forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Might and Magic: Heroes VII

Több
2016 máj. 06 17:55 #1291

Na fent vagyok Uplayen! :) Várlak titeket! H7 1v1v1-re habár Fili is bent vna most :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 25 12:37 #1397

Csinálhatnánk majd egy 1v1 meccs versenyt ha lennénk kb 8-an mert hamarosan vége a H5 meccseknek. A 2v2 nagyon lassú. Most már van sok rajongói pálya is.

Utolsó szerkesztés: 2016 máj. 25 12:37 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 25 17:43 #1398

Szia!
A rajongói résznél, valóban jó pályákról van szó? Ha igazán jók, tudnál linket küldeni? Sajnos belefutottam pár olyanba ami nem működik rendesen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 26 07:21 #1406

http://www.maps4heroes.com/heroes7/maps.php De Hamarosan jön a kieggel együtt kb a játékban magában használható random map generator is. S térkép szerkesztői javítások és egyszerűsítések.

Utolsó szerkesztés: 2016 máj. 26 07:22 Írta: hahakocka.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 27 08:03 #1414

Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 21 20:28 #1664

Szép lassan adagolják az infókat a kiegészítővel kapcsolatban. Íme, így fest majd a törpök városa ( Szerintem az egyik legszebb):
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/fortress-townscreen

A megjelenés elvileg augusztus 4. Ha minden igaz, egy nappal előtte lesz egy stream is róla.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 25 12:41 #1673

A törpök nekem mindig is kedvenceim voltak. Az 5. részben a legerősebb nép volt, és a váruk is jól nézett ki.

Remélem meg fog érni a játék még egy kiegészítőt még +1 néppel, és akkor talán sikeresnek is el lehet könyvelni.


Congratulations! All your enemies have been defeated! Victory is yours!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 25 17:08 #1675

Téényleg a törpök mennyire szerettem őket! No ez tényleg jó lenne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 30 14:26 #1691

Emlékeztető:
Hétfőn (augusztus 1.) élő stream a kiegészítőről 17:00-kor!

Akit érdekel, az itt nézheti: https://www.twitch.tv/limbic_entertainment

Utolsó szerkesztés: 2016 júl. 30 17:44 Írta: fedaykin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 30 21:40 #1692

http://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/additional-neutrals

Új neutral egységek is jönnek jövő héten a kiegészítőben!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 01 13:08 #1694

Na úgy néz ki ma lehet mégse lesz Stream... Szép mondhatom.. 1-2 órával előtte mégse lesz. Legalább asz okát leírátk volna. Sokan félen kbugos a játk és azért. De a megjelenést már várják a Limbicnél ennek ellenére. Ubi úgy tűnik csak kivérezteti a fejlesztőit Adják át másnak a franchiset akkor hogy rendesen tudjanak rajta dolgozni! Sokan azt is gondolják hogy kirúgták esetleg a csapatot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 01 14:23 #1697

hahakocka beküldte:

Na úgy néz ki ma lehet mégse lesz Stream... Szép mondhatom.. 1-2 órával előtte mégse lesz. Legalább asz okát leírátk volna. Sokan félen kbugos a játk és azért. De a megjelenést már várják a Limbicnél ennek ellenére. Ubi úgy tűnik csak kivérezteti a fejlesztőit Adják át másnak a franchiset akkor hogy rendesen tudjanak rajta dolgozni! Sokan azt is gondolják hogy kirúgták esetleg a csapatot.

Nagyon remélem, hogy pusztán csak technikai gondok adódtak. A Black Hole kivéreztetése is épp elég tragédia volt, nem szeretném hogy a Limbic-es srácok is erre a sorsra jussanak.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 01 19:21 #1699

Nagyon pesszimista vagyok, de adtak rá okot rendesen a 7 kapcsán. Na de a remény hal meg utoljára.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 02 06:08 #1702

Most ezt írták marad a megjelenés és nem mentek vakációra ne mrúgták ki a csapatot se. Azért jó lenne tudni stream technikai gond van vagy sem? Az már volt a H7 alap játék streamnél is.

Hi Guys, we are aware that the news comes as dissapointing.

Answers to a couple of your questions/comments;

The release date for Trial by Fire remains unchanged at 4th August for everyone.
The developers have not been fired or on vacation.
Your feedback is very valuable and has very much helped.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!