forum top

× Versenyek

emo 20. Jubileumi Mugger emlékverseny (32. HBB)

Több
2020 febr. 16 18:42 #3782

Üdv Bátor Harcosok!

Nagy örömmel közölhetjük, hogy 2020 tavaszán ismét megrendez(em)zük a Heroes Mugger Emlékversenyt (Budapest Bajnokságot), immáron a 20. Jubileumi Heroes Mugger Emlékversenyt vagyis a 32. Heroes Budapest Bajnokságot!!!

A verseny tervezett időpontja: 2020. április 10-11 (péntektől szombatig, 3 napos ünnep első 2 napja) Csili Művelődési központ (a már jól megszokott helyszín...)

A tervek szerint az 1. nap az 1vs1 küzdelmek, a 2. nap pedig az 1vs1 döntő és 3. hely, valamint a támadás versenyek (H3 és H5) fognak zajlani.

A szervezést jómagam Zsombor, illetve Vologya Mester fogjuk végezni (a pénzt Jómagam Zsombor fogom beszedni), az 1vs1 verseny lebonyolítását pedig remélem Teki1986 ismételten bevállalja, de ha nem, akkor ezt is magamra vállalom. Kérem a H3 és H5 árlista készítőit (Dragon és Jou), hogy segítsék a munkám ezekben a versenyszámokban.

A szokásos versenytípusok lesznek, tehát:

A - H3 1 vs. 1 verseny
B - H3 Támadás verseny
C - H5 Támadás verseny

Nevezési díjak (NEM VÁLTOZNAK idén sem, annak ellenére, hogy minimális bérleti díj növekedés volt!):

H3 1 vs. 1 verseny:
8 főig: 3500Ft/fő
9-16 fő között: 3000Ft/fő
(A versenyek HD-ben Online lobbyval lesznek lejátszva, lesznek fix és random térképek is.)

H3 Támadás verseny:
16 főig: 2500Ft/fő
(a végleges H3 árlista március 7-re várható, a csapatok beküldésére március 27-e 20.00 óráig lesz lehetőség!)

H5 Támadás verseny:
16 főig: 2500Ft/fő
(a végleges H5 árlista március 7-re várható, a csapatok beküldésére március 27-e 20.00 óráig lesz lehetőség!)

Jelentkezni Név/Nick/Email cím/Telefonszám/Indulni kívánt versenytípusok megjelölésével a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen, 2020. Március 20-a 20.00 óráig lehet!

A nevezési díj befizetésének a végső dátuma 2020. Március 27-e 20:00 óra, én minden jelentkezőnek elküldöm a számlaszámom, címem, vagy találkozhatunk személyesen is, stb., hogy időben el tudjátok küldeni a pénzt.

Kérem, hogy a fizetést ne hagyjátok az utolsó pillanatra, még több, mint 1 hónap van a befizetésre!

A játékban való részvétel a jelentkezés gyorsaságától függ, az 1vs1 tornára illetve a H3 és H5 támadás tornákra is a 17. jelentkezőnek már csak a tartalék nemes szerepe jut, így érdemes mihamarabb megejteni a jelentkezést!

A jelentkezők később természetesen pár e-mailt fognak kapni a pontos határidőkkel, egyéb infókkal.

H3 1vs1 versenyben:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H3 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H5 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 4 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

Ha kérdés van, keressetek bátran e-mailben vagy telefonon Zsombor (+3630/2149096)! Baráti üdv!

Utolsó szerkesztés: 2020 febr. 16 21:05 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 17 06:50 #3784

Sziasztok!

Jelentkezek a két H3-as versenyre (e-mailes jelentkezés később).
- Ha lesz Hősök Harca, legyenek szürkék a vár előtti bányák :)
- Ki lesz az 1vs1 címvédője?!


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 18 08:12 #3785

Tiszteletem a Társaságnak!

Itt is bejelentem, mert a fórumot hátha többen olvassák, mint Zsombor postafiókjában a leveleket, hogy a szokásosnak mondható módon ismét részt veszek a H3 1vs1 és a H3 Támadás versenyeken.

Gyertek minél többen, bátran, serényen, hogy a hosszú téliszünet után ismét megütközhessünk!

Ráadásul Zsombor még versenyeket is szervez szal' a mérkőzések között még Heroes-ozhatunk is egyet.
;)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 18 18:40 #3787

Gold Pollux-al megyünk 1vs1 re

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 18 19:40 #3788

Ricsepi beküldte:

Tiszteletem a Társaságnak!

Itt is bejelentem, mert a fórumot hátha többen olvassák, mint Zsombor postafiókjában a leveleket, hogy a szokásosnak mondható módon ismét részt veszek a H3 1vs1 és a H3 Támadás versenyeken.

Gyertek minél többen, bátran, serényen, hogy a hosszú téliszünet után ismét megütközhessünk!

Ráadásul Zsombor még versenyeket is szervez szal' a mérkőzések között még Heroes-ozhatunk is egyet.
;)

Üdv mindenkinek! Napi szintem nézem a fórumot február óta, szóval elterjedt leszek mint a korona :cheer: B)

NG válaszolva kérdésére. A "Hősök (h)arca" térkép lesz a versenyen.

Eddig befutott jelentkezések.

- Frissítve 2020. Március 01
- Frissítve 2020. Március 08

H3 1vs1

1. NG
2. Ricsepi
3. Karesz
4. Gold Pollux
5. Jou
6. marqadam2
7. Dragon

H3 támadás

1. Ricsepi
2. NG
3. Zsombor
4. Jou
5. marqadam2
6. Dragon

H5 támadás

1. Zsombor
2. Jou
3. Dragon



Baráti üdv mindenkinek !

Utolsó szerkesztés: 2020 márc. 08 14:56 Írta: Zsombor.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 19 09:14 #3789

Zsombor beküldte:

NG válaszolva kérdésére. A "Hősök (h)arca" térkép lesz a versenyen.

Nem volt kérdés, sejtettem, hogy lesz ;-) A lényeg, hogy ne felejtsük el kivenni a színeket, mert első nap megöli a szimultánt.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 19 17:06 #3790

Rendben. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 19 20:13 #3791

1v1
h3 tám
+

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 20 07:26 #3792

Szevasztok,

Sajna én nem tudok menni, mert más program van már erre a hétvégére tervbe.
Viszont kicsit off, de a Táborról van valami hír időpont ügyileg? Csak mert lassan le kell adnom a szabiigényemet a nyárra :)
GL HF

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 20 09:35 #3793

Sajnos nekem is van már lefoglalt programom erre a hétvégére, így kénytelen leszek kihagyni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 febr. 20 21:20 #3794

Szia Pista!

Főoldal, 2020 ÉLŐ Versenyek. Klikk a XX. Heroes táborra és alatta az időpont! ;)

Egyébként az összes tervezett idei verseny időpontját megtaláljátok ott, hogy tervezni tudjatok! És ez minden évben így lesz, februárig legkésőbb feltöltésre kerülnek a verseny időpontok...

Baráti üdv,


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2020 febr. 20 21:24 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 márc. 05 13:40 #3801

Hy all!

Jelentkezem én is mindenre szokás szerint :) Ja és a bajnok az Dreegar, mivel az én hibámból adódóan nem játszottuk le a döntőt, a szabadidőm azóta is 0 kb.

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 márc. 14 20:38 #3807

Nem szeretnék pánikot kelteni, de ma éjféltől legalább 2 hétre bezár a Csili. Lehet mégis csak egy szimpla hétvégén kerül megrendezésre a verseny?


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 márc. 15 12:46 #3809

Üdv mindenkinek!

A csili valóban bezár.
Jelenleg az egész országban bolondok háza van. Egyelőre csak 2 hétre zár be, ami azt jelenti, hogy ha a járvány nem erősödik, akkor 2 hét után újra nyitni fog.

Ha meghosszabbítják a zárva tartását, akkor a verseny odébb lesz tolva, és keresünk egy alkalmas hétvégét. Ha olyan mértékben tolják el, hogy nagyon rácsúszna a táborra, abban az esetben, de csak abban az esetben a tavaszi torna elmarad! (De ezt majd látjuk.)

Vologyát még nem hívták, hogy el kellene halasztanunk a versenyt. Rajta vagyunk és követjük az eseményeket. Bármi fejlemény lesz, időben értesítünk benneteket.

Addig is megy minden úgy ahogy mennie kell.

Üdv mindenkinek !
Zsombor

Utolsó szerkesztés: 2020 márc. 15 13:19 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!