forum top

× Versenyek

emo 19. Heroes Mugger Emlékverseny (31.HBB)

Több
2019 okt. 23 22:00 #3697

hali kiváncsiaknak
pegazusaim vannak Tazarral cure + bless

1 sárkányt lehet még kellett volna vennem leszedni a slowt, már mind1 10 perc alatt készült sajnos a sereg
nem baj a tábori támadás jól sikerült, most jöhet egy rosszabb :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 24 10:18 #3699

Tiszteletem a Társaságnak!

Hirtelen elemzéssel szakítjuk meg a kommentfolyamot, a valósággal minden egybeesés nagyon szomorú, tekintettel arra, hogy fake news gyár vagyunk.

Alyr: Kis létszámban megérkezett a felszabadító lovasság. Nagyvonalúságukat jellemzi, hogy még azért is fizettek amit ingyen kapnának (bölcsesség) és inkább egy tárgyért fizettek többet, minthogy kettőt vegyenek olcsóbban így vélhetően csak az utolsók között észlelik jelenlétüket. 7-10.hely

Coradiel: Nincs az a messziség amit ne küzdene le a Valeskaphone távolsági hozzáférése egyetlen hibája ha túl közel állunk a modemhez akkor zárlatos lesz. 7-10. hely

Dragon: Általános letargia lett úrrá a közhangulaton amikor egy újabb klasszikus került elő, a lassú szám könnyed véget ért. 4-6. hely

Jou: Kreatív konstrukcióval állt elő a Binder biJou kajligyár vélhetően megtérül az ötletességbe fektetett energia, de bizsu attól még nem ékszer. 2-3. hely

Magix: Felnőtteknek akart eladni másolt bizsut népszerű lett a gyerekek körében. 7-10. hely

Marqadam: Félreérthetően töltötte ki a nevezési lapot az esélyes versenyző, óvást nyújtottak be ellene, és eltiltását követelik. Az illetékes hatóságok még vizsgálódnak az ügyben, hogy a dobogóra esélyes csapatban most a Pegazusokat vagy a Silver Pegazusokat szedheti-e kétfelé a versenyző. Vélhetően hanyag gondatlanságból elkövetett csalás lesz a vád a bírálati szakaszban. 2-3 hely

NG: A véletlenre bízta és sorsára hagyta saját magát az erdei síkfutó, csodával határos módon még jól is kijöhet az erdőből, azonban ehhez nagy szerencsére lenne szükség, de azt nem vett. 4-6. hely

Dave Ricsepi: Vélhetően kudarcra van ítélve a legjobb eredeti forgatókönyv kategóriában nevezett, a minden kreativitást és önállóságot nélkülöző másoló. A fordulat kiszámítható volt mert már láttuk, meglepetés senkit nem ért. 7-10. hely

Teki: Reneszánszát éli a minőségi mennyiség, egyes régebbi vállalkozókat aggodalommal tölt el ugyan, hogy ez a régi-új tendencia nem megy-e a mennyiségi minőség rovására, de kereslet-kínálat mindig eldönti, hogy minek van létjogosultsága és mi az ami a turiban végzi. 4-6

Zsombor: A nagy számok törvénye alapján ami nem megy azt nem kell nézni ha erőltetjük, azonban most könnyen lehet, hogy a fordítva megült magas közös ló hátáról egy nagy túrót beszélünk majd tendenciákról. 1. hely


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 24 11:24 #3700

Sajnos nem tudom megmondani mi volt a koncepció 1 kicsit kapkodtam fiókból kivett sereggel, úgy éreztem, hogy az eredeti tervem( zombik cape of velocityvel ) bukásra van ítélve, mert nagyon ritkán jön be az air annak a k***gnek, de megvenni azért nem érné meg. a fiókos dolgoknál meg már nem figyeltem mit és hogyan, így nem tudom megmondani, mi mihez tartozik a slotokat tekintve.

Zsombor nem vett a lövész csapathoz First Aid Tentet :) gyanús

Ricsepi talán ez volt eddig a leghasznosabb elemzésed

Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 24 11:27 Írta: marqadam2.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 24 14:06 #3701

Marqadam, ami a stack felárakat illeti addig egyértelmű a történet, hogy a Silver Pegasi-hoz kell egy stack felárat fizetni az biztos, azonban nem mindegy, hogy a Silvert vagy a simát oszthatod 2 felé, és mert az nem járható út, hogy egyszer így egyszer úgy járj el, el kell döntened, hogy melyik megoldás legyen, mert ugyanolyan feltételekkel kell mindenki ellen kiállnod.

Ahogy a Mortal Kombatban is mondják, Choose Your Destiny!

;)


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 24 18:12 #3702

Sziasztok! Felár gondok vannak máshol is... Ez az új felület a felárra nem a legjobb....
H5 Dragon: Az Arcangel felárat nem számolta a gép (nem szedheted szét), de az Inquisitort be se rakhatod mert ott sincs felár (10Inq az 2200+ 1500 felár de a gép 2200 számolt....) pár angyal(2500gold a túllépés) - és elvileg oké vélemények?
Kb arra jutottam ahol a felár mellé nincs db szám írva ott gond van

Ricsepi h3nál arra gondoltam, hogy olcsó a wisdom 1 paci ára így +1 szintem van :D de amúgy nem sok időm volt nem is teszteltem csak megcsináltam :D és igen van gond vele de téged csak elverlek :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 24 18:29 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 24 19:35 #3703

Sziasztok.

A csapatokat részben néztem még át. Az enyémbe találtam hibát.

A solw varázslatra 1800 aranyat írtam. xd :D nem tom miért. Átjavítottam 2615 aranyra
Levontam 1 db Ogre mage-t és 1 db viharmadarat levontam a cyclopokat levittem 75 db-ra.
Elnézéseteket kérem.

A térképeket legkésőbb most vasárnapra elkészítem. E-mail formában küldöm majd ki nektek.
A csapatokat akiknek van ideje és energiája nézzétek át. Több szem többet lát. Illetve ha a térképeket kiküldöm ( H3 ) Akinek van ideje a saját térképeit nézze át, mert lehet benne hiba, emberből vagyok én is ;)

Baráti üdv Zsombor !

Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 24 19:42 Írta: Zsombor.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 24 20:43 #3704

lanyizoli beküldte:

H5 Dragon: Az Arcangel felárat nem számolta a gép (nem szedheted szét), de az Inquisitort be se rakhatod mert ott sincs felár (10Inq az 2200+ 1500 felár de a gép 2200 számolt....) pár angyal(2500gold a túllépés) - és elvileg oké vélemények?

Nem szeretnék megint én lenni a megmondó ember, de azért többen is az új excelt használtuk és sikeresen abszolváltuk az ár/db cellák kitöltését :)
Dragonnal sem szeretnék kicseszni, de két lehetőséget látok, a következők figyelembe vételével -> 2 stack angyal felárat akart venni és 2 stack inquisitor felárat akart venni
1.) Kifizeti a 2-2 felárat és lesz -3 angyal, -1 inquisitor, -2 archer, -1 peasant
2:) Kifizeti az 1-1 felárat és lesz -1 angyal, -2 inquisitor, -2 archer, +2 peasant (így az inquisitor csak egyben hagyható, angyalok meg ketté szedhetőek)

Egyéb variációkat már nem engednék (szvsz) - még akkor sem, ha ezért Dragon megharagszik ... :D

Frozen camamber - max 2-be szedheti a master huntereket
Coradiel - csak egyben hagyhatja a rúna pátriárkákat

Tudom Dragon, hogy nem volt időd, így is későn, kapkodva küldted be a csapatot, de volt rá 2 hét ...
Természetesen kíváncsi vagyok a többiek véleményére is, hogy ilyen esetben (a beküldő figyelmetlensége), mit az amit még elnézünk és mi az amit már nem ...

Üdv: Magix

Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 24 20:49 Írta: Magix.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 25 04:45 #3705

Sziasztok!!
Én Magix első javaslatát támgatom! ,Vagy esteleg a lóherét leveheti valahogy így: 22angyal 2 felárral, 10inq 2felárral ,5archer 3paraszt ,de nincs lóhere. (Mert lehet a lóherét csak azért vette mert milyen sok gold maradt) Bár az inquisitor hibát rögtön észre lehet venni de nyilván sietett bárkivel előfordulhat és az lenne a lényeg hogy mindenki jól érezze magát


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 25 05:21 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 25 06:23 #3706

Üdv Bátor Harcosok!

A hibát MEGINT én követtem el, átnézés nélkül küldtem ki az adatlapokat, erős közkívánat hatására. Természetesen, ahogy eddig is a legfájdalommentesebb megoldást fogjuk alkalmazni, csak ezt eddig nem láttátok, mert mindig átnézve kerültek ki az adatlapok...

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 25 08:30 #3707

Szia Zsombi!

Átnéztem Én is az exceleket és az alábbi hibákat vettem még észre:

Teki: Túl drága másodlagos hőst vett, azonban tekintettel arra, hogy senki nem választotta ugyanazt a hőst elsődlegesnek így csak azonnali kizárást és 2 év eltiltást javaslok.

A Te Exceledben azonban nem csak a Slow ára került régi árfolyamon megvételre, hanem az alábbi dolgok is:

Angel Feather's Arrows: 675-ért vetted Jelenlegi ár: 830
Protection from Water: 50-ért vetted Jelenlegi ár: 75

Ez a korábbi levonásokhoz pluszba kb. még egy Rigó mínusz. (Megnéztem pontosan, elég még egy Kükit levonni.)

A többi táblázatban nem találtam hibát (Marqadamét már jeleztem korábban).


Üdvözlettel,

Ricsepi
Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 25 08:39 Írta: Ricsepi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Zsombor

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 25 08:49 #3708

Sziasztok!

Megnéztem az általatok írt hibát (a csapatokat azóta sem, szerintem nem is lesz már időm rá túlzottan a BB-ig), valóban szomorú, hogy figyelmetlen voltam és az Excell kitolt velem.
Átraktam a csapatot úgy, hogy most 22 Arkom, 10 Inquisitor, 5 Archer, 3 Peasant-om van 2-2 stackfelár mellett az Inquisitorra és az Arkra is és kikerült a Four Leaf Clover. Gondolom azt senki nem gondolja, hogy az Arkok vagy az Inquisitorok számából vonnék le, ha ilyen hiba lenne a listámban, egyértelműen a +1 Luckot vonnám le az egyenletből, mivel ez a legszenzibilisebb véleményem szerint.
Remélem ez a módosítási javaslat elfogadható, sajnos mivel beteg voltam 2 héten át és nem voltam gépközelben emiatt, esélyem sem volt értelmes csapatokat összerakni (ami nem remake), így is Vologya jóindulatának köszönhetem, hogy betudtam egyáltalán küldeni valamilyen sereget, mivel a határidő lejárta után, hétfőn értem vissza a gépemhez és este kemény 1 órám volt mindkettő csapatra, szóval összedobáltam amik eszembe jutottak. Nyilván nem kifogás és bocsánat a pontatlanságért, ez most sajnos így jött össze..

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 25 08:53 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 25 09:32 #3709

Dragon beküldte:

Sziasztok!
Gondolom azt senki nem gondolja, hogy az Arkok vagy az Inquisitorok számából vonnék le, ha ilyen hiba lenne a listámban, egyértelműen a +1 Luckot vonnám le az egyenletből, mivel ez a legszenzibilisebb véleményem szerint.

SSSSHHHHHHH .... Az ifjú padawanok nem tudják ezt :)
Ennyire nem akartam drasztikus lenni, de azt hiszem így voltál a legkorrektebb :)

Üdv : Magix

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 27 13:03 #3710

Ricsepi ldöntheted, hogy az utolsó megvett slotommal pegasira, vagy silver pegasira gondoltam

ha nincs kedved, majd csinálok fej vagy írást támadás előtt :side:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 27 16:30 #3711

Az én csapatommal nincs gond a térképeken ahogy néztem.
Köszönöm szépen Zsombornak hogy elkészítette őket!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!