forum top

× Versenyek

emo 19. Heroes Mugger Emlékverseny (31.HBB)

Több
2019 okt. 27 21:05 #3713

Üdv. Mindenkinek!

A felmerült hibák és javításaik:
H5
Dragon: felárak lemaradtak ( pedig már 3-4 versenye a felturbózott adatlap van mind2 versenyszámban )
Jelenlegi állás: 22 ark (1+2 slot), 10 inq (2 slot) 5 archer, 3 paraszt, a lóhere meg elszáradt víz hiányában...

H3: Marqadam: slot incompatibilitás... A lapból látszik értelemszerüen hogy mit akart(1+2 slot a pegákra ), de hibázott... Jelen büntije az, hogy 1el csökken a főstack, mert a sliverre nem lett befizetve, így 2felé lehet a főcsapatot osztani...

Zsombor: adózás nélkül szermányolt Slow+Prot.+Feather cuccot, árak javítva, sereg: 4-4 shrek-(auchanos)rigó, 74 küki...

Panaszt, Fellebbezést Ricsepi kollégánál lehet kérvényezni ( kellő fizetség fejében persze ), 15 napon belül...
:)


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)
Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 27 21:12 Írta: Jou.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 28 17:20 #3715

Jou beküldte:

Üdv. Mindenkinek!

A felmerült hibák és javításaik:
H5
Dragon: felárak lemaradtak ( pedig már 3-4 versenye a felturbózott adatlap van mind2 versenyszámban )
Jelenlegi állás: 22 ark (1+2 slot), 10 inq (2 slot) 5 archer, 3 paraszt, a lóhere meg elszáradt víz hiányában...

Na b.szki, másodjára is kicsesztem magammal, én csak 2-be akartam szedni az arkokat, így fölösen vettem meg a 3. stack felárat... oké, most már mind1, használni biztos nem fogom a 3-at, de már nem akarok tovább variálni, legközelebb majd gondolkodok is.


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 30 18:03 #3718

 Sziasztok!!! 
Nálam hibáasak a h5 mapok! Pl nem azok a hősök vannak bent akiknek kell... (Coradiel ellen rúna pap vs Dragon féle ijászok)
Update!!! : 2 map van Coradiel ellen nekem de a második az Coradiel vs Dragon! ( a saját gépemen átírtam hogy ne legyen zavaró)
Ill Dragonnál van 5 imp :D Az archer akar lenni :D (Magam ellen azt is javitottam)
Ezen kívül Frozennek nincsenek bent a megvett skillek( dicruction, war machine) ellenem ill Coradiel ellen néztem ott se (Mivel a mapgyártásnál megvan csinálva a hős alappban és csak apkolva van így máshol se lesz skill neki)

A többieknek is ha van egy kis ideje legalább a sajátjára nézzen rá! Bár versenyen is lehet javítani :D

Ill egy kérdés: Ha megveszem a Marok of wizardot akkor azt nem kéne hogy megkapjam mint más skilt? Én megkaptam nem azért de frozennek az Imbue sincs meg. És most nem tudom jár vagy nem. szerintem jár hisz megvettem.


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 30 18:47 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 30 19:29 #3719

lanyizoli beküldte:

 

Ill egy kérdés: Ha megveszem a Marok of wizardot akkor azt nem kéne hogy megkapjam mint más skilt? Én megkaptam nem azért de frozennek az Imbue sincs meg. És most nem tudom jár vagy nem. szerintem jár hisz megvettem.
Minden amit a feláras faji skillek táblázatból veszel, azt be kell állítani a skillek között. Neked is, és Frozennek is az Imbue-t.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 30 22:51 #3720

Az én térképeimet ellenőrizve amiket találtam :

Dragon - imp az íjász helyett
Frozen - hiányzó destruction magic, war machine, imbue arrow skillek
Pukkandúr - hiányzó summoning magic skill és arcane armor spell
Zsombor - hiányzó fireball spell

Ha valaki lát még mást is, akkor szóljon.

Üdv: Magix

Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 30 22:51 Írta: Magix.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 31 11:24 #3721

Üdv Bátor Harcosok!

Pénteken és szombaton is fél 8-ra érkezzenek az érdekeltek. Szombaton, aki csak H3 támadásban érdekelt, 14:30-ra érkezzen, késés előfordulhat a kezdéssel.

Az 1vs1-ben érintettek Online Lobby előfizetéssel rendelkezzenek a versenyre, rendkívüli esetben megoldható a pótlás...

Az 1vs1 sorsolás a Facebook Online versenyek csoportban fenn van, de majd Tekivel ide is felrakatom.

Holnap találkozunk, ne késsetek!

Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 31 14:08 #3722

Holnapi BB-re itt a sorsolás:

1.kalap Teki Dreegar

2.kalap Dragon Jou

3.kalap NG Ricsepi

4.kalap Karesz Pumpás

5.kalap Gold Pollux StrongLord

1. csoport Teki Dragon Ricsepi Karesz Gold Pollux

2. csoport Dreegar Jou NG Pumpás StrongLord

1.kör 1-2 3-4 5-5 keresztbe

2.kör 1-3 2-5 4-4 keresztbe

3.kör 2-3 4-5 1-1 keresztbe

4.kör Helyosztó

Azonos pontszám esetén egymás elleni eredmény, valamint a legyőzött játékosok kalapszáma összeadva és a kisebb érték végezz előbb.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 nov. 01 05:32 #3723

Sziasztok!

Gyors kérdés így kora reggel, extra gépet hoz valaki a versenyre amolyan bizti ami bizti alapon?
Ha nem muszáj nem vinném keresztül a pc-t a városon.. :D

UPDATE: Megoldódott, Vogyi hoz nekem plusz gépet, ezúton is köszi :)


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2019 nov. 01 05:46 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 nov. 02 21:20 #3724

Sziasztok!

Bár még csak pár órája ért véget a verseny, én megírom az élménybeszámolót, amíg friss az élmény, mert sajnos a részletek nálam hamar elvesznek.. :D Először is szeretném megköszönni a szervezők munkáját, ez a BB is nagyon hangulatosan telt! :)

1v1

1. meccs
Random Jebus
Dragon (Castle - Pyre) vs Teki (Dungeon - Shakti) 3:0

Rögtön az 1. meccs izgalmasan kezdődött, 1.-re valami számomra nem vállalható várpárosítás közül kellett választani (talán Tower / Stronghold? ez már nincs meg teljesen), ezért 500 gold mínusz, majd jött a fenti felállás... Tavaly a BB negyeddöntőjét azért buktam el, mert nem választottam Castle-t, ezért tudtam, hogy bármi is történjék, meg kell szereznem. Ennek megfelelően a licitet végül 8500 goldért nyertem, majd még 300-ért a színválasztást is megnyertem, így 9300 gold levonással kezdődött az őrület. Az első 2 meccs 1. napos restartokkal ért véget, majd jött a 3. map, amit már játszottunk. Ezen a mappon rögtön az elején bekukkantott Pyre, így tudtam, hogy ki lesz a megnevezett main, aki viszonylag hamar fel is szedte az expert logot, volt föld mágia is, minden, mi szem-száj ingere. A marksmanokkal jól ment a haladás, ebben az is közrejátszott, hogy Valeska volt azt egyik kezdőhős, így állati mennyiségű íjjásszal semmi sem okozott komoly problémát, gyűlt a pénz a kriptákból, dwellem nem volt, de láttam egy lvl 6-osat nem messze a vártól. 2. héten aztán beindult az ipar, 1.2.1-nél arkangyalokkal mászkáltam, Pyre talált kesztyűt is, konkrétan folyamatosan borzalmas mennyiségeket léptem, itt már nem volt olyan csata, amit ne tudtam volna könnyedén megnyerni, közben sikerült Resurrection-t is szereznem és mindent kivettem a terepemről, amit csak érdemes, 2. váram szintén Castle volt (helló, helló dupla vár, de egyelőre ekkor még angyal nélkül), valamint megtaláltam a hét elején a lvl 7 dwellt is, így minden adott volt elmebeteg mennyiségű arkangyal eléréséhez. 1.3.1-nél szokás szerint középre törtem, ekkor már nagyon erős voltam, a sivatagban az 1. artifact (és az egyetlen) amit kivettem a piros gömb volt, így teljessé vált a főcsatára a terv. Sajnos a sivatagba tovább nem tudtam menni, mert az utat horde efreet sultan védte, ekkor még ha jól emlékszem nem volt expert slowom, ezért elbandukoltam inkább a szomszéd inferno területre, utópiát szedtem ki, a szokásos köröket róttam, a közép miatt pedig nem féltem, mert eddigre egész jó értékeim voltak, spelltől nem kellett tartanom, volt +3 luck +3 morál nyakláncom és tudtam, hogy az arkok sokan lesznek. A főcsatára aztán 16 arkangyal jött össze valami 20 champion-nal és minden mással, sajnos Teki tehetetlen volt ez ellen a kombináció ellen, de ahogy hallottam, nagyon rossz terepet kapott. Ez a meccs véleményem szerint a licitálás és a lvl 7 dwell megtalálásának a pillanatában kb. eldőlt, nem tudom mit lehetett volna tenni, ha én ülök a másik oldalon.

2. meccs
Random Jebus
Dragon (Rampart - Kyrre) vs GoldPollux (Inferno - Calh) 3:0

Itt a licitálást és a színt is könnyedén megnyertem, délutáni ebéd utáni pihi meccs tempóra rendezkedtem be, de nem volt ez annyira egyszerű, mint amilyenre én gondoltam. Az egyetlen feladatom kb. az volt, hogy ne haljak meg, de a gép rendszeresen tett arról, hogy nehéz perceket éljek meg, szörnyű terepet generált ugyanis, ráadásul ekkor már kértem egy restartot. Eleinte nem tűnt annyira rossznak a helyzet, de a 2. nap után fokozatosan borúsabbá vált minden, hiába a grand elfek és Kyrre, szenvedtem rendesen a csatákkal, a pénzzel, dwellekből egy kentaur és egy sárkány dwellben kimerült minden. Utóbbit persze nem találtam meg 1. héten, ezért 2. héten ütöttem be és ha már van dwell, szükség volt a várépületre is, csakhogy a terepem füveshez képest nagyon szegény volt, ezért a 2 másik váramat felhúztam pénzügyileg, ez kb. 3. hétre stabilizált anyagilag. Mindent kivettem, de Kyrre elég csöves volt - lvl 18-on döntött úgy, hogy kap advanced logisztikát... thx bro. 3. hét közepén aztán csak kimentem középre valami csoda folytán expert earth és slow társaságában throng lichen keresztül, ekkorra valahogy szereztem gold dragonokat, meg volt 20 wywernem, nélkülük nem ment volna a buli. Középen aztán kivettem mindent, amire csak szükségem volt, lettek értékek és mana duplázás egy dungeon várból, találtam spellbindert is. 2.1.1-nél úgy döntöttem nem bohóckodom tovább és lezárom ezt a horror meccset, ezért megkerestem Danit, megostromoltam a fővárát, ahol pár impló és a nagy seregfölény aztán sima win-t hozott.

3. meccs
Random Jebus
Dragon (Fortress - Tazar) vs Ricsepi (Stronghold - Jabarkas) 3:0

Hehe, ez egy nehéz és élvezetes meccs volt, ez a meccs volt a legjobb az aznap lejátszott 3-ból. 1. körben várválasztásnál Conflux - Tower jött fel, de ezt passzoltam, mert féltem attól, hogy elvetjük a sulykot a licitálásnál, ugyanis én biztos Flux-al lettem volna, de ha túl drágán veszem meg, akkor a Tower óriási handicappet kap, ráadásul Towerrel könnyebb is haladni az elején és a Flux is nerfelve lett már régebb óta... Ezért úgy döntöttem nem bízom a dolgot a véletlenre és 500-ért hosszas mérlegelés után új várakat kértem, ami a fenti páros lett. Vicces volt a szitu, mert kiderült, hogy félreértettük egymás szándékait, én asszem valami 5000 körüli áron nyertem meg a Fortresst, de Ricsepi azt hitte, hogy én a Strongholdot akarom. Nos, nem, én nem szeretem a Strongholdot és ez a meccs kb. be is mutatta minden aspektusát, amiért nem kedvelem: Könnyen túlvállalhatja vele az ember az elején magát (Ricsi bebukta kb. a full 1. heti sereget valami csatában), veszélyesebb véleményem szerint velük játszani, mint a Fortressel, mert a Fortress defenzív egységei elképesztően jól bírják az ütéseket a Stronghold pedig only attack típusú vár, ezért könnyebb lényeket bukni vele, valamint az utolsó indokom, hogy a Fortress már évek óta a kedvenc váram, talán ezzel a várral játszom a legjobban, természetesen ez teljesen szubjektív indok.
Szóval a meccsről. A terepem az ezúttal ismét nem hozta a kötelezőt, az első 2 hetem teljes mértékben csöveskedéssel telt, az 1. héten pl. majdnem kimaradt a hydra húzás, mert az egész terepen nem találtam 4 sulfurral többet, ami kis híján krízishez vezetett, 1.1.7-nél 2 vészforgatókönyvem volt a hiányzó kén beszerzésére, az egyik egy nagyon kevés sereggel bevert sec vár (szoros volt) piaca volt, a másik és szerencsére megvalósult terv egy messze lévő sulfur bánya őrzött kupaca volt, ami 5 ként adott és ez megoldotta a problémát. Eközben Ricsi értékei brutálisakat nőttek, Jabarkas gyurmázott ezerrel és tele volt a terepe szuper artifactokkal, én kn és sp itemeket találtam, VALAMINT a középre vezető úttól nem messze egy föld könyvet. Kb. tudtam, hogy a föld könyv az egyetlen esélyem, éreztem, hogy hiába bukott Ricsepi az 1. héten sok mindent és lassult le emiatt, az értékei durvaságából ítélve tudtam, hogy előttem jár és kellett valami win condition. 2. héttől aztán nehéz csaták és kockáztatások árán sikerült elkezdeni ledolgozni a hátrányt, Tazar nevéhez hűen felfejlődött, kapott earth magicet, így a harcaimat mass shield (nagyon sokáig nem találtam slow-ot) jellemezte, kb. üthetetlen voltam tőle. 3. hét elején aztán eljutottam a sivataghoz, a földkönyv beszerzése után lots green dragonon vezetett az út középre, a mass shield ezúttal is sziporkázott, 6 green dragon nem tudott levenni 1 mighty gorgont, de amúgy is volt resum, enough said. Azonban a dragonok mögött nem sokkal ismét feltűnt egy, az utat teljesen elálló pack green dragon, nekem meg 2 mannám volt. Ekkor 3 választásom volt. 1: középen keresek egy várat és mannát töltök, de ezt elvetettem, mert láttam view earth-el, hogy nincs vár a közelben + a pack green dragon shield nélkül azért fájt volna. 2: Visszamegyek és kb. összesen 3-4 nap oda-vissza szaladással megkerülök egy hegyláncot, mert ott volt egy kút a terepemen. 3: Visszamegyek a váramba és ott töltök mannát. A 3. opciót választottam, elmenekültem horde vampire lordon át és beálltam a várba. Ekkor marha nagy hibát követtem el, ami kis híján a meccsbe került, ugyanis a várban nem volt lvl 1 guild, így 1 napot teljesen elcsesztem a másnapi realizálás és ismét várakozás miatt. Ez pont elég volt arra, hogy mire visszaértem középre 1.3.5-6 környékén Ricsepi megjelenjen és az orrom elől kivegye az utópiát, amiben volt kanna is, ami nekem is király lett volna (de neki már a 2. (!!) volt.). Az értékek versenyét eddigre régen elveszítettem, a manahiányos fiaskó sok időmbe és az ellenfél számára szabadidőbe középen került. Láttam, hogy Jabarkasnak 30 powere van az én 17-emmel szemben, ekkor már erősen biztos voltam benne, hogy kifogok kapni, 18 pontnyi skilldifferencia volt a két main között. Az én reményem a földkönyv volt és az, hogy neki nem volt túl sok lénye, a hp tömeg nálam volt a Fortress összes lényének képében. Középen miután megtámadtam a kevés sereggel bíró ellenfelet, az azon nyomban fizetett és szaladt, hogy otthon fölszedje a sereget a végleges konfrontációhoz. Ekkor még körbefutott 1x, mikor visszaért középre és kivett ezt-azt előlem, de eddigre kivette minden lényét, szóval ekkor már beleállt a csatába.
Aminél gyakorlatilag a magic arrow-ja is akkorát vágott, mint egy ház, szerencsére Jabarkas izmos volt, de buta, mint a föld, a lvl 1 spellekkel küszködő barbár ellen az eddigre varázslásra tudatosan felkészített mágia beavatottja Bohóc állt fel, aki kezdésként 1500-as imploval fogadta a 26 küki kinget (2 dwellből - ja igen, az én terepemen csak 1 serpent fly meg vagy 6 gnoll dwell volt...), majd miután az ellen mass slowot adott és berendezkedett támadásra mindenki lecövekelt a mocsárlakók közül és indult a háború. Az ellenfél 2 alkalommal össze is állt, nem tudta, hogy van meteor showerem is, így az is 2 körön át oszlatott 3 lényt egyszerre. Végül az utolsó képkockája a puzzlenak a 36 ogre mage elintézése volt, eddigre én is megfogytam és az 1. implot rezisztálták a shrekkek, itt már rágtam a körmömet, mert már csak 1 implora volt mannám, de szerencsére az utolsó implot bekapták és így roppant szorosan, de sikerült megnyernem ezt az izgalmas meccset.

Ezután a döntőbe kerültem, amit Dreegarral fogunk lejátszani majd, írok beszámolót azzal is, ha megleszünk vele. Nagyon örültem a döntőbe kerülésnek, nekem ez volt az 1. alkalom és nagyon jó érzés volt, hogy a sok bullshitelés mellet ami ömlik belőlem kb. a verseny egészében sikerült idáig is eljutni egyszer :)


H5 Támadás
Semmi időm nem volt egyik támadásra sem készülni, azt sem tudtam ki mivel játszik, így nem sok hozzáfűzött reménnyel álltam a versenyhez, pedig tudtam, hogy az arkangyalok erősek, de nem tudtam mikkel állok szemben. Szintén challenge volt, hogy Rutger volt a főhősöm, aki bár okozott izgalmas perceket a skillfák összeépítése során, mindent összevetve egész jól kiküszöbölhetően kapta a skilleket és a log fix 4 skillpontja sem bántott különösebben. Nagyon tartottam a magices csapatoktól, Coradiel meg is ruházott kellőképpen a rúna pap + páncélzúzó fireball kombójával, valamint Jou is szétkapott könnyedén a mass vulnerabilitys vámpír lordokkal, esélyem sem volt ebből a 4 játszmából egyikben sem. Emellett összehoztam még egy X-et, Pukkandur defenderei ellen 1. körben elég sz.rul kaptam a skillfát (konkrétan nem volt Attackom), aztán 2. körre összekapta magát Rutger. Az 5 pont elvesztésével és a többiek eredményeinek függvényében a 2. helyre robogott be a csapat Jou vámpírja mögött és Vologya black dragonjai előtt, ezzel az eredménnyel nagyon elégedett voltam, bőven a saját elvárásaimon felül teljesítettem, az arkangyalok pedig ismét bizonyították erejüket - Irina nélkül is ;) Gratula a helyezetteknek!

H3 Támadás
Ez ismét izgalmas volt, bár itt aztán még annyi elvárásom sem volt, mint H5-ben, de Ricsepi előzetes varázsgömb-jóslása folytán láttam, hogy nem lesz rossz a csapatom. Az 5. helyemmel egészen elégedett vagyok, reálisan azt mondom, hogy jobbat nem lehetett volna ebből kihozni, a Power Lichek egész jól vették az akadályokat, pontokat pedig mindenki szórt el a legváratlanabb helyeken, így végül az 5. lettem, ez az elvárásaimnak bőven megfelelt és azt mondom, hogy reális is volt ebbe a mezőnybe. Gratulálok főleg NG-nek az 1. helyhez, de azért azt megjegyzem, hogy ultra gusztustalan volt, amiket a meccsek alatt az ellenfelekkel műveltek a dzsinnek... :D Egyébként Zsombor és Teki seregét is külön kiemelem, előbbit azért mert ügyesen játszotta végig a versenyt és jobb helyezést is érhetett volna el, ha a kockadobás nem tol ki vele, illetve Tekinek is jár a süvegelés, álmomban nem gondoltam volna, hogy azok a familiarok ennyire jók lesznek. Itt is kijár a gratuláció minden helyezettnek!

Ennyi lenne a beszámolóm, köszönöm, hogy idén is itt lehettem veletek és azoknak, akik eljöttek és emeltek az esemény amúgy is verhetetlen színvonalán, jövő tavasszal újra találkozunk a BB-n, ha minden igaz! :)
Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2019 nov. 05 13:30 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 nov. 03 09:30 #3725

Sziasztok!

Szeretném megköszönni én is a szervezést, jó hangulatú volt a verseny megint.
A H5 támadásban tudtam hogy kevés esélyem lesz mikor megláttam a többi csapatot, így is elhoztam azokat a pontokat amikre számíthattam. Talán még egy-két pont jöhetett volna ha mindig bejön a Tűz mestere skill.
A H3 támadásnál már több pontot buktam hogy nem jött mindig taktika amikor kellett volna, de ez ilyen, legközelebb majd jobban odafigyelek erre :)

Gratulálok a győzteseknek, jó szoros eredmények születtek a támadásokon.
Üvd! Coradiel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 nov. 08 14:33 #3728

Sziasztok!

Vologya búcsúszervezését (?) is élveztem, érdekes, hogy mindhárom versenyre 10 fő jelentkezett, egyik támadásnál ez elég kevés, másiknál pedig az elmúlt éveket nézve egész sok.
Ismét elfolyt sajnos az idő, kár, hogy nem lett még ott lejátszva a döntő, pedig előzetesen ez volt a kifejezett szándék.

1vs1-re nem vesztegetnék sok időt, utolsó két meccsemen is amatőr módon a sebesség miatt átadtam a főhősömtől a lassú lényeket és külön-külön elkaptak, nem tanulok a korábbiakból... Dreegar ellen nagyon kíváncsi lettem volna, mi lesz a főcsatában, mert az első 2 hétben kifejezetten jól ment a játék... Jou ellen már az élettől is elment a kedvem, hülyén licitáltam, kedvetlenül játszottam.

Hogy, hogy nem, azért a támadásnál kárpótolt a random isten :lol: előzetesen én egy 5. helyet bravúrosnak éreztem, de Ricsepi is csak 4-6. helyre várta csapatomat.
Rengeteg szerencsés dolog összejött...ha van még elfekvő Mr. Lucky díj a kartondobozban, elhozom és gravíroztatok rá új címkét :) szerintem helyben megítélték volna a játékosok.
Már a nyitó csata után elégedetten dörzsölhettem tenyeremet, ugyanis a mass slow-os csapatok ellen nem számoltam ponttal, az első csatában mindjárt elhappoltam Zsombortól (boldog névnapot kívánok ezúttal is!) egyet. Ehhez az első körben nagyban hozzájárult az, hogy az egyik stack genie kapott egy haste-et a másiktól, majd egy morált :cheer: így a küklopszok fele egyből eltűnt. Volt még 1-2 szerencsés mozzanat, de ez döntő volt. Szegény srác, nagyon a szívére vette, lehet rányomta a bélyegét a játékára, de ha legyőz engem, Ő a bajnok...így meg negyedik lett a hülye pénzfeldobás miatt...
Magix ellen hibátlan volt, hogy pont a felső genie kapta a haste-et, így a 17-es speed-del pont odaért a marksmenekhez. Lehet az ammo cart mégsem annyira jó ötlet, mert 2 magic arrow-val leszedtem és oda pompásan be tudtam repülni, hiába volt a 2 arkangyal. Persze a Fő Nyüvesnek nem jött víz egyszer sem.
Alyr championjai ellen nem kellett semmi extra, Coradiel ellopott egy pontot, Jou-t sikerült legyőzni.
Teki ellen szintén kijutott a mákból (egyrészt az első csatát elnézte és ha nem teszi ezt, akkor meg Ő a bajnok helyettem...), a főstack előtti blokknak 21 hp-ja volt és a néhány stack-os genie 18-22-őt sebezhetett bele és 22-t sebzett :) elképesztő pofátlan mák... így nyertem az első partit, a másodiknál hiába volt expert resist-em, az utolsó 8 blindot benyeltem és így maradt kb. 200 familiar Nála.
Dragon se zárt a szívébe...jött a mass slow, de jött egy prayer, így ugyanúgy 8-as volt a genie speed-je, mint a lich-é, itt is jó voltam egy 1:1-re.
Ricsepi ellen volt az utolsó előtti meccsem, nagyon biztonsági játékra mentem, de itt is mindkét csata első körében jött a shield, disgusting... (meg a disrupting is, az anti magic-nek hála az is csak az első körben).
És a bajnokság utolsó meccse, az aranycsata Marqadam ellen. Aki győz, bajnok, döntetlennél lehet tovább gyepálni egymást a hirtelen halálban. Lehetne hosszadalmas prológot tákolni, de az első csata HÁROM kattintásig tartott. 1, waitelt a silver pegasikkal (Markó, amúgy nem értem, miért nem álltál a sima pegazusok elé vele?). 2, frenzy varázslat a főstack-ra. 3, kb. 4.500-as sebzés, mivel átért a 2 hexás lényhez.
A második csatában lebontottam a blokkot és egy bless-t kapva vittem be a végzetes csapást. Szegény Ádám feldúltan távozott a teremből, teljesen érthetően.

Úgy látszik, 5 évente rám mosolyog a szerencse, az első támadás versenyemet 5 éve ősszel nyertem, az 1vs1-et pedig 10 évvel ezelőtt, ugyancsak ősszel.

Köszönöm a kitartó harcostársak részvételét!

NG


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2020 okt. 23 21:52 #3880

Itt mi lett az 1vs1 végeredménye?


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!