forum top

× Versenyek

emo 2018 Heroes Online Kupa

Több
2019 febr. 03 15:37 #3519

Jamaal93 (Dungeon) vs Dreegar (Necropolis)
500 aranyért kértem a várak újra sorsolását.,ezt követően viszonylag olcsón (4000) megvettem a Dungeont, majd a piros szint is 400-ért. Shakti volt a fő hősöm, jóé kezdődött a játék, volt necrő hős is amivel a csontikat gyűjtöttem, és ha jól emlékszem az első héten mind 3 AI várat elfoglaltam. Ahol a démon gyártásba is bele kezdtem. Ezek után nem igazán figyeltem és nulázztam a necro seregem egy fullos conservatoryban, utána a Shaktinál levő sereget is egy -utóbb kiderül-üres ládát védő nagáknál. Ezek után csak bolyongtam, és gyszedtem minden lényt és támasztottam fel a démonokat, 3. hét elején lett végre slow varázslat és kifosztottam a conservatoryt, 4 angzalt kaptam. Ezek után már könnyebb volt a démin gyártás és a feljődés is, viszont itt már késő volt, azt csinálhattam amit akartam, mivel Dreegar közben gyűjtötte a csontvázakat szorgalmasan. 4. hét előtt befoglalta a főváram, még én egy utópiát fosztottam ki, ami után maradt 14 démon, kaptam föld könyvet, de se sereg, sem pedig wisdom nem volt...feladtam a játékot, Gratulálok még egyszer Dreegar-nak, ill. köszönöm hogy rugalmasan kezelte, hogy nem tudtuk egyszerre letudni a játékot, hanem többszöri nekiülést igényelt. Sok sikert a továbbiakban!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 febr. 10 11:01 #3520

bobibubi (red-Fortress-Alkin) vs. Energy (blue-Conflux-Ciele?)
Első fordulós visszavágó, szintén Jebuson játszottunk akkor is. Én kapásból kizártam a fix mapot (nem s tudom melyik lett volna), Energy pedig a Balance-t. 1500-ért választhattam várat. Egy jobb játékos biztos Confluxot pickel, de én egy kezemen meg tudom számolni hányszor nyomultam velük, a Fortresst viszont ismerem, mint a tenyeremet, úgyhogy maradtam az elmúlt meccseimen győztes Alkin+Fortress kombinációnál. Megkaptam a színt is 300 goldért. Alkin gyorsan és jól fejlődött köszönhetően a sok +1k XP-nek és a 2. napon felszedett 5k XP-s doboznak. Hamar volt expert földem, de slow-t sehogyan sem találtam, n+1 shrine-ból sem, végül Gundulától megtanulta egy scholaros hero, aztán így megoldódott a probléma. A váramhoz közel volt sok Gnoll dwell, így bátran csatázhattam a játék elején, bár az utat blokkoló Sharpshooterek ellen nem sok hasznukat vettem, de sikerült őket leküzdeni. Elfoglaltam egy Serpent Fly és egy Wywern lelőhelyet, 5. napon a secondary hősként funkcionáló Tazar beütött 2 Hive-ot, ez +6, majd +12 Wyernt jelentett. A 90 Dragon Fly alapvetően csak olyan lényeimet nyírt ki, akiknek nem lett volna egyébként sem szerepe később, úgyhogy fair dealt kötöttem, a 22 db wywern pedig fickósan mutatott a seregemben az 5. napon. 117-nél pont elértem a Hydra dweelinget, úgyhogy volt 6 Hydrám is a 2. hétre. Pár napom még elment azzal, hogy a már említett slow-t sikerüljön megtanulni, illetve upgradelntem a Wywerneket, összeszedtem 3 angyalt, kesztyűt, nem akartam tönkretenni a jó állásomat, hogy elkapkodom a sivatagbajutást, mert ahhoz, hogy mozogni is tudjak ott, ahhoz a Horde Power Lichek mögötti Pack Arch Angelt is ki kellett nyírni. Középen kinéztem egy +4 allos pajzsot Red Dragonok mögött, és épp szellemsárkányokat ütöttem egy dobozért és egy Hive-ért, amikor Energy írt, hogy meghalt: elfogyott a manája 40 Bone Dragon ellen, ezért összecsukták. Köszi a meccset!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 márc. 07 22:15 #3543

(Necro - Galthran) non - dreegar (Rampart - Ivor) @ Nyugat vs Kelet
Mivel nem találtunk negyedik mapot, ezért páros szám lévén ezt választottuk, egyikünk sem játszott még rajta.
Én magamhoz képest is gyengén muzsikáltam, 115-ön vettem észre, hogy a szigeteket nem védi semmi... Hol főhősön maradt a sereg, hol a bányában, hol az artik rossz csicskánál kötöttek ki, kevés dolgot csináltam jól, még kevesebbet igazán jól. Cserébe legalább a sors kegyes volt: 112-n kaptam kesztyűt majd +2 köpenyt, és haladni épp haladtam is valamennyire... Persze a tempóm kellően rossz volt, ahhoz, hogy dreegar épp a váram előtt kössön ki kb. 122-nél, öröm az ürümben, hogy épp tudtam tölteni és beállni a fővárba. Be is támadott, skillek tekintetében iszonyat előnyben volt, viszont több spell pontom volt, powerban sem voltam sokkal rosszabb, továbbá az anyagelőny meg nálam volt, ami végül el is döntötte a mérkőzést. Ha picit türelmesebb, akkor biztos az övé a meccs. gg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 07 21:21 #3579

Hogy halad most az online bajnokság? Mióta kiestem nem követem akkora figyelemmel ezt meg kell hagyni

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 08 15:56 #3581

marqadam2 beküldte:

Hogy halad most az online bajnokság? Mióta kiestem nem követem akkora figyelemmel ezt meg kell hagyni
Zodmund várja az alsó ági döntőben az ellenfelét, aki vagy Non lesz, vagy én. Még nem sikerült 100%-ra lefixálni, de lehet, hogy ma le is tudjuk játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 12 17:21 #3586

non (Tower-Neela) vs. bobibubi (Rampart-Kyrre)

Kizártam a jebust, non a mini nostalgia mellett döntött.
4300-at fizettem a Rampartért, 300-ért passzoltam el a színt. Az ellenfél a pirosat pickelte, így én választhattam előbb az egyes szomszédokat magamnak: Castle-t, Dungeont és Fortresst. Az első generálás nem tűnt rossznak, de mire igazán megismerhettem volna jött a restart. Másodjára a kocsmában Kyrre mellett jött Ivor, Dessa, sir Mullich is, úgyhogy nem panaszkodhattam. első számú főhősnek Dessát neveztem ki az elején, de Kyrre párhuzamosan, és nagyon jól fejlődött, így később ketten vitték a bulit. a saját zónámban egy dwelling volt, egy törpe, na azt a meccs végéig se foglaltam el. Akadt még egy hive (ez a meccs vége felé esett útba) és stables, crypat, törpekincstár. Az istállónak köszönhetően sokat tudtam lépni, főleg a logos hősök, bár ezt nehezítette, hogy nem fast, csak mid roadokkal toltuk. Először a Castle AI-t tudtam kinyírni. Sok kentaúr kapitányt buktam sajnos, mert mindkét hőse jól magic arrow-zott, Loynis a várfal mögül aprított velük. Cserébe legalább szimpatikusan építkezett, húzott guildet és blacksmith-t is, így előkészítette a terepet az angyaloknak. A Castle zónája segített mindenben: maxos crytából, 2 törpekincstárból lett lóvém; volt fasza kis trading post és egy 2-es cons. Eleinte Dessát gyúrtam inkább, ládákból is xp-t szedtem vele, így 121-re expert földdel bírt. Aznap ki is szabadítottam a 2 angyalt 5 unikornissal, a grand elfekkel, kentaúrokkal. Első héten csak citadellig jutottam, mert upgradeltem aaz elfeket és a kentaúrokat is. A Dungeon AI-t az első héten mindenképp hanyagoltam, mert láttam, hogy Deemer vezeti a csapatait, és elég fájdalmas lett volna egy meteor az első heti papírvékony seregemnek. A két angyal begyűjtése után robogtam a Fortress AI-hoz, mert a kilátóból láttam, hogy nála be tudok ütni további két Const is, illetve a vára mellett csábítóan hívogatott a csizma. Túl jól fejlődőtt, épített is lényeket, és ki is vett mindent, így összeszedte a csizmát is, mire odaértem. Fontos lett volna, hogy ne tudjon elmenekülni, már kezdtem örülni, amikor Gerwulf elmenekült, mikor a ballisztája jött. :D Szóval a csizmá buktam, de jött +2 és +3 angyalka. Közben Kyrre is expertre tudta már a földet, így elég jól lehetett több fronton is csatázni. Alamarnak köszönhetően lett fix resum. Gyűjtöttem a wywerneket szorgosan a hive-okból, a dobozokból rendszeresen xp-t kaptam, egyszer tanított vízmágiákat.A Dungeon AI treasue zónájában végre találtam két utópiát a harmadik héten. Az első kapásból maxos volt, de meg is jutalmazott +6 all-lal. (Mondjuk az Angel Wingsszel nem sokra mentem) a másik is adott +4 all-os pajzsot, és +2-es szandált, szóval nem panaszkodhatok. (abban 3 black dragon lakott, ha jól emlékszem) Kellett a lóvé is nagyon, a második héten húztam angyalt, amit aztán így sikerült is upgradelni, de nem volt olcsó mulatság 49 Wywernt se felfejleszteni. (a végcsatába 53-mal mentem) Bejött az AI-k megválasztása, az angel és wywern upgrade mellett jó ütemben tudtam manát duplázni a Dungeon várban. Egy igazi szaktekintély egyszer azt mondta, hogy a Mini Nostalgia medium roaddal inkább Mini Fostalgia, hát ennek éreztem a hatását, mikor egyszerre két irányba próbáltam eljuttatni upgradelni a seregemet town portal nélkül. A tavernában rendszerint azt pletykálták, hogy nekem erősebb a seregem, és az értékeim is magasabbnak tűntek egy kategóriával, de a végcsata idejére majdnem elrontottam a dolgot. Egy melós hétköznap után éjfél elmúltával már kopott a koncentráció, egy teljes napot elcsesztem arra, hogy üldöztem Neelát a középső treasure zónában, rough terepen, majd onnan vissza is kellett jönni a sereggel, az még plusz 1 nap mínusz. A főcsata idején lvl 18-as volt Dessa és Kyrre is, kb. mindeg volt melyiket választom, de Kyrrének több volt a manája. Non a 4 Titán mellett Confluxxos lényekkel operált. Egy droidjánál lévő 3 Giantet egyszer kinyírtam, illetve a kis sereggel rendelkező Dessa magával vitt a sírba két Firebirdöt is az ice boltoknak köszönhetően. Az arkanygal mellett nem volt elég nyersanyagom a varázstornyokra, így a resurrection-ön kívül egyéb ütős mágiával nem rendelkeztem, de szerencsére nem volt rá szükség, a 10 ark és az 53 wywern hozta a csatát. A negyedik hét első felében jártunk kb. Csináltam egy másik hülyeséget is, eléggé megfáradtam már a végére, az utolsó előtti körben 5-5-be szedve felejtettem az angyalokat, de nem ért el Neela szerencsére.

Utolsó szerkesztés: 2019 ápr. 12 17:24 Írta: bobibubi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 14 07:45 #3587

Vagy soha nem jegyeztem meg, hogy ki választ színt először ezen a templaten, vagy elfelejtettem már (pedig 4-5 meccsem volt már rajta HME-ken). Úgy voltam vele, hogy ha a Rampart kell bobinak, vigye, én megleszek majd a titánokkal. Egy restart után, egy blokk választotta el a várainkat. A terepemen nem volt dwelling, viszont a fluxnál volt 3 earth, 2 air, így gyorsan arra a döntésre jutottam, hogy vegyes felvágottal fogok vonulni, közelharcos Neelaval, íjászokra nem is igen gyúrtam. Első héten giant+cita, mellette kezdtem húzni a fluxot is. Mire a blokkot áttörve a kettőnk közötti utópiáért mentem, már ott lihegtek az ellenfél hősei, sajna nem tudtam elkapni az angyalos hősét. Fullos tópia gladiust adott, a többi használhatatlan volt... Így Neelanak nagy attack ellenére kb. semmi védelme nem volt. A chainem nevetséges 320-t sebzett, még a giantos hősöm is elkapta, tovább csökkentve titánjaim végső számát.


A főcsata mass slow vs haste-ről szólt (a resistek működtek itt-ott), de ezt sem használtam túl jól... Az angyalokat+kacsákat nem tudtam igazán bántani, így ez a buli hamar megdöglött.
gg

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 ápr. 28 15:02 #3604

1-2 hete lejátszottuk Zodmunddal az első meccset, 1-0-ra vezet.

Mini Nostalgiát elimináltunk. Conlux vs. Inferno. soha nem gondoltam, hogy pénzt fogok adni azért, hogy Confluxxal játsszak, ráadásul több mint 4000-et asszem. Összesen 4000 gold mínuszról indultam úgy emlékszem, a színt eladtam, így Zodmund választott szomszédos AI-kat először. All time heroes pályafutásom egyik legjobb meccse volt szerintem. A fluxos hősök gagyik voltak, de jött Dessa első nap, így adott volt a főhős. Minimális sereggel is elég jól sikerült láncolnom a seregem, és farmolni az elérhető zónákat. Fluxos dwellek nem voltak, így a seregemet gyakorlatilag a 15 storm elementál jelentette. A fő pixie stack egyszer belenézett egy morálba, úgyhogy ők csak meghalni jártak a csatákba, hasonló feladata volt az 5 Fire elementálnak is. A Stronghold AI zónájában találtam először egy, aztán még egy behemót dwellt. Innentől az építkezés székhelye ez a vár lett, a hétvégére lett behemót+castle. Az úthoz közeli dwell mellett másokat is örzőtt a blokk, ami esélytelen volt az első héten, így maradt off-road, de sikerült összehozni. A gagyi seregemmel, earth magic nélkül büszke voltam rá, komoly szerepe volt annak is, hogy a prisonos hős hozott 30+ troglodytát. 7. napon a 2 behemóttal még egy mini cons is belefért. a második hétre így már volt seregem, a föld nem akart jönni, végül a saját váramban kipengedtem a magic university árát, és vettem ott Dessának. A részletekre már nem nagyon emlékszem, de azt tudom, hogy a 2. hét végén már tudtam menni utópiázni, mert találtam 15k aranyat egy dobozban, így volt pénz az ancientre. A harmadik hét elején pedig már 13 szürkemackó járta az utópiákat, amiket találtam. Értékeket nem nagyon dobtak, föld könyvet, angyal szárnyat. A Rampart AI treasue zónája undorítóan mocsaras, és kesze kusza volt, így ott kevés helyen jártam, a Fortress AI-hoz pedig a játék végéig se találtam átjárót :D, ezért inkább középre mentem be a 3. héten, a taverna szerint erősebb volt a seregem, és úgy tűnt a hősöm is fickós. Az utolsó két körömnek nem sok értelme volt sajnos, kicsit megfáradtam így péntek éjfélre, végül Zodmund blokkjának leütésekor észre se vettem, de lejárt az időm. Ő pedig jött, és feltörölte velem a padlót a főcsatában. :D Örökérvényű, hogy mindig csak az ellenfél állását ismerve lehet megállapítani, hogy mennyire is állsz jól, vagy rosszul, így hiába a 13 ősi behemót, kiszedett utópiák stb. a harmadik hét elején, az ellenfél sokkal jobb volt sajnos. Ott lehetett volna fejleszteni az állásomon azt hiszem, ha sikerül mondjuk Shaktit is jobban húznom Dessa mellett, de erre nem volt kapacitásom...majd talán a visszavágón :), akkor esetleg lehet 3. meccs, persze erre a fogadóirodák nagyon sok pénzt fizetnének. :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 máj. 18 11:39 #3611

Sikerült összehoznunk Zodmunddal a visszavágót a héten.

Dungeon-Gunnar vs. Zodmund (Tower-Solmyr)

Szeretem a mini nostalgiát, de legutóbb az egyik legjobb formámat hozva is lesöpört rajta Zodmund, úgyhogy inkább kizártam azt is, az eliminálás eredménye a Panic lett. -3500 arannyal kezdtem a játékot, Gunnarért nem olyan vészes. Én kértem egyből egy restartot első napon, aztán jött egy 112 az ellenféltől. Nem panaszkodhatok a szerencsémre, second heronak megérkezett Shakti, 2 stack Troglodytával, kapásból láttam 3 db arénát a saját zónámban, később találtam két conservatoryt is. Az ütőegységeim sokáig a trogyik voltak. Nem fürödtem a pénzben, csak egy Mino+Citadell jött össze első héten, de húztam town hallt két várban is, és sokat segített, hogy több droidom is +350 goldot termelt naponta.Gunnar a szinteket szépen lépte, az értékei izmosodtak, volt neki +1 all-os mellvértje, +3A kard, +2K sisak, a főcsatában, a harmadik hét elején (asszem 131) 14-es attackal szállt harcba. a 3. és 4. skillnek wisdom, és leadership jött, slow-t találtam az egyik shrine-ban, de a földet nem akarta beadni. A főcsata előtt 300 xp kellett volna az exp. airhez (ez lett az 5. skill), de Zodmund megtámadott, úgyhogy erre a szintlépésre már csak a csata után kerülhetett sor, akkor másik lehetőségnek felajánlotta az earth-öt :D. Solmyr a chain lighningjában bízott, serege nem vol olyan erős. Gyorsabbak voltak a lényeim, a taktikával és a sima haste-tel blokkolni tudtam a lövőit mire jöttek volna, így igazából gyakorlatilag csak a magickel tudta fogyasztani a seregem. Két chaint túléltem és közben elfogyott az ellenfél, így sikerült nyerni. A második hét elején egy mini consból volt egy angyalom, illetve a második héten találtam egy Beholder dwellt, így 45 Evil Eye-jal mentem a főcsatába. Szegény Medusák létszáma lecsökkent, ugyanis az egyik csatában reflexből kattintottam, hogy lőjenek, csak közben elfogyott a lőszerük, ezért kaptak egy csúnya visszapofont. :)

Utolsó szerkesztés: 2019 máj. 18 14:39 Írta: bobibubi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!