forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Might and Magic: Heroes VII

Több
2015 okt. 10 15:04 #10

Üdv Bátor Harcosok!

A régi fórumról itt folytathatjátok a csevegést kedvenc játékunk VII. részével kapcsolatban. Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 05 21:52 Írta: hommm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bandre

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 03 11:06 #25

Üdv mindenkinek! A CD galaxisban jól levitték a hetedik rész árát. Nem tudom, hogy ideiglenesen, vagy végleg, minden esetre itt a link hozzá: Heroes7 akció!

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 04 23:13 Írta: hommm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 04 15:58 #30

Elég nagy változások várhatók az elkövetkezendő hetekben- hónapokban, ami a játékot illeti :)

Heroes7 változások az 1.4-es patchben

(Amúgy, gyönyörű lett az új honlap, gratula mindenkinek, aki dolgozott rajta :) )

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 04 23:15 Írta: hommm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 04 19:57 #32

Amúgy már kapható, nem?

A honlap tényleg nagyon szép és átlátható lett!


"A káosz mindig győzedelmeskedik a rend felett, mert sokkal szervezettebb"

Terry Prachett

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 04 23:17 #33

Üdv Bátor Harcosok!

Köszönjük a dícséreteket, igyekeztünk és a továbbiakban is igyekezni fogunk, hogy szinten tartsuk az oldalt. :)

Igen, a játék már kapható, illetve az oldalunkon keresztül is megrendelhető. (Vagy írj és segítek a beszerzésében diszkont áron...)

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 05 21:54 Írta: hommm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 05 13:22 #35

És már tölthető is az 1.4
Masszív 3 giga. Jó néhány újdonsággal és régóta várt javítással (végre, nem kell minden egyes betöltéskor újra beállítani a sebességet :) )

1.4 patch

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 05 19:19 Írta: hommm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 05 13:59 #36

És már próbáltátok? Ha igen, mi a véleményetek róla, leginkább melyik részhez hasonlít? Mert sajnos nem sok jót hallottam felőle... Bár elég jól néz ki, a domborzat teljesen élethű, és a játék is nagyon szép.


"A káosz mindig győzedelmeskedik a rend felett, mert sokkal szervezettebb"

Terry Prachett

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 05 15:06 #38

Kabel24 beküldte:

És már próbáltátok? Ha igen, mi a véleményetek róla, leginkább melyik részhez hasonlít? Mert sajnos nem sok jót hallottam felőle... Bár elég jól néz ki, a domborzat teljesen élethű, és a játék is nagyon szép.

Én is nagyon sok negatív véleményt olvastam a játékról. Első javaslatom az, hogy erős fenntartásokkal kezeld ezeket a kritikákat. A Heroes 7 ugyan is (számomra) az egyik legjobb heroes játék (ha nem a legjobb).
Hogy melyikre hasonlít? Igazából a heroes 3-5-6 keveréke, egy csipetnyi heroes 4-el. Gyakorlatilag kiválogatták az előző részek legnagyobb erényeit és összegyúrták egyetlen játékba.
A legtöbben a bugok miatt szidják, de ezekből hétről hétre kevesebb van, hála annak, hogy a fejlesztők fénysebességgel patchelik a játékot.

Itt egy videó, ami elég jól bemutatja, hogy milyen is a játék:


A magam részéről teljesen meg vagyok vele elégedve, nagyon szeretek vele játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 05 17:58 #39

Tényleg jónak tűnik... A követelményei nem nagyok? Az editor kezelhető?


"A káosz mindig győzedelmeskedik a rend felett, mert sokkal szervezettebb"

Terry Prachett
Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 05 18:11 Írta: Kabel24.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 05 18:25 #40

Kabel24 beküldte:

Tényleg jónak tűnik... A követelményei nem nagyok? Az editor kezelhető?

Az 1.4-es patchel rengeteget javult a gépigény, de azért én ajánlok egy legalább 8 giga memóriát.
Az editor nagyon felhasználóbarát és egyszerűen használható. Egyből látni, hogy mit hol találhatsz. Nagyon hasonlít a Heroes 3 editorjához, csak éppen 3d-ben ( pl nem kell egyesével rakosgatni a fákat, hanem csak lenyomva kell tartanod az egeret és automatikusan rakja lefele ahova húzod az egeret, meg ilyesmi...) Nem olyan nehezen kezelhető, mint a 6. részé volt. Viszont, kicsit több ramot eszik, mint maga a játék. Szóval, ha szeretnél pályákat szerkeszteni, akkor legalább 12 giga RAM legyen a gépedben, különben fagyogatni fog.

Fontos megjegyezni, hogy az editoron keresztül lehet elérni a random map generatort is, úgyhogy ne a játékon belül keresd, mint mondjuk a heroes 3 esetén.

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 05 18:26 Írta: jani91.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kabel24

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 05 18:26 #41



Ha ez mind igaz, semmi bajom vele. A hármat nagyon bírtam, és grafikailag feljavítva meg pláne (természetesen nagyon szeretem a régi társasjáték-szerű dizájn-t is, főleg hogy kijött a HD verzió)


"A káosz mindig győzedelmeskedik a rend felett, mert sokkal szervezettebb"

Terry Prachett

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 05 18:31 #42

Ha ez mind igaz, semmi bajom vele. A hármat nagyon bírtam, és grafikailag feljavítva meg pláne (természetesen nagyon szeretem a régi társasjáték-szerű dizájn-t is, főleg hogy kijött a HD verzió)

Én nagyon sok szempontból jobbnak tartom, mint a harmadik részt (tudom, eretnekség ilyet mondani :) ) Egyedül a 2D-s terepasztal szerű grafikát hiányolom, de ez ízlés dolga.

Utolsó szerkesztés: 2015 nov. 05 21:56 Írta: hommm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 06 10:23 #43

Remélem még fogják optimalizálni, mert megmagyarázhatatlanul sok erőforrást eszik. Az új patch-től sokat várok ez ügyben is :).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 nov. 06 22:08 #46

Sziasztok..tudom nem ide való,de tudna valaki segíteni.A heros 6-ról lenne szó...nem értem mért van,hogy egyes varázslatok 1200 as mannát kérnek.Mint pl a szentély könny képességnél a békesség varázslat..nem tudja valaki véletlenűl?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!