forum top

× Versenyek

emo 19. Heroes Mugger Emlékverseny (31.HBB)

Több
2019 szept. 09 21:45 #3655

Üdv Bátor Harcosok!

Nagy örömmel közölhetem, hogy 2019 őszén ismét megrendez(em)zük a Heroes Mugger Emlékversenyt (Budapest Bajnokságot), immáron a 19.-et vagyis a 31. Heroes Budapest Bajnokságot!!!

A verseny tervezett időpontja: 2019. november 1-2. (péntektől szombatig, 3 napos ünnep első 2 napja) Csili Művelődési központ (a már jól megszokott helyszín...)

A tervek szerint az 1. nap az 1vs1 küzdelmek, a 2. nap pedig az 1vs1 döntő és 3. hely, valamint a támadás versenyek (H3 és H5) fognak zajlani.

A szervezést ismét jómagam, Vologya Mester fogom végezni (majd a pénzt is Én fogom beszedni), az 1vs1 verseny lebonyolítását pedig remélem Zodmund ismételten bevállalja, de ha nem, akkor ezt is magamra vállalom. Kérem a H3 és H5 árlista készítőit (Dragon és Jou), hogy segítsék a munkám ezekben a versenyszámokban.

A szokásos versenytípusok lesznek, tehát:

A - H3 1 vs. 1 verseny
B - H3 Támadás verseny
C - H5 Támadás verseny

Nevezési díjak (NEM VÁLTOZNAK idén sem, annak ellenére, hogy minimális bérleti díj növekedés volt!):

H3 1 vs. 1 verseny:
8 főig: 3500Ft/fő
9-16 fő között: 3000Ft/fő
(A versenyek HD-ben Online lobbyval lesznek lejátszva, lesznek fix és random térképek is.)

H3 Támadás verseny:
16 főig: 2500Ft/fő
(a végleges H3 árlista szeptember 28.-án várható, a csapatok beküldésére október 11.-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)

H5 Támadás verseny:
16 főig: 2500Ft/fő
(a végleges H5 árlista szeptember 28.-án várható, a csapatok beküldésére október 11.-én 20.00 óráig lesz lehetőség!)

Jelentkezni Név/Nick/Email cím/Telefonszám/Indulni kívánt versenytípusok megjelölésével a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen, 2019. október 11-én 20.00 óráig lehet!

A nevezési díj befizetésének a végső dátuma 2019. október 18.-a 20:00 óra, én minden jelentkezőnek elküldöm a számlaszámom, címem, vagy találkozhatunk személyesen is, stb., hogy időben el tudjátok küldeni a pénzt.

Kérem, hogy a fizetést ne hagyjátok az utolsó pillanatra, még több, mint 1 hónap van a befizetésre!

A játékban való részvétel a jelentkezés gyorsaságától függ, az 1vs1 tornára illetve a H3 és H5 támadás tornákra is a 17. jelentkezőnek már csak a tartalék nemes szerepe jut, így érdemes mihamarabb megejteni a jelentkezést!

A jelentkezők később természetesen jó pár e-mailt fognak kapni a pontos határidőkkel, egyéb infókkal.

H3 1vs1 versenyben:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H3 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 8 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

H5 támadásban:
A minimális versenyzőlétszám: 4 fő
A maximális versenyzőlétszám: 16 fő

Ha kérdés van, keressetek bátran e-mailben vagy telefonon (06-20-314-53-75)! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 szept. 10 13:55 #3657

Megyünk Gold Polluxal 1vs1 re

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 szept. 11 13:01 #3658

Megyek 2vs2-re :lol:
Na jó, akkor legyen a két szokásos, H3-as versenyszám.


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 szept. 15 21:30 #3659

Üdv Bátor Harcosok!

Befutottak az első jelentkezések A jelentkezéseket ezúton lezárom! (Frissítve: 2019.10.23. 23:50 óra):

H3 1vs1 torna:

1. Karesz
2. Gold Pollux
3. NG
4. StrongLord
5. Dreegar
6. Dragon
7. Jou
8. Ricsepi
9. Teki1986
10. Pumpás

H3 támadás torna:

1. NG
2. Zsombor
3. Dragon
4. Coradiel
5. Jou
6. Marqadam
7. Ricsepi
8. Teki1986
9. Alyr
10. Magix

H5 támadás torna:

1. Vologya Mester
2. Zsombor
3. Dragon
4. Coradiel
5. Jou
6. Teki1986
7. Alyr
8. Pukkandur
9. Magix
10. Frozen Camamber

A létszámokat figyelembe véve a támadás versenyek 1 fordulósak lesznek!!!

Várom a további jelentkezéseket október 11-én 20:00 óráig.

Baráti üdv!

ui (közérdekű közlemény): Túl vagyok a pacemaker műtétemen, még fáradékonyan, gyengén, de remélem (kop,kop,kop) pár hét múlva teljesen rendben... Majd a versenyre kiderül!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 23 21:54 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 szept. 24 10:49 #3662

sajnos úgy néz ki egész hosszú hétvégén dolgoznom kéne

lehet megpróbálok h3 támadásra eljutni vhogy, de más esélytelen, meg ott fogok tudni koncentrálni, ha megyek

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 szept. 25 18:41 #3664

Sziasztok, jelentkeznék az 1v1-re.
üdv,Dreegar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 szept. 30 14:23 #3665

Hey!

Eszembe jutott, hogy valamikor biztos lesz ilyesmi és csekkolni kellene a fórumot :D Szóval ezzel a lendülettel szeretnék is jelentkezni mindenre, amire lehet :D

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 01 19:06 #3666

Sziasztok!

Én is szeretnék jelentkezni a két támadásra.

Üdv! Coradiel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 04 16:06 #3667

Sziasztok! Megyek H3 és H5 támadás, Pukkandur meg H5 támadásra. :D


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 05 20:22 #3668

lanyizoli beküldte:

Sziasztok! Megyek H3 és H5 támadás, Pukkandur meg H5 támadásra. :D

Na erről van szó! :cheer:


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 09 02:14 #3672

Nem szép dolog az öntömjénezés, de azért valahol lélekemelő, hogy minden amit Táborban használtam, ormótlan áremelkedésen esett át az árlistákban :P :D :D

Mivel momentán két országgal arrébb tartózkodom, sajnos ezt az őszi BB-t ki kell hagyjam, de utána igyekszem majd visszatérni címvédésre asap :D Addig is sok luck-morált, izgalmas csatákat kívánok mindenkinek! ;) :D


HL
Utolsó szerkesztés: 2019 okt. 09 02:21 Írta: HUNLorcs.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 09 15:44 #3675

Mivel úgy tűnik rekordkevés résztvevő indul ezért nem fog túl sokáig tartani a támadás, szerintem ennyi idő bele fog férni, tehát jelentkezem!

Attól tartok a gólemeket ismét hanyagolnom kell :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 10 08:13 #3676

HUNLorcs beküldte:

Nem szép dolog az öntömjénezés, de azért valahol lélekemelő, hogy minden amit Táborban használtam, ormótlan áremelkedésen esett át az árlistákban :P :D :D

Nem a személyednek szól, hanem a sikerednek :P


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2019 okt. 10 09:58 #3677

Tiszteletem a Társaságnak!

Úgy fest már megint éber kómában töltöm a napjaimat, úgyhogy gyorsan itt jelentkezem is a szokásos H3 1vs 1 és H3 Támadás versenyekre.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!