni. Később megerősödtem, gyűjtöttem 2 dwellből ördögöt + kacsákat is, az angyalokat a félreraktam, mert volt jobb mit tenni a helyükre. Sajnos Jou nem igazán figyelt oda, és a betöltés után kezdett el játszani, így a mérkőzés sorsa meg is pecsételődött, ugyanis itt már túl voltunk a háromnegyedén. gg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 dec. 23 16:22 #3479

Sziasztok,

Bogpista (Conflux - Monere) - Kimon (Dungeon - Gunnar)
Jebus

Elsőnek nec-inf volt a két vár, de ez Kimonnak nem volt szimpi. Másodjára Cas-Str ez pedig nekem nem tetszett :)
Harmadjára lett a Con-Dun páros. 5500 -ért vitte Kimon a Dungit (én a Confluxra licitáltam :)) majd 500-ért enyém lett a piros szín.
A 4. map lett végül amin játszani kezdtünk. Sajnos csak a 2. napra derült ki, hogy a pályám jobb oldalát horda lizard elzárja egy földgömb miatt. Mindegy maradt ez a felálláss. Ki tudtam szedni egy hive-ot (6) és egy tűz és 1 fizikus elem dwellt. Az 5. nap ütöttem a lizardokat sajnos a légelemeknek annyi lett. Felfedeztem 2 utópiát, még két tűzelem dwelllt,
Nem volt túl nagy terepem és mivel nem fejlődött a hősöm, aki megkapta ugyan a földet, de a két doboz ami volt a területemen az 10k goldot adott, valamint egy üres dobozt. Így a tervem az utópia lett. előtte még befoglaltam pár hiveot. Az utópiát ütvén elfelejtettem, hogy nem én kezdek, hanem a gold (:)) és egyből rámásztak a firebirdekre akik keresztbe is fújták a fizikusokat :D Keményen toltam, a végére nem is maradt tűzmadaram... De kaptam a tópiából 1 földkönyvet és +10K sapit. És mivel vollt egy kút éppen az úton (:)) így mentem a másik utópiát ütni. Volt annyi eszem, hogy bevittem az energiaelementálokat is, hogy ne tudjam őket éleszteni. Így azok is elhullottak...... Nem maradt csak a wyvernek 1 angyal meg a pixik :D +4 all és csörgősipka volt a jutalom a 2. tópiából. (de mivel volt már földkönyvem, így a sipka annyira nem számított) 125-nél értem csak be középre horda skorpión keresztül. Bent volt egy 10k xp-s doboz, meg egy levegő (szélmágiás) doboz, valamint angyal dwellingek. Kimon mellettem volt és egy kapcsoló miatt láttam, hogy lots enchanter mögött kanna volt letéve. 126-nál elvitte és elfutott, úgy sejtettem hogy jön be középre. Jött is, a következő nap pont elértem, így megtámadtam. Volt még 100 körüli manám. Hasonló seregeink voltak, huszonpár db wyvern nálam 3, nála 5 angyal. Nálam a pixiek voltak szétszedve, nála a skorpiók... Én kezdtem, az impló megfektette a zöld gyíkokat, amivel tk. el is dőlt a meccs, mert neki nem volt erős sebző varázslata és sok lénye sem amivel legyűrt volna. Így vakítással próbálkozott, de miután sikerült a pixieknek túlélnie és a 2. impló megfektette az angyalokat is feladta a meccset.
GG

Utolsó szerkesztés: 2018 dec. 23 16:32 Írta: bogpista.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2018 dec. 24 08:54 #3480

Jelenlegi állás.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!