forum top

× Versenyek

emo 19. Heroes Mugger Emlékverseny (31.HBB)

Több
2019 okt. 10 17:48 #3678

Sziasztok!
H5re jön egy ismerősöm is. Ment a mail Vologya mesternek a nevezésről. Ill a 3om fő nevezési díja is ment. :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 11 16:18 #3680

Sziasztok gyors kérdés mert náam valamiért nem jól mutatja az exel... A h3 és h5 támadás 2. fordulóban menyi az elkölthető arany?


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 11 17:23 #3681

12.500 arany költhető még a 2. fordulóban...


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 12 13:09 #3682

Hali!

Ahogy nézem H5-ben lesz csihi puhi ... itt lesz a társaság krémje :)
BTW biztos, hogy 2 fordulósra akarjuk a H5-öt? Már 11-en vagyunk rá, és a 2 fordulóra ennyi emberrel nem elég a 6 óra, hogy a H3-at időben kezdjük el ...
Nem feltétlenül szeretnék a H3 TT-vel éjfélkor végezni ...

Üdv: Magix apátok

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 18 17:01 #3686

Sziasztok!! Akkor H5 1 vagy 2 körös? A látszámot figyelembe véve + az idő miatt én is az 1 kört támogatom. Vagy akkor a H3 legyen 1 körös. De 2db 2 körös támadás nekem nagyon soknak tűnik....


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 19 06:49 #3687

Tiszteletem a Tàrsasàgnak!

A versenyek körszàmàt illetően szerintem a létszàmokra való tekintettel egyik Tàmadàs esetén sem indokolt, hogy 2 körös legyen, ha nagyon fun partyt szeretnénk akkor is csak max az egyik legyen az.
Én csak a H3-ban vok érintett, a csapatomat màr beküldtem (2 körös verzióval) szal tőlem lehet a H3 a dupla élvezetes buli.
Ami fontos, hogy mivel még nincs hivatalos àllàspont mindenki úgy küldje be mindkét versenyre a csapatàt, hogy mindkettő két karikàs lesz.


Üdvözlettel,

Ricsepi
Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 19 06:50 Írta: Ricsepi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 20 15:08 #3689

Sziasztok!

Ahogy nézem szépen gyarapodtak a támadásra jelentkezők, szóval szerintem is feleslegessé váltak a második körök. Pláne ha lesz megint 1-2 olyan csapat aminek egy csatája tart majd egy óráig :)
Én azért megcsináltam a második körre is a csapataimat, ha az lenne a végleges döntés.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 20 17:59 #3690

És ha lemondja majd 2-2 ember, akkor meg végzünk 16 órakor... :)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 21 18:37 #3691

Szerintem akkor készüljünk úgy, hogy két körre készülünk, és ha sokan vagyunk, vagy sokáig tart néhány meccs akkor maximum elengedjük a második kört.
Ahogy a többség szeretné.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 21 20:44 #3692

Coradiel beküldte:

Szerintem akkor készüljünk úgy, hogy két körre készülünk, és ha sokan vagyunk, vagy sokáig tart néhány meccs akkor maximum elengedjük a második kört.
Ahogy a többség szeretné.

Szerintem meg ne gondolkodjunk 2 körben 10 főnél ... örüljünk ha végzünk du 1-2 között a H5-el, legalább lesz idő rendesen ebédelni és beszélgetni.

Persze a többség dönt, de én már kicsit öreg vagyok a zsúfolt versenyekhez :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 22 02:33 #3693

Jó reggelt mindenkinek!

1. körös lesz mind a két támadás!

Szép napot!

Baráti üdv Zsombor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 23 06:36 #3694

Üdv néktek pajtosok! :D

Csak én várom, hogy megkapjuk a támadás csapatokat? Már úgy elemeznék egyet :D Kell valami segítség majd a pályáknál? Vagy lesz elég időtök megcsinálni?


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 23 10:34 #3695

Ne viccelj Alyr, màr rég meg kellett volna kapnunk az exceleket... Én hivatalos panasszal éltem a szervezők ellen és követeltem a felelősök megnevezését és mindettől függetlenül Jou eltiltàsàt... de amint làthatod megint ott van a nevezettek között pedig minden évben benyújtom a kérelmet... :P


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 23 19:36 #3696

Üdv Bátor Harcosok!

Nincs mentségem a dolgokra, késésekre (csak egy tucat, de az senkit sem érdekel!), így a következő évtől a versenyek szervezéséről ezúton "közkívánatra" lemondok, mivel a felelős egyszemélyben én vagyok... :blink: :blush: :oops: :woohoo:

Ettől függetlenül a csapatokat legkorábban holnap vagy pénteken kaphajátok kézhez, akkorra tessék időzíteni az elemzéseket!

Köszönöm a türelmeteket!

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 23 21:58 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!