forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Might and Magic: Heroes VII

Több
2015 dec. 08 17:40 #324

Közben kijött az új patch !
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/patch-1-6-and-steam-workshop-now-available

Végre, egész klassz dolgokat produkál a Random map generator. Generáltam is párat kipróbálásra (csak ne tartana neki ennyi ideig :blink: Egy közepes 2 személyes térkép kb 5 perc alatt készül el).

Egyébként nem vettem észre, hogy írták volna, de mintha optimalizáltak volna a játékon. Valahogy simábban fut...

Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 08 17:41 Írta: jani91.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 09 06:04 #327

A játék steames fórumában kialakult egy beszélgetés a Random map generatorral kapcsolatban, illetve annak problémáiról. Az eszmecserében egy-két fejlesztő is részt vett és meglepő őszinteséggel beszéltek a dolgokról

Elmondásuk szerint tisztában vannak azzal, hogy az RMG korán sem tökéletes és ők is szerették volna, ha nem lenne így leválasztva magáról a játéktól, de sajnos a játék engine-je miatt teljesen be vannak korlátozva a lehetőségeik ilyen téren. Ahhoz, hogy a H3-hoz hasonlóan működjön, rengeteg memóriára lenne szükség, ami lehetetlenné tenné a játékot.
Szóval, ez a fajta megvalósítás, szinte biztos, hogy nem fog megvalósulni, de gondolkodnak valamiféle megoldáson.

Én már csak azt nem értem, hogyha ennyire macerás a játék motorja, akkor miért ez lett kiválasztva a játék alapjának? Nem jártunk volna jobban, mondjuk a H5 motorjával? Az is 3D-s volt, annyira nem is nézett ki rosszul és még beépített Random Map Generator is volt hozzá.

Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 09 06:37 Írta: jani91.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 11 09:27 #348

A Light és Dark elemental nálatok is néma?

Tegnap előszedtem, hogy kipróbáljam az 1.5-ös újítást, (és látom azóta már 1.6 is van... :D :D :D) De az új lények eléggé hibásak... Nem tudom tényleg néma-e a szöszi fény elemental, de engem zavar. Meg hiába dögerősek, kicsit olcsó szaguk van a H6-ból lekoppintott elementáloknak..

Meg a varázslatok is olyan furák... Valahogy utoljára a Might and Magic VII-ben láttam ilyen szintű animációkat utoljára. (pedig az egyidős a Heroes 3-mal)


Congratulations! All your enemies have been defeated! Victory is yours!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 22 17:18 #444

Februárra csúszik a The Lost Tales of Axeoth :(

https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/the-lost-tales-of-axeoth-unity-available-february-2016

Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 22 17:19 Írta: jani91.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 31 17:53 #487

hogyan lehet 1 hőst a vár kormányzójának kinevezni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 01 08:44 #491

Én is csatlakozom az előző kérdéshez: hogyan lehet egy hőst a vár kormányzójának kinevezni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 01 11:14 #492

Sziasztok! Buék Mindenkinek!
Azt a hőst amelyiknek vannak kormányzói képességei, beviszed a várba, és a képét egérrel ráhúzod a jobb felső sarokban lévő kormányzói slotra! A csere ugyan így zajlik! Remélem segítettem!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 01 11:16 #493

Elnézést! A bal felső sarokban van a kormányzói slot! :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: frici

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 01 12:57 #494

ok
kösz
sikerült

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 28 16:40 #659

Úgy látszik, a H7 Community megelégelte a folytonos anyázást a posztok alatt:
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/community-feedback-a-new-beginning

Egyedül azon csodálkozom, hogy nem lépték meg hamarabb. Szégyen, hogy miféle hozzászólások voltak néha (legyen a játék akármilyen állapotban is).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 29 08:58 #665

Skirmish-ben amúgy már nagyon jó a játék, csak az AI olyan buta mint a föld és nagyon kevés az új térkép, mert a térkép szerkesztővel is vannak még "apróbb" problémák.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 29 15:22 #668

Jacamar beküldte:

Skirmish-ben amúgy már nagyon jó a játék, csak az AI olyan buta mint a föld és nagyon kevés az új térkép, mert a térkép szerkesztővel is vannak még "apróbb" problémák.

Igen, a szerkesztő hibáit jó volna minél hamarabb orvosolni. Elvileg a jövőhéten érkező patch elég tartalmas lesz, szóval van némi esély rá.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 29 20:17 #672

Jó a játék csak az ellenfél sík buta,akkor mi benne a jó? :D ez az egész egy talicska .... még mindig!! Mégha multizni lehetne,de azt se :( A klotyón lehúzhatom az eredeti játékomat,annyit ér.Ezek után leshetik mikor fogom még egyszer támogatni a kiadót..jó lesz az ingyen is legközelebb :)

Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 29 20:18 Írta: joeflame.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 17 15:09 #764

Szerintem nagyon jó lett. Igaz, hogy majdnem egy Heroes III, de az egy jó játék volt. Szerintem a IV. után következő részek közül ez a legjobb, és kis újítások is vannak azért benne (legalább is számomra; a hatodik részt nem ismerem) Bugokkal sem találkoztam eddig. Egyedüli bajom a designnel van, nekem egy kicsit túl csiricsáré és sablonos.


"A káosz mindig győzedelmeskedik a rend felett, mert sokkal szervezettebb"

Terry Prachett

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!