forum top

× Versenyek

emo XXIII. Heroes Tábor (2023.)

Több
2023 ápr. 18 21:22 #4032

Üdv Bátor Harcosok és Harcosnők!

Ezúton meghirdetem a XXIII. Heroes Tábort (főként azért, hogy a szabadságaitokat ki tudjátok íratni illetve mert megérkezett a visszajelzés a szállásfoglalásra). Természetesen a helyszín ismét Kiskundorozsma-Sziksósfürdő és a szokásos faházak TISZA és MAROS. Akik a támadás napokra jönnek és nem férnek el a 2 faházban, azok a szokásos étterem melletti kőházban 2 ágyas szobákban kapnak majd szállást. (Idén valószínűleg elkerüljük az őrült motoros/autós/kamionos bagázsokat és gólyatáborokat... Remélhetőleg a koronavírus intézkedések enyhítése lehetővé teszi majd a nyaralásokat illetve a rendezvények megtartását... Majd kiderül, hogy hogyan sikerül...)


A tábor megrendezésének időpontja: 2023. július 20. - július 30. (11 nap/10 éjszaka!!!)


Az árak az előző évhez képest SAJNOS ISMÉTELTEN JELENTŐSEBB MÉRTÉKBEN (kb. átlagosan 15-20%-kal) VÁLTOZNAK!!! (A 2 éve bevezetett változtatások miatt szokás szerint kicsit bajban vagyok az árak meghirdetése kapcsán, mert az utolsó pár napban nem szoktunk 16-an lenni és azokon a napokon is ki kell fizetni a teljes szállásköltséget, így napi 500Ft-tal "túláraztam" a szállásdíjat, ahogyan tavaly is, de ha nem lesz rá szükség, akkor mindenkinek visszafizetem a tábor végén!!! A kupák készítése nem, de a pólókészítés ára is emelkedett sajnos... Idegenforgalmi adó változatlan 500Ft/nap/fő...


Íme a részletek:

A tábor teljes időszakára maximum 16 főt tudunk fogadni (16-70 év között), az 1vs1 és 2vs2 versenyekre 16 fő, az egyes támadás versenyekre 24 fő a limit és lehetőség szerint mindenki aki szeretne jönni, hozzon gépet! A szállítás szerintem idén is megoldható lesz valahogy! A busz- és vonatállomásról történő szállítást is megoldjuk külön térítés ellenében, ahogyan az előző években is. Lehetőség szerint a tábor teljes időszakára jelentkezzetek, kivételes esetben tudunk csak hétvégére vagy pár napra jelentkezéseket elfogadni! (Ekkor e-mailben személyre szólóan kalkulálok árakat!)

Akkor jöjjenek az árak:

Szállás+közösségi épület(áram): 8000(6000+2000) Ft/fő/éj x 10 = 80000 HUF
Idegenforg. adó: 5500HUF
Díjak, érmek: 9500 Ft/fő = 9500 HUF
Póló: 4000 HUF/db (Elején Heroes kép és mindenki saját nickneve, hátul szintén a nickneved!)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 400 Ft/autó x 11 = 4400 HUF

ÖSSZESEN pólóval: 99.000 HUF + autó parkolás! (4400 HUF)
ÖSSZESEN póló nélkül: 95.000 HUF + autó parkolás! (4400 HUF)

Az első hétvégére lejövőknek július 20-23-ig (csütörtöktől vasárnapig): -> (Ebben az esetben a H3 és H5 támadás versenyben tudsz részt venni! Ezek pénteki és szombati napokon kerülnek megrendezésre!)

Szállás+közösségi épület(áram): 8000(6000+2000) Ft/fő/éj x 3 = 24000 HUF
Idegenforg. adó: 2000HUF
Díjak, érmek: 5000 Ft/fő = 5000 HUF
Póló: 4000 HUF/db (Elején Heroes kép és mindenki saját nickneve, hátul szintén a nickneved!)
Autóparkolás (aki kocsival jön): 400 Ft/autó x 4 = 1600 HUF

ÖSSZESEN pólóval: 31.000 HUF + autó parkolás (1600 HUF)
ÖSSZESEN póló nélkül: 27.000 HUF + autó parkolás (1600 HUF)

Az étkezésről mindenkinek magának kell gondoskodnia! Bolt, étkezési lehetőség a tábor területén és a közelben található! Természetesen a 3-4 naponkénti bevásárlás is megoldható (Penny, Auchan) külön üzemanyagköltség összedobása fejében.

A díjakról és különdíjakról a későbbiekben tájékoztatlak benneteket.

SZÉP kártya fizetési lehetőség van, az előleg kivételével a maradék teljes összegre el tudják fogadni ( már csak szállás fülün van a pénz)!!! Kérem, aki ezzel a lehetőséggel élne, az előre jelezze majd. Köszönöm!


Jelentkezési és előleg befizetési határidő: 2023. június 16. éjfél

Jelentkezni OTP-s átutalással vagy személyesen lehet a tábor teljes idejére jelentkezőknek póló kérése esetén 19.000 HUF, póló nélkül 15.000 HUF, előleg befizetésével. A fennmaradó összeget pedig legkésőbb július 14-én éjfélig fizethetitek be a megadott számlaszámra, mert idén is kártyával szeretném kiegyenlíteni a tábor árát. Amennyiben csak a támadásos és fun hétvégére jönnél, kérlek, hogy a teljes összeget fizesd be, kivéve ha SZÉP kártyával fizetnél. Ebben az esetben 11.000 HUF-ot fizess készpénzben és a többit lehet SZÉP kártyával. (A jelentkezést jól gondoljátok meg, mert előleget visszafizetni nem áll módunkban, csak akkor, ha a tábor a mi hibánkból marad el!!!)

A program várhatóan a következők szerint alakul:

július 20. Megérkezés, berendezkedés, gépek bekötése, 2vs2 sorsolás
július 21. Heroes5 Támadás, H3 1vs1 bemelegítő meccsek
július 22. Heroes3 Támadás
július 23-26. Heroes3 2vs2 Torna (és Heroes3 1vs1 Torna - csak nagyobb számú jelentkezés esetén)
július 27-30. Heroes3 1vs1 Torna, 30.-án délután/este: pakolás, hazautazás

És emellett minden nap stradröpi, vizilabda, úszás, lábtengó egyeztetés szerint...

Személyes találkozásra sajnos most nincs lehetőség, marad az utalás. Telefonszámom: 20/314-53-75

Remélem a régi táborozókkal és új arcokkal is találkozhatom az idei XXIII. Heroes Táborban! :)

Helyszín: Kiskundorozsma-Sziksósfürdő (Szeged mellett) - Gyönyörű erdei környezet, 75x75m-es úszómedence, zuhanyzó, étkezde, focipálya, lábtengó pálya, strandröplabda pálya és természetesen a közösségi épületben Heroes... (Hasonló lebonyolítás szerint, mint az elmúlt években, de lazított formában, hogy több jusson a kikapcsolódásra! Várható versenyszámok: 1vs1, 2vs2, H3, H5 támadás!)

Mostantól várom a jelentkezéseket! Örülnék neki, ha az előleg befizetését nem az utolsó pillanatra hagynátok! Ha kérdésetek van keressetek bátran vagy itt a fórumon vagy a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címemen. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2023 jún. 07 18:34 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 máj. 09 13:03 #4035

Tiszteletem a Társaságnak!

Szóban már jeleztem Vologyának, de itt is megerősítem, hogy jelentkeztem a tábor teljes időtartamára, minden versenyszámban elindulok...

Bort viszek... főzéshez természetesen. ;)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 máj. 30 09:07 #4039

1vs1-re megyek (26-án érkezem).
SZÉP kártyával szeretnék majd fizetni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 jún. 08 13:29 #4040

jelentkezem
h3 támadás
2v2
1v1

Vogyinak már írtam messengeren a támadást, de azóta kb. sikerült felszabadítani a tábor idejét(ez enyhe túlzás de a heroes addikcióm legyőz mindent)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 jún. 12 14:26 #4041

Üdv Bátor Harcosok!

Holnap szabad lesz a délelőttöm, végre összeszedem, hogy melyik versenyre mennyien vagyunk. Addig is még június 16-án éjfélig lehet jelentkezni. :)

Köszönöm a türelmeteket. :)

Baráti üdv,


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2023 jún. 12 14:28 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 jún. 13 11:17 #4042

Üdv Bátor Harcosok!

Az eddig jelentkezettek (lezárva 2023.06.17. 22:30 óra):

H3 1vs1 torna:

1. Norbakk
2. Ricsepi
3. Jou
4. Haldyr
5. Bogpista
6. Marqadam
7. Dave
8. Pumpás

H3 2vs2 torna:

1. Ricsepi
2. Jou
3. Haldyr
4. Bogpista
5. Marqadam
6. Pumpás

H3 támadás torna:

1. Ricsepi
2. Jou
3. Haldyr
4. Bogpista
5. Marqadam
6-7-8. Krityó és fiai
9. Erőnyerő (Vologya Mester)
10. Boti
11. Haldyr tesó
12. NG
13. Zsombor

H5 támadás torna:

1. Jou
2. Ricsepi
3. Haldyr
4. Haldyr tesó
5. Dragon
6-7-8. Krityó és fiai
9. Erőnyerő (Vologya Mester)
10. Boti
11. Zsombor

Támadás árlisták június vége felé várhatóak.

A jelentkezést lezártam.

Baráti üdv,


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2023 jún. 25 09:47 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 júl. 20 14:00 #4043

Tiszteletem a Társaságnak!

Szeged felé az út veszélyes, mozog a föld és vár az édes a sok beteg állat a támadás csapataival…
Lássuk is akkor, hogy idén mit sikerült összerántani amit összeRANTelhetek.

Boti: Sima Griffek +1 speed +Dispel első körre szépen is néznek ki, második karikára azonban minőségi változás nincs csak mennyiségi. A Helm of Chaos-t második körre feleslegesnek érzem mert a dispel+magic arrow duett nem kerül annyi manába, hogy kihasználja. Ami viszont tuti, hogy az 1 db Angyal 100%-ban pénzkidobás volt, a második körös adományból pedig még egy Griff kijött volna, amivel kereken 660 Griff-je lenne… nyeh… és úgy gondolom, hogy pont ezek az apró hibák okozzák majd a dobogóról való lecsúszást… Tipp: 5. Hely

Danamster: Újonc, őszinte csapattal, nem hogy nem védekezik a mágia ellen, hanem könyvet sem vett, ez egy-két esetben vissza is fog ütni, mert mindent nem lehet izomból megoldani, viszont ahol meg igen, sok fog múlni a hadvezéren, hogy miként irányítja csapatát. Tipp: 7.hely

Haldyr: Kevésbé újonc hasonlóan őszinte csapattal, ám itt azért egy haste is befigyel, érződik, hogy nem először jön támadni a vezír és bátran tojt a mágia elleni védekezésre, mázlijára ez csak, ahogy mondtam korábban is, csak egy-két esetben fog visszaütni… sok fog múlni azon, hogy a kritikus pillanatokban jön-e az Air Magic. Tipp: 3. Hely

Jou: Bowlingon meséltem a srácoknak, hogy amikor már az 5. varázslatomat választottam be, eszembe jutott, hogy kb. max 4 körig tart egy csata, és mégis hogy akarom mindegyiket kihasználni… úgyhogy dismisseltem is szépen a javát… aztán megláttam Jou csapatát, és mondtam, hogy végre valaki akinek van faszantáziája a játékhoz… sajnos a mezőny nagyon nem kedvez neki, így a tavalyi győzelem után most kézenfogva velem, megnézzük a mezőny hátulját. Tipp: 10. Hely

Krityó: Szintén izomerő, no magic no resist csapat. Viszont szerintem a hordák közül ez lett az egyik legerősebb, nem tartom kizártnak, hogy jó csatázással a dobogót is megcsípjék a rigók. Tipp: 4. Hely

Marqadam: Démon horda + Berserk… mivel manapság már nem divat védekezni a varázslat ellen és Ádám kellően tapasztalt hadvezér szerintem ezt a Támadást is megnyeri, viszont most nem 100%-os teljesítménnyel… Tipp: 1. Hely

NG: Úgy gondolom a hatalmas hordák ellen a sok kis varázslat hasztalan, de amiben bízhat és szerintem nem is fog csalódni, csak kellemesen meglepődni, méghozzá mert Astral hozza amit tud és utolsó lesz… Tipp: 11. Hely.

Ricsepi: Jómagam olyan biztos voltam benne, hogy most már tuti sok íjász lesz, hogy elvetettem a lövöldözős csapatötletem, és megépítettem az anti-shooter csapatomat… a többieket meg gondoltam kimozgom… mondtam is Haldyrnak a csapatok nyilvánossá tétele előtt, hogy szerintem faxa lett a csapat, Top 5… aha végülis nem tévedtem nagyot mert hátulról valóban beférek a top 5-be… Tipp: 8. Hely

Samsa: Teleport + Chaos Hydra… mivel rendesen fel van húzva a védelme egy kört biztosan kibír, csakhogy a csapatok nagy része nem bújkálni akar előle hanem nekitámadni, így ez szerintem csak a középmezőnyhöz lesz elég, mert a wisdom felesleges megvásárlása helyett inkább valami minőségi cuccot kellett volna venni. Tipp: 6. Hely

Vologya Mester: Szép jó öreg csapatát hozta, ám nem kedvez a mezőny az Arany-Quicksandnek, mondjuk most azért több a gyalog galopp csapat, mint tavaly. Nota bene: Tavaly nekem sem kedvezett a mezőny azt 2. lettem a bajnokkal egyenlő pontszámmal, szóval mindenkit óva intek hogy lebecsülje ezt a csapatot, mert ez a formáció csak annyi bajnoki címet hozott a Mesternek, mint amennyi nekem van összesen… Tipp: 9. Hely

Zsombor: MK 11 Liu Kang… tűz és villám… mivel akik védekeztek egyáltalán a mágia ellen csak a legakciósabb módon tették mindezt, így a második körre felhúzott láncvillámot már szerintem mi sem bírjuk ki… azonban ez a bajnoki címhez kevés less. Tipp: 2. Hely

Megsértődni ér de felesleges, a saját igazunkat bizonyítani a versenyen lehet, akinek meg ez sem jelent elégendő elégtételt a sérelmeiért, akkor minden este állok rendelkezésre, és aki több töményszeszt bír inni annak lesz igaza.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 júl. 20 18:18 #4044

Üdv Mindenkinek!

Most hogy megkezdődött a hivatalos 0. nap, a holnapi H5 támadás előtt mintegy aperitifként hoztam nektek még egy támadás elemzést, miközben jómagam is alaposabban górcső alá vettem, hogy pontosan mivel is állok szemben. Annak nagyon örülök, hogy ilyen szép létszám jött össze a versenyre, nem kevesebb mint 40 csata / fő vár ránk holnap, amihez foghatóhoz nem volt már szerencsénk régóta, a csapatokon is látszik, hogy mennyi különféle megközelítés érkezett, szélesebb spektrumot hozva és ezáltal erősebbé téve a versenyt. Nos, akkor további köntörfalazás nélkül, csapjunk is abba a bizonyos lecsóba.

Beradan: Mindig képesek meglepni a farkasok, akárhányszor küzdök ellenük, újra és újra meglep mennyire erős kis genyók ezek. Celerity gyűrűvel 15-ös inittel robogó farkasok, ők az egyetlenek, akik néha képesek hamarabb jönni, mint 1-2 íjjászom az 1. körben, ami amúgy eléggé impresszív, ezzel a feat-tel kevesen bírnak a mezőnyből. Luckkal megtámogatva a farkasok eszementeket tudnak sebezni, jól sokasodnak (hacsak az íjjászok nem lövik miszlikbe őket, míg átérnek a túloldalra, de majdnem 2x jönnek, úgyhogy morállal veszélyes lehet nekik is). 2. körben némi luck-morál rontás köpennyel és a gyűrűvel, amely itemek igen nagy népszerűségnek örvendenek idén. Sajnos ez a sereg nem tudja azt, mint Boti csapata, akinek hős is járul a kombóhoz, ami így durvább rontás, mint az itemek egymaguk, de lesznek, akiket ezek a mínuszok is gyepálni fognak. Mágiaellenállás is akad, ami szintén zavaró lehet casterek számára. Elég jó csapat így 1. támadásra, középmezőnyben simán borsot törhet sokak orra alá! Apró megjegyzés csak: Ez a sereg + mass haste mondjuk az itemek helyett... Na az nagyon durva lenne.. jövőre nézve csak egy ötlet.. :)

Boti: Na ez az a sereg, ahol gratulálnom kell az úrnak, apuka méltán büszke arra, hogy MENNYIRE genyó ez a sereg, igen jó úton jársz a H5 seregek építésével, csak így tovább! :) Őszintén, ez a nagybetűs counter íjjász sereg, ezt nagyon sokszor teszteltem, hogy hogyan játsszak ellene, nagyon zavaróak mind a folyamatos unmorálok, mind az unluckok, mellé még a jó öreg Miss a ghost-októl.. És akkor második körben jön a Mass Confusion is. Őszintén mondom, kevés ennyire gonosz sereggel kellett szerintem életem során szembenéznem. Íjjászok ellen elég pusztító lehet, azonban van bőven sötét oldala is a csapatnak. Az egyik, hogy a skillfa borzalmasan komplikált, léptem vagy 6-7x szintet, priózva dolgokat és még ígyis sikerült alig 2x kihoznom ugyanazt a fát vele, ami nem jelent túl sok jót. A másik probléma, hogy a szellem egy genyó lény és sok élete van relatíve, viszont a sebzése az a béka alfele alatt van, így hiába a támasztások, nem hiszem, hogy van benne annyi szufla, hogy meg tudja ölni az ellenfelet, akik között akad pár relatív durván sebző egyed. És végül a casterek.. Azok csúnyán fogják tudni bontani ezt a csapatot. Középmezőnybe várom ezen negatívumok nyomán.

Danamster: Érdekes ötlet, rég láttam ehhez foghatót. Ha valami van benne, az sebzés, nekem 8 AD is le tudott kaszálni 120 Huntert egy ütésből, tehát ha valamihez odaér.. azt nagy valószínűséggel atomjaira bontja, +1 luckkal főleg. Van itt még gyógyító sátor és értékek is. Az értékek hatalmas hátránya azonban, hogy 10% initet levonnak, ami ebben a játékban NAGYON sok, így nem vagyok benne biztos, hogy ez egy kifizetődő vétel volt. Amit szintén nagyon hiányolok, hogy a főstackhoz nem lettek stackfelárak véve, ha szét lehetne szedni az ördögöket sokkal jobban felértékelődne a csapat. Fun fact amúgy, hogy az ördögök repülő lénynek vannak klasszifikálva amúgy, a Storm Wind hat rájuk.. Nem rossz első próbálkozás, közelharci csapatokat valószínűleg meg fogja enni, de a távosokhoz mire oda fog érni, már késő lesz, a casterekkel pedig azért lesz probléma, mert nem lehet a főstackot felbontani. Viszont mindenképpen megsüvegelem kreativitás terén, borzasztó mennyiségű sebzés van benne, már el is felejtettem mekkorákat sebeznek az AD-k! :D

Dragon: Erre a csapatomra most nagyon büszke vagyok, már évek óta készül minden támadáshoz 1-2 Wyngaal-os seregötlet, de sosem tudtam igazán jól összerakni a csapatot, most is volt egy melee seregem vele, de aztán egyszer csak jött az ötlet, hogy mi van akkor, ha csak szimplán rossz irányba próbálkozom és Wyngaal-t ranged lényekhez tenném hozzá..? A végeredmény brutális lett, a Hunterek árban nagyon megérték ráadásul, de így, hogy garantálva van, hogy mindig én fogok elsőnek jönni kb. mindennel.. Úgy érzem megtaláltam az árlistának (vagy inkább a hősnek) egy ordító nagy kihasználható pontját. A skillfa némileg flexibilis, így nem kell aggódni többségében amiatt, hogy valami nem fog bejönni, az Attack be van építve a hősbe (kicsit túlzottan is, de semmi gond), a megfelelő spellek megvannak a genyózók ellen, a 2. körös luck-morál pedig segíteni fog majd pár csapat ellen, illetve még jobban megdob mindent skill ráfordítás nélkül. Pofon egyszerű sereg, a mezőny ugyan nem kedvez (sok lvl 7, sok rush csapat és ellenséges íjjászok is..), de ha minden úgy történik ahogy a teszteken is láttam és az élet sem utál nagyon, remélhetőleg sikerül felérni a csúcsra, nagy achievement lenne! :)

Haldyr: A támadások 70-80%-ánál van valaki, aki az előző körös csapatát hozza.. Shame on you! :) Ezt láttuk már tavaly egyszer, akkor egész előkelő helyezést ért el emlékeim szerint, amire ismét rápályázhat, mert ez a mezőny jobban kedvez neki, mint a tavalyi tette véleményem szerint. Power és mana van bőven, a sárkányok meg a sarokban defendelve nagyokat integetnek majd minden arra járónak, míg Svea meg folyamatosan szórogatja az óvatlanokat a gonosz villámjaival.. Itt két megjegyzésem lenne, az egyik, hogy nem jó ötlet egyfajta támadó spellre építeni a seregedet, még akkor is, ha ez a hősöd specialitása (lásd a kollégát, aki megvette a villám elleni védő gyűrűt, tök jogosan, a villám alapú spellek a legerősebbek power alapon), de mondjuk ha lenne valami villám elleni védelmes sereg (pl. gargoyle-ok), ők is jót mosolyoghatnának azon, hogy nincs más támadó spelled, ilyenkor ez szinte kötelező. A másik megjegyzésem, hogy egy ilyen caster alapú seregnél 2. körre mindenképpen vettem volna valami beefy-bb támadó spellt, egy láncvillám csodákra lenne képes pl. Ezeket leszámítva, szerintem ez a sereg top 4-be fog kerülni, ennyi sárkányt megbontani egy defes - caster hőssel élvezetes móka lesz bármely sereg számára.

Jou: Kétségtelenül erős ötlet és szokás szerint őrült koncepció. A halhatatlan blokkoló brigád rengeteg morállal és sohanemfogszjönni nyilakkal a Master Hunterektől. Én ennek a seregnek még láttam az eredeti koncepcióját, tetszik a változtatás ami történt benne, a Summoning Magic - Wasp Swarm egy jó adalék. Kár, hogy a Cleansing kikerült a seregből a Raise Dead javára, azt megtartottam volna, láthatólag nem féltél a Deflect Missile-es seregektől :D (én elsősorban ellenük vettem a Cleasinget, de most összeteszem a kezemet a Confusionos csapatnál is). Amúgy tetszik az örök túlélő koncepció, HA kap a sereg Attackot, akkor a sebzés is eléggé ott lesz, ennek a csapatnak talán ez a gyengepontja, hogy a skillfája kicsit szűkös, amin némileg segít a tény, hogy megvannak véve az alapskillek a használandó 2nd képességek miatt. Kíváncsi leszek őszintén, hogy ez a sereg mire lesz képes, ez ellen taktikáztam Boti mellett eddig a legtöbbet tesztelés közben, örülök Jou seregének, mint általában, ezúttal is rém izgalmas lesz ellene játszani - az ellenfeleknek már annyira talán nem biztos.. :) Top 2-re saccolom egyébként, de ez sok mindenen múlhat.

Krityó: Na, ez egy meglepetéscsapat számomra abból a szempontból, hogy nem számítottam rá, hogy ez mennyire kemény lehet.. De az! Ennyi ló 40-es natúr deffel (és még többel, ha a druidák lépni tudnak, heh), ez elég durva kombináció. Ez az egyik legjobb melee csapat ezen a támadáson, szerintem elég sok csapat orra alá borsot fog törni, tényleg töménytelen mennyiségben vannak az egyszarvúak. Amit hiányoltam innen az kicsit komolyabb támogatás, 1-2 Light spell elképesztő lenne ide, valamint itt sem lettek stack felárak véve, amivel ez a sereg SOKKAL erősebb lehetne. Így is meglesz szerintem a top 3, borzalmas erősek a lovak ahogy láttam, ha lehetne bontani a főstackot.. szerintem ez a sereg behúzná a támadást.

Ricsepi: Atya ég, ezek a srácok aztán jól bírják a pofonokat és egész jól is sebeznek. A Knight ismét megmutatja, hogy mennyire erős kaszt a flawless skillfáival, a fanatikus papok pedig osztják majd az áldást hátulról. Tetszik, hogy a seregben bőven van potenciál több különböző harcmodorra és akkor még ott van a Ballista is Vittorioval. A 6 Squire pedig.. Először majdnem megállt a szívem, hogy miért sebzek ilyen keveset a papokra, aztán rájöttem, hogy csak hülye vagyok és nem nézem a Squire-ok speceit... Szóval egy nagyon jól átgondolt, kreatív sereg, ilyen még eddig nem volt asszem a támadások történelmében, tetszik az elképzelés nagyon! Kíváncsi vagyok hol fog végezni, középmezőny felső részére várom nagyon közel a top 3-hoz.

Samsa11: Uhh.. A magma sárkányok láttán mindig ez az érzés fog el, mindig egy hosszú csatát jeleznek előre elbonthatatlanságuk okán. Őszintén szólva nem tudom, hogy ez a csapat mennyire erős, valószínűleg ahova odaér és amit megüt a Right. Might-al, az fájdalmas lesz. 2. körre ott a Haste is, ami egy jó választás volt, ez már több dimenziót ad a csapatnak. A spellek leszedése is baromi nehézkes az Eternal Light nyomán, bár asszem senki nem készült Cleansinggel rajtam kívül. Kíváncsi leszek, van itt pár bátor lvl 5-ökkel közlekedő versenyző, ellenük fog eldőlni nagyobbrészt, hogy hol fog végezni ez a csapat, casterek szerintem megeszik őket, de a közelharcosoknak okozhat rémesen kellemetlen perceket. Jó első seregötlet, nekem tetszenek!

Vologya: Mester úr újabb találmánya egy jó kis páncélzúzós Succubus csapat. Ez a sereg sok borsot fog törni a magas szintű csapatok orra alá, illetve azoknak is fejfájás lesz, akiknek nincs Fire Resistance-e. A csapat egyértelmű hátránya, hogy nem szereti, ha őt ütik meg először, így ahol ő fog kezdeni, ott (főleg Tarot Deck-kel) néha jó nagy arcba tüzelések lesznek. Az ötlet nem rossz, ebbe a mezőnybe sokak életét megkeserítheti, tapasztalata alapján Top 3-ra saccolnám, viszont ha rossz napot fog ki vagy az ellenfelek megfelelően készültek, akkor inkább középmezőnyt mondanék egy első blikkre.

Zsombor: Na de Zsombikám... és stack felárat majd a szomszéd fog venni? :) Ez a sereg amúgy baromi erős lenne, ha a főnixeket 5 felé lehetne szedni vele, persze értem, hogy miért csak 2 stack szerepel ehelyett: Az egy kicsit drágább lett volna, bár szerintem megért volna egy power itemet.. :D Nos, klasszikus Lightning csapat, és meg kell hogy feddjelek téged is, hát te sem veszel másik varázslatot, a Ricsi meg röhög a markába a villámhárítójával *fejrázás*. Amúgy durván nagy sebzéseket pakol le az asztalra és valószínűleg egy jó ideig talpon is tud maradni, 20, illetve 36 főnixet leszedni az időbe telik, viszont a gyorsan támadó agresszív csapatok valószínűleg semlegesíteni fogják, mielőtt le tudná bontani őket. A mezőny viszont nagyon fekszik neki, mert nem sok ilyen gyorsan rohamozó osztag van, íjjászokat megeszi és a lassú lomha melee harcosokat is, így szerintem garantált a jó helyezés a csapatnak, ha odafigyelve játszik végig!

Ennyi lenne az értékelésem erre az évre, holnap reggel találkozunk, aztán meglátjuk élőbe mennyit értek az itt leírtak.. :)
Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 aug. 01 23:02 #4045

Az 1vs1 tornán vettem részt ezúttal, és már nagyon hiányzott az egész tábori hangulat főleg a tavalyi kihagyás után, így örülök hogy ott lehettem. Élvezetes volt minden program. (Igen, még a póker is ahol rekord mennyiségű 6k-t buktam)

1vs1:

1.
Haldyr (stronghold) vs dave (inferno)
Panic
Pénz terén nem álltam túl jól de azért efreet lett citadellel. Sokat segített hogy 2.zónában volt trade post. A főhős jobb híján Rashka lett, de úgy gondoltam a wisdom úgyis kell, scholar meg jól jöhet, alamart később be is dobta a kocsma. Tactics fire magic meg earth jött később. 2.hét végére terveztem hogy beütök egy naga bankot meg const, de a naga bank fullos volt így blindokkal épphogy levertem komoly veszteség nélkül, viszont a manám elfogyott így meg kellett várni 131-et a conssal. Volt egy másik cons is elég messze a zónámban de elmentem érte, így lett 5 angyal, meg közben démont csináltam a low tier lényekből. Haldyr 3.hét közepe felé átjött a necro zónámba viszont nem volt túl erős serege így az ezutáni főcsatát viszonylag simán nyertem. Ha visszamegy erősödni akkor lett volna mitől félnem mert CH 18as attackkal mászkált.
2.
Bogpista (fortress) vs dave (fortress)
h3dm1
Pénz volt elég a környező zónákban, építettem kicsit a rampart várat is mert volt egy elf dwell. 2.héten így grand elfekkel meg fortress sereggel fosztogattam, bár nem nagyon volt mit, cons egy darab se, a treasure zónák amiket először meglátogattam tök üresek voltak. Elég lassan tudtunk emiatt haladni ami miatt kissé türelemjáték is lett a meccs, Pista fel is adta 3.héten valamikor emiatt. Én készülődtem tope-ozni mert jött rebuildre resurrect. Tény hogy jobban álltam de nem sokkal.
3.
Marqadam (necro) vs dave (dungeon)
Mini-Nostalgia
Jött Gunnar aki jól is fejlődött bár a map adott bőven kihívásokat mert lorelei volt az egyik kezdőhős, meg sok blokkot le kellett verni. A castle meg rampart ai-t elintéztem első héten, volt 2 cons a rampart zónában de mass slow nélkül esélyem se volt, így a 2.heti dungeon sereggel bementem egy underground treasurebe, ahol szerencsére voltak leverhető blokkok amin tudtam fejlődni. 2. hét végén építettem angyalt a castle várban, így nem jutott nyersi guildre de nem gondoltam hogy a tp-nek sok hasznát veszem mert úgyis az egy treasure-t fosztogattam sokáig. 3.hét eleje / közepe táján megjelent Galthran hogy elvegye a dungeon váramat, ami egyébként számomra szerencsés döntés volt, mert bár jól jött volna számomra az artifact merchants & manaduplázó, az igazán fontos vár ekkor már a rampart volt mert az underground treasure szintén rampartos volt, 1 green dragon és 3 unikorn dwellinggel. Kiszedtem itt 2 utópiát ami elég szar artikat adott de amúgy volt már letéve piros gömb, 2 library meg szandál így nem voltak rossz értékeim. Még éppen megértük a 4.hetet ami nekem jól jött a dupla rampart populációval, meg dobozok amúgy adtak 2x50 dwarfot és 40 wood elfet is. Főcsatára így kb hasonló attack / defenssel érkeztünk, Galthrannál 800+ skeleton warrior 9 hp-val, 5 bone dragon, asszem 80 körüli wyvern meg several angel, nálam 90 grand elf, 40 wyvern, 6 green dragon, 35 war unicorn, 150 battle dwarf, 12 angel, 50 marksmen. Fontos hogy nálam +3 speed is volt meg +3+3luck / morál nyaklánc ami be is adott párat a csatában, bár szerintem nélküle is nyerek, mert sok damage-t be tudtam vinni a wait & 2x ütök mindennel kombóval. Így sikerült megfordítani a nem túl jó hadállást a 3.hétről, és egyébként valószínű pont ugyanúgy játszottam volna Marqadam oldalát mint ahogy ő tette, nem lehetett előre tudni hogy én rampart várra gyúrtam.
4.
Pumpás (castle) vs dave (stronghold)
Jebus
Shakti lett a góré aki egész game alatt nem kapott földet, így 2.héten nem tudtam leverni a blokkot, viszont legalább volt mit fosztogatni a zónámban, lett kb 48 wyvern a hiveokból meg 2.héten találtam maci dwellet is. 3.hét elején bementem középre, Pumpás is érkezett pár nap múlva de mindössze 6 arkangyallal, nálam ott volt a fullos stronghold sereg + wyvernek + recanter.
5.
Ricsepi (conflux) vs dave (tower)
Anarchy
Bejött Luna akivel elég erős blokkokat tudtam leverni, bár egy tower vár elfoglalásánál majdnem meghaltam 1 gargoyllal mert a várban levő 13 gremlin a katapultot támadta a firewallos gargoyle helyett, így el kellett csalogatnom onnan ami azt jelentette, hogy megüti a lényemet, és ha morált kap meghal a főhősöm. Szerencsére nem kaptak. 2.héten már ki tudtam szedni 1-2 const meg hive-ot de nem volt egetrengető seregem. Nem szándékosan de betévedtem Ricsepi zónájába és ha már ott jártam elfoglaltam a fővárát ami őrizetlen volt. Lett építve lvl4 guild ami adott TP-t így haza tudtam teleportálni megtanulni otthon a chain lightningot. Ezután 127en a főcsatát meg tudtam nyerni annak ellenére hogy nem volt lényegesen nagyobb seregem.
6.
Jou (dungeon) vs dave (rampart)
Balance
Kb Jebus Light szintű terepet kaptam, pár kripta , volt elég pénz elszórva hogy legyen unicorn + castle, kentaur dwell, Arlach kapott earth magicet egyből, secondary necro vár megdobott slowwal. Így 2.hét elején már ki tudtam szedni dirtön egy 2es const, majd grasson a másik 3-ast. A blokkom középre sima naga volt ami nem volt akadály 125ön. Középen volt pár hive , observatoryval láttam hogy Jou elfoglalta a középső zónához közel eső conflux és necro várat, ezeket elfoglaltam hogy ne tudja megtörni középen a láncomat. Nem volt nála olyan sereg ami legyőzött volna 5 angyalt így nyertem.
7.
Norbakk (dungeon) vs dave (conflux)
Diamond
Ismét egy brutál jó terepet kaptam, Labetha és Grindan is jöttek, egyik treasure zónában a földre volt letéve földkönyv horde silver pegasi mögé. Minimumos consot illetve hiveokat már kiszedtem első héten így jó tempóban haladtam, 2.hét elején földkönyv, majd tp-vel minden irányba terjeszkedtem és kiszedtem ami útba esett, hiveok artik topeok. 2.hét vége felé Norbakk feladta.
8.
döntő
Norbakk (necro) vs dave (castle)
Jebus
Necro is lehettem volna az utolsó játékra de úgy gondoltam a random hősös kezdés nem nerfeli a castle-t egyáltalán, a necro-t viszont igen így maradtam castle. Nem nagyon jöttek ász hősök sajnos, Tyris meg Fiona lehetett volna főhős, előbbit gyúrtam fel jobban, nem nagyon jöttek a skillek amiket szerettem volna, sehol egy offense, armor vagy earth. Nem mintha Fiona sokkal jobb lett volna, neki is bedobta lvl4-en a fire magicet. Igazi old school castle gameplay volt, mert bár 3 castle hőst dobott az elején, ezek Edric, Rion és Christian voltak így 0 archert hoztak. 4 napig nem nagyon vállaltam semmi kemény fightot, 5.nap angyallal ki tudtam szedni 2 dobozt, egyik xp-t másik 10k goldot adott, utóbbi egyébként nagy segítség volt az earth magic hiányában, mert kellett 121-en a 3 arkangyal hogy be tudjam ütni az első const. Dwellingből csak 2 lovas volt, ráadásul kemény őrzőkkel így nem volt értelme arra koncentrálni. A terepemen hosszú út vezetett középre, és a 3 cons is nagyon messze volt egymástól így 124-en tudtam bemenni középre, még mindig értelmes varázslat nélkül, sima haste volt a legjobb amit el tudtam sütni, így brute force castle sereggel kellett legyőzni a throng thunderbird blokkot. Egész jól ment, minimális veszteséggel, 5 angyal 3 ark meg standard castle sereggel. A sivatagban volt földkönyv, és ekkor már dobott earth magicet, offenset és armorert is, így egész jól álltam. Ha Norbakk ér előbb ide akkor gondban lettem volna, és nem is éreztem úgy hogy nagyon hasítok az 124-es kitörésemmel, de nem jött be középre így nyugodtan ki tudtam fosztogatni az egészet, és egy neutral castle zónát is. Ez a 3 zóna elég brutál sereget eredményezett, főleg mert egy doboz megdobott 8 macival amit fel tudtam upgradelni. 3.hét vége felé jött be Norbakk off road a sivatagba, a seregem jóval erősebb volt de a nála levő expert berserk még okozhatott volna problémákat. Anti magiccel viszont bevédtem a behemótokat és onnantól már nyert ügyem volt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 aug. 20 20:30 #4047

Tiszteletem a Társaságnak!

Táboron túl, de még Balaton Kupán innen gyorsan összegezném én is a tábori tapasztalataimat.

H5 Támadás:

Ez a leggyengébb versenyszámom, lévén, ezzel a játékkal játszottam a legkevesebbet és még nagyon sok rejtett titkot őriz előttem, azonban most nem a csapatom összeállítása okozta a gondot, hanem a hadvezér, azaz jómagam… szerintem ezzel a csapattal ebben a mezőnyben egy jobb játékos a dobogóért küzdhetett volna, ez nekem nagyon nem jött össze és be kellett érnem egy 6. hellyel… be is érem… egyelőre.

Amit kiemelnék ezzel a versenyszámmal kapcsolatban az Haldyr 3. helye… ezzel a teljestménnyel túlszátnyalta a legjobb H5 Támadás eredményemet is, bár ez senkinek ne legyen mérce, gratulálok neki ez úton is.

Természetesen ezen versenyszám kapcsán nem lehet elmenni szó nélkül Dragon teljestménye mellett aki simán begyűjtötte a 3. aranyérmét zsinórban, így a következő versenyen már a rekorddöntésért szállhat harcba.

H3 Támadás:

Ez a legerősebb versenyszámom, és az előzetes jóslatom után, ahol pl.: elnéztem Haldyr csapatát, a meccsnap előtt Krityó megkérdezte, hogy így, hogy már jobban tisztában vagyok az ellenfelekkel meg a csapatokkal hányadik helyre várom magamat, és szerénytelenül azt válaszoltam, hogy “a 2. helyet szerintem meg tudom csípni, az elsőre nincs esély”… ez így is lett, de elsősorban nem a csapatom erősségének köszönhetően, hanem mert akik erősebb csapattal jöttek, azoknál nagyobb tapasztalattal rendelkezem, és így nyertem vagy döntetleneztem ellenük, ami a végelszámolásnál azt eredményezte, hogy simán befutottam a 2. helyre.

Fun fact: ez volt zsinórban a harmadik ezüst érmem a H3Támadásban. Azonban ez megint egy kellemesebb második hely, mert jobb úgy másodiknak lenni, ha nem az aranyat bukja el az ember, hanem erőn felül teljesít ahhoz, hogy ez összejöjjön. :D

Marqadamnak gratulálok a tükörsima bajnoki címéhez.

Akiket pedig kiemelnék, az Krityó gyerekei akik kezdésnek jól csatáztak, és azon túl, hogy mindig öröm új versenyzőkkel találkozni bármelyik versenyszámban, el kell mondanom, hogy nagyobb tudással jöttek le Támadni, mint 9 évvel ez előtt én.

H3 2vs2:

Ez a versenyszám lett az idei év mostoha gyereke, mert csak 6-an indultunk rajta. Jou-t kaptam társnak, azonban ez úttal nem sikerült megismételni a korábbi bravúros teljesítményünket, és $egg utolsók lettünk, mindenki elrakott minket… nem játszottunk rosszul, de valahogy nem jöttek össze a dolgok… van ilyen.

H3 1vs1:

Előzetesen úgy gondoltam, hogy jó játékkal megcsíphetek egy 4. helyet ami a legjobb tábori eredményem lenne ebben a versenyszámban, nézzük hát hogyan is alakultak a dolgok:

1. forduló :
Inferno vs Jou, Panic

Nem érdemel sok szót ez a csata, mert hiába játszottam jól Jou-nak olyan terepe volt, és olyan jól használta ki a lehetőségeit, hogy a top playereket is elverte volna ezzel a teljesítménnyel. Esélyem sem volt.

2. forduló:
Stronghold vs Norbakk, Mirror

Az első hetet teljesen jól lehoztam, jól is álltam, aztán elmentünk röpizni és úgy jöttem vissza, hogy azt sem tudtam mere vagyok arccal előre… össze-vissza lépkedtem, Norbi pedig a második héttől tökéletesen játszott és iszonyatos előnyre tett szert, így feladtam ezt a meccset,mert nem láttam értelmét, hogy ilyen enerváltan, ekkora hátrányból folytassam a mérkőzést. Viszont innentől átgondoltam, hogy minden esetben megszakítsam-e a meccset röpivel, pláne ha még koncentrálnom kell a továbbiakban.

3. forduló:
Rampart vs Haldyr, Mini-Nostalgia

Első héten sikerült minden AI ellenfelet kisöpörnöm elfogadható veszteséggel, így a második héten kizárólag a kincseszónák fosztogatására koncentrálhattam, két hőst is húztam, egy varázslót és egy harcost is, mindkettővel úgy megerősödtem, hogy már utópiázni is tudtam volna, épp megindultam Haldyr felé, aki nem tudott olyan jól haladni, csak a második héten verte le az AI-kat és a legerősebb hősénél is háromszor job értékekkel rendelkezett a két főnökjelöltem, aminek következtében elkezdett kapkodni, és bebukta magát egy kettes cons-ban és feladta… hozzátartozik a dologhoz, hogyha elég sereget vitt volna ehhez a művelethez magával ugyanezen a napon megint véget ért volna a mecs mert egy hármas cons volt a következő célpontja amihez pedig egyáltalán nem volt elég erős hőse és serege sem.

4. forduló:
Dungeon vs Bogpista, Jebus

Kicsi volt a terepem de volt rajta egy Red Dragon dwell és 3 pandora, az első héten az egyik pandorából lett all earth magic (itt egyedül az implót nem sikerült megtanulni mert csak advanced volt a wisdom), az első héten meg lett a Dragon dwell is. Itt elkövettem egy hibát mert elváltottam magam és nem tudtam Red Dragont húzni így buktam egy Red-et… ez nagyon bosszantott, de sikerült túllendülnöm a csalódottságomon. A mapet teljesen kifosztottam, ám mert nagyon kicsi volt, már alig tudtam valamin fejlődni, a második héten a blokk ütése előtt pont meg lett az expert earth, azonban a 4 db Rust Dragon, így is nagyon megszedte a sereget. A sivatag ráadásul bug-os volt, mert nem vezetett Pistához út. Kiszedtem egy 3-as const egy semleges zónából és egy utópiát a sivatagban, ami adott kannát, a többi cucc kivétel nélkül használhatatlan volt, majd kiütöttem a titán kardot és a +4 all pajzsot, volt Piros Gömb is a sivatagban amivel bebiztosíthattam volna a győzelmemet, de nyeregben éreztem magam, mert minden értékem jobb volt mint Pistának és amúgy is szerettem volna varázsolni a főcsatában így inkább Pista felé vettem az irányt akit még manatöltés előtt sikerült elkapnom, így teljesen egyoldalú lett a főcsata mert csak egy mass Prayert tudott elsütni.

5. forduló:
Conflux vs Dave, Anarchy

Először játszottam élesben Anarchy-n, ennek megfelelően a kelleténél bátortalanabbul toltam, nem kapott a hős earth magicet sem, így sokkal lassabban haladtam, mint szerettem volna, értékekben nem voltam jelentősen rosszabb Dave-nél de szignifikánsan kisebb seregem volt, és varázslatokban is erősebb volt. Itt mondjuk annak is köszönhettem, hogy egyoldalú lett a főcsata mert Dave beszaladt a főváramba, megtanulta a TP-t és haza TP-zett megtanulni a Chaint amivel szétcsapott mint a száraz kutyaszart.

6. forduló:
Fortress vs Pumpás, Balance

Mivel Pumpás nagyon motivált volt ellenem, ez a várválasztásából is látszott (én Fortress, Pumpa Necro) nagyon fel kellett kötnöm a gatyám. Az első héten mindent sikerült megcsinálnom amit szerettem volna, beütöttem egy Wyvern dwelt, és alig vesztettem valamit a többi csatám során, lett earth magic is, értékekben is erősebb voltam, és már Pumpás területe felé mozogtam, amikor mondta, hogy feladja, mert bebukta magát egy csapat alabárdoson, és nem tudott se úgy haladni ahogy szeretett volna és csontvázakat se tudott gyűjteni annyit amennyit szeretett volna.

7. forduló:
Tower vs Marqadam, Diamond

Ennek a fordulónak az volt a specialitása, hogy ez volt a helyosztók előtti utolsó forduló, és úgy alakultak az eredmények, hogy lényegében senki nem tudott már javítani az akkori pozícióján, így mondhatni teljesen tét nélküli volt, amit egyfelől nem bántam mert még soha nem játszottam Diamondot, még úgy sem, hogy otthon végigszaladjak rajta a gép ellen, másfelől sajnos a koncentrációmra is rányomta a bélyegét, mert két hive előtti blokkot is nagy veszteségekkel vertem le, azonban nem ezen múlott, Marqadam jól játszotta meg a térképet, sokkal nagyobb tapasztalata volt benne, mint nekem, és simán legyőzött.

8. forduló:
Necropolis vs Jou, Balance, BRONZ mérkőzés

A csoportkört követően a 4. helyen végeztem ami azt jelentette, hogy bronzmeccset játszhatok Jou ellen. Kizártam a Skirmish-t, mert egy bronz mérkőzés ne egy ilyen kis rövidke térképen dőljön el, Jou kizárta a Jebus-t, így Panic és Balance közül választhattam, a Balance-ra esett a választásom, mert nem akartam, hogy 100%-ban az előző meccsünk visszavágója legyen a helyosztónk.
Az utolsó két váram a Castle és a Necro voltak, ha úgy alakult volna, hogy az ellenfél beválasztja a Jebust akkor Castle-el toltam volna minden más esetben Necro. Jou is hasonlóan gondolkozhatott mert bár nem tudom mi volt a másik vára, a Necrót ő is meghagyta a végére így Necro mirror volt.
Minden restartot ellőttünk, én lényegében azért, mert kétszer Thant-ot kapta kezdőhősnek Jou, és nem akartam, hogy ekkora előnnyel kezdje a meccset.
Az utolsó verzió elfogadható volt, de nehéz, tudtam haladni, de nagyon kellett koncentrálnom. Jou-nál rosszabb lehetett a helyzet, mert azt mondta, hogy ugyan tudott Black Knight-ot húzni, nem volt semmi a terpén amivel haladhatott volna, így ahogy haladtunk időben előre, Jou elkeseredett lépésre szánta el magát a továbbhaladás érdekében, ráadásul félre is kattintott, így Sharpshootereket támadott meg, amik szétlőtték a seregét és ezért feladta.

Összességében az eredménnyel elégedett vagyok, mert az előzetes elvárásaimat is sikerült túlszárnyalni, viszont ahhoz, hogy sikerüljön egy 1vs1-et is nyerni még sok spenótot kell megenni.

Örültem annak is, hogy végre kipróbálhattam az Anarchy és a Diamond map-eket is, amik elég jók és szerintem gyakrabban kellene elővennünk mindkettőt a versenyeken.

Végezetül pedig meg kell említenem, hogy jó érzéssel tölt el, hogy a kezdetekhez képest, már az ellenfelek is úgy gondolják, hogy nem engedhetnek meg kényelmes tempót velem szemben, és ennek következtében bizony ha nem tudnak haladni akkor túlvállalják magukat… ez régebben elképzelhetetlen volt…

Dave-nek gratulálok a bajnoki címéhez, végig remekül játszott és mindenkit elvert.

Utolsóként pedig megint Haldyrt említeném meg, aki idén már olyan szinten játszott, mint én 2 évvel ez előtt… hihetetlen nagy fejlődésen ment keresztül rövid idő alatt, de pokerben xar.

Zárszóként, köszönöm a szervezést Vologya Mesternek, Mészáros Sanyi bácsinak a remek hangulatot, jövőre ugyanitt!


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!