forum top

× Versenyek

emo Balaton Kupa Téli Különkiadás

Több
2020 okt. 20 08:37 #3877

Sziasztok!

Ha Zodmund nem megy a Heroes versenyre, akkor a Heroes verseny megy Zodmundhoz!
Ezennel kihirdetjük a Balaton Kupa Téli kiadását!:) :cheer:
Helyszín szokásos Balatongyörök de ez alkalommal visszatérünk a CsókaFészekbe. Nem csak a játék hanem az étkezés is ott lesz(amennyiben kellően ügyes a társaság pénteki közös vacsora is elképzelhető, kivéve Dreegarnak, ő a szokásos gyerekmenüs csibefalatokat kapja:)).
Időpont 2021.január 8-10(péntek-vasárnap).
Nem szeretnénk feszített tempót, így csak egy kisebb versenyt rendezünk(8fő, ha nagyon nagy az érdeklődés, akkor esetleg 12, de több nem). Szeretnénk, ha több idő jutna más fontos dolgokra, az egy főre jutó meccsek száma 4 vagy maximum 5lesz.
Nevezési díj 10000HUF(+1000HUF a Sod lobby előfizetés).A díj tartalmazza a szállást, étkezést és a kupákat.
Zodmund és én már jelentkeztünk!
Siess ne maradj le a versenyről!
Regisztrációra fel!
Üdv
Zodmund és Norbakk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 20 19:38 #3878

+1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 23 14:23 #3879

Jelentkezek én is.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 26 18:47 #3884

Ha még nem telt be a nevezési lista akkor játékra jelentkezem Én is, ha igen akkor, mint 1. számú tartalék... :P


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 26 21:12 #3885

Én is jövök

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 26 22:05 #3886

Eddigi jelentkezők:

1. Zodmund
2. Norbakk
3. Marqadam
4. NG
5. Teki1986
6. Ricsepi
7. Dave

+1 Vologya Mester is jönne, de játszani nem játszik. Csak társaságával emelné a rendezvény színvonalát:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 31 21:57 #3889

+1 :O


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 jan. 31 22:52 #3904

I.Téli Balaton Kupa

Leírnám én is a szemszögemből a versenyről a beszámolómat (illetve amire emlékszem).

1.meccs dave (dungeon/gunnar) vs Norbakk (castle/?) Mini-Nostalgia
Azt hiszem volt trog, harpy meg minotaur dwellem is, 2.hét elején bementem egy kincses zónába ahol egész sok hive volt, +6all, egy utópia. Gunnar haladt mint a szél.
3.hét elején horde scorpicorem volt, Norbakk feladta mert elbukta a seregeit.

2.meccs dave (stronghold/CH) vs Teki (rampart/Ivor) Jebus (peasant verzió)
Már nem emlékszem honnan, talán wagonból jött csizma, és első szintlépésnél logot kapott a főhősöm, úgyhogy jónak nyilvánítottam a mapomat annak ellenére hogy
sok mindent még nem fedeztem fel rajta.Maci dwellet találtam végül, 2 cons volt meg 1 hive, utóbbi nagyon messze. Ezen kívül egyik secváram is stronghold volt, pénzből épp volt elég
hogy fel tudjam ott is építeni a macit, és 121-en kivenni a lényeim nagyrészét egyelőre upgradek nélkül, a vár közelében levő topehoz. A tope nem volt valami nagy szám, de lett elég
pénzem hogy upgradeljek 12 behemótot. Slow nem jött sehonnan, de ilyen sereggel nem is volt rá nagy szükség. Asszem 122-n mentem be középre, Teki 124-en ért be, 20valahány war unicorn és
a rampartos sallang kevés volt a behemótok ellen.

3.meccs dave (dungeon/alamar) vs Ricsepi (dungeon/arlach?) h3dm1
Volt a mapon szem és minotaur dwell, ezeket elég gyorsan elfoglaltam és könnyen tudtam terjeszkedni a környező zónákba. Főhősöm valamelyik overlord lett, de már nem tudom kicsoda. :D
3.hét közepén mentem át Ricsepi fővárához egy elég gyenge tope fosztása után, de a jobb terjeszkedésből adódó erősebb seregem győzelemre vitte a titokzatos főhősömet.

4.meccs dave (fortress/tazar) vs Marqadam (tower/solmyr?) Mini-Nostalgia
Seregből elég kevés jutott, de végül első héten a hydra építése sokat segített, hogy fejlődhessen viszonylag jól a főhősöm. Rampartos AI zónájában felszedtem 1 dobozt ami megdobott 50 kentaurral, ezt én boldogan felupgradeltem, mert a ~80 kentaur kapitány advanced tacticcsal pont átért a csatatéren és le tudtam verni az első hive őrzőit (horde sharpshooter) 121-en. Ezután egy 2-es const kiszedtem droiddal, és megcéloztam egy alvilági kincses zónát. Kiszedtem teljesen, pár hive és 1 utópia volt összesen, már nem emlékszem milyen artikat kaptam. Elég jó tempóban haladtam eddig,
viszont ekkor döntést kellett hoznom, hogy kifosztom a maradék 2 kincses zónámat vagy a középső kincses zónát célzom meg. Mivel view earthhel láttam, hogy a saját treasure-jeim elég kicsik, így utóbbi mellett döntöttem. Miután kifosztottam a középső zónát, nem voltam valami elégedett a ténnyel, hogy se erős varázslatom, se magic elleni artifaktom nincs. Marqadamnál még nem láttam nagy statokat, így a választásom arra esett hogy elfoglalom a fővárát, mert én a saját zónáimban már nem sokat erősödhetek, viszont ha elég időt adok a towernak akkor lesz tonnányi naga queen, titán plusz ki tudja milyen statok. Jól döntöttem, mert kék sapka már volt Kyrrének, de jó statok még nem, így a 2 impló nem volt elég ahhoz hogy leverje a ~45 wyvern monarchomat.

5.meccs dave (inferno/octavia) vs Norbakk (dungeon/shakti) Jebus
Nem volt rossz a terepem, de rengeteget kellett mászkálni a cuccokért, és pénzben sem dúskáltam. Devil dwell meg pár cons adott elég sereget ahhoz hogy ki tudjak törni, Mephala jól fejlődött. Démonokat is pattintottam hogy legyen még egy powerstack legalább. A sivatag elrendezése nekem kedvezett, mert én 2 másik zónába is mehettem , míg Norbakk csak felém tudott jönni, és nem érezte elég erősnek magát ahhoz hogy megtámadjon. Viszont minél tovább várt, annál erősebb lettem, ugye nem csak a devil és efreet stackek nőttek, hanem a démon is. Így 3.hét közepe felé feladta.

Bár már egyre érdektelenebb a heroes 3 számomra, ilyen társaságban mindig jó időt tölteni, remélhetőleg lesz a közeljövőben lehetőség 10+ fős rendezvényekre is. Köszi a szervezést :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!