forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Magyarítás

Több
2021 febr. 21 10:21 #3908

Csak annyi kérésem lenne és szerintem másoknak is, ha majd megcsináltad a másik topicot a magyarításhoz, kérlek linkeld be ide, hogy ne kelljen majd nekünk keresgélni azt és már csak azt kelljen figyelnünk ne pedig mind a kettőt egyszerre.
Köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 febr. 21 19:55 #3909

Fegrtet95!

Természetesen ide is terveztem belinkelni, hogy aki csak ez miatt követi ezt a topicot, azokat át tudjam irányítani a saját topicomba, és ez pedig megmaradjon a Heroes-magyarításoknak. :)

Utolsó szerkesztés: 2021 febr. 21 20:03 Írta: Zsolikaa.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tommy_Angelo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 márc. 29 07:59 #3920

Sziasztok!

Bocsi az off-ért vagy ha rossz helyre írok, de nem akartam ezért új topicot nyitni.
Megvettem gog-on a negyedik rész complette-t, mert elkapott a nosztalgia és szükségem lenne a magyar nyelvi fájlokra hozzá. Ha valaki megtudja oldani, hogy elküldi nekem, az jelezze felém legyen olyan kedves.

Köszönöm előre is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 jún. 07 17:33 #3939

Szia!

Kisfiam (9 éves) aktívan játszik a Heroes III és IV complete verziókkal. Angollal is jól boldogul, de a történet jobb megértéséhez gondoltam felteszem neki magyarul. GoG-os van meg mindkettőből. Szeretnék érdeklődni, hogy elérhető a Herooes III és Heroes IV complete GoG verzióhpz is a magyarításod. Ha igen köszönettel vennék egy linket hozzá.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 jún. 29 13:47 #3941

Hali! Nekem is megvan illetve meg van a régi lemezes magyar szinkronos. Össze tudtam hozni,hogy magyar legyen. Ha lesz időm szívesen elküldöm a nyelvi fáljokat. Irj a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2021 nov. 04 13:54 #3973

Kaphatunk valamicskét "karácsonyi ajándékként" (ami ki is próbálható) idén esetleg? :D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ádikamánia

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 febr. 13 17:16 #3984

Szia :)
Még új vagyok, de én is azzal a problémával küzdök mint az előttem szóló. Eltudnád légyszíves nekem is küldeni a magyarosítást, illetve leírni, hogy mi is a pontos menete a magyarrá tételnek? Előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 márc. 09 21:50 #3987

Már komolyan aggódok nem is s fordítás miatt hanem akár az egészséged miatt, mert még nem voltál ennyire hallgatag.

Kérlek adj valami életjelet magadról, köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 márc. 10 13:05 #3989

Ez most nekem szólt? :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 márc. 30 22:08 #3994

Több mint egy éve nem volt belépve..
Valaki írhatna neki privátot, arról hátha kap emailt és ír.. Nekem nem megy a privát...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2022 okt. 29 19:08 #4022

Nagy segítség lenne, ha tudnánk vele valamilyen úton kommunikálni, hogy mi történt.:/
Remélhetőleg nincs semmi gebasz a mindennapjaiban, amiért nem jelentkezik.
Sajnos a profilokban nem látni, hogy ki milyen email-lel regisztrált itt, hogy legalább oda tudnánk privátot küldeni neki.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 máj. 16 20:42 #4036

Sikerült valamit kideríteni? Kár lenne ezért a projektért!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 máj. 20 14:30 #4037

Nekem sajnos semmit. Nem találtam meg az email címét, hogy privátban érdeklődni tudjak.
Tartok tőle, hogy marad a fiókban a projekt, pedig nagyon ígéretes volt :/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2023 máj. 26 07:49 #4038

Sziasztok!

A segítségeteket kérném, még nem olyan rég megvásároltam Steamen a Heroes V alapjátékot + a 2 kiegészítő DLC-t (:) nosztalgiázni szeretnék :) , viszont sehogy sem tudom magyarosítani, azt írja ki, hogy a játék nincs telepítve, így nem alkalmazható a frissítés. Szerintettek az lehet a baj, hogy a Steamen vettem meg és ezért nem engedi honosítani?

Köszi előre is a segítséget!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!