forum top

× Minden, ami Heroes of Might and Magic

emo Magyarítás

Több
2017 jan. 18 17:02 #2250

A Magyarítások Portálon láttam ezt: http://magyaritasok.hu/a-lista/H

Az AB-nél és a WOG-nál is az van, hogy 'kész', gondolom 1000 éve frissült az a rész, de fura, mert az AB-hez sose volt kész, hiszen most csináljátok, a WOG-hoz nem tudok róla, hogy lenne bármi is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jan. 19 17:34 #2254

Hmmm... érdekes! Természetesen nem tudom, honnan szedték, hogy az Armageddon's Blade kész van. Továbbá én nem a Heroes Team-től vagyok, csak egy "mezei" felhasználó :) Na és én igazából nem az AB-t csinálom, hanem a teljes, Complete változatot. Így a régi magyarítások (RoE, SoD) is rendesen át lesz gyúrva. :D Így a lenti kép csak legjobb indulattal is csak maximum 50%-ban igaz.

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 2017 febr. 16 10:59 Írta: Zsolikaa.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 jan. 22 16:22 #2258

Zsolikaa: igen ezeket mind tudom, érdekesnek találtam a dolgot, ezért is gondoltam, hogy írok róla egy szösszenetet ide.:)

A WOG-ot még sose próbáltam, na de majd ha 1x idő milliomos leszek.:D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 febr. 03 15:49 #2291

Na, akkor pár ízelítő kép a végleges magyar menüből.

Tudni kell, hogy nagyon, nagyon, és nagyon sok munka volt megkreálni. Kíváncsiskodtam neten, főként az oroszoknál, hogy hogy tudták megcsinálni a WoG-nál vagy a HoTA-nál, hogy egyéni háttérre lehessen nyers ikont és szöveget írni, de senki nem volt hajlandó válaszolni. Elszomorító. Így mindenre rá kellett jönnöm magamtól, hogy kell csinálni.

Minden egyes ikon és betű magyar változatai egyenként és darabonként újra lettek csinálva. Az, hogy ez a pár felület így nézzen ki, 2 hónapot vett el az életemből és a fordítás idejéből. Ebből 1 hónap és 3 hét volt rájönni, hogy kell megcsinálni, 1 hét volt a kivitelezés.

Igyekeztem a lehető legtökéletesebben visszaadni az eredeti játék menüjének stílusát, viszont a főmenü néhány gombjánál sajnos más ikont kellett használnom. Ugyanakkor ezekhez is próbáltam a hozzá legközelebbi és/vagy könnyen értelmezhető felületet választani.

És akkor a pár kép (bocsi a minőségért, de az oldal max. csak 0,1 MB-os képet enged feltölteni, és feltöltés után még annak is lerontja a minőségét.):

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 2017 júl. 30 19:41 Írta: Zsolikaa.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 25 22:16 #2518

Srácok valaki esetleg el tudná küldeni nekem bármelyik Heroes 3 rész magyarítását e-mailben csatolva? Sajnos nem engedi sehonnan letölteni. Itt az e-mail címem: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Köszönöm előre is ha valaki veszi a fáradtságot és segít. Légyszi csak olyat küldjetek ami tényleg működik. Köszönöm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 26 20:51 #2520

Hali!

Az alapjáték (Restoration Of Erathia) magyarítása:
http://hommm.hu/component/jdownloads/send/6-heroes-33/42-roe-magyarositas-1-1-1-4

Az utolsó kiegészítő (Shadow Of Death) magyarítása:
http://hommm.hu/component/jdownloads/send/6-heroes-33/43-sod-magyarositas-3-0-3-2

Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 26 20:51 Írta: Zsolikaa.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 30 00:50 #2531

Ezeket néztem már de sajnos nem tudom letölteni mert azt írja hogy nem megbízható az oldal ezért örültem volna ha valaki akinek már sikerült letölteni elküldi e-mailben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 30 19:30 #2535

Üdv Bátor Harcosok!

psvzsolti: Milyen böngészővel próbálkozol? Firefox alatt van csupán ez a hiba tudomásom szerint, valaki bejelentette az oldalt, hogy nem megbízható. Már írtam nekik levelet, de le sem tojnak... :( Próbáld meg IE vagy Chrome vagy Opera alól. Úgy mennie kellene! Baráti üdv!


Vologya Mester
A Heroes Team vezetője
Utolsó szerkesztés: 2017 márc. 30 19:30 Írta: Vologya.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 márc. 30 22:15 #2536

Így le fogja tölteni garantáltan:

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 ápr. 17 08:10 #2575

Zsolikaa:

Hogy állsz a magyarítással?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 ápr. 17 17:46 #2576

Anonymusx!

Végre a témaindító felől is van életjel! :)

Nézd, a jelenlegi helyzet az az, hogy az Armageddon's Blade elkészült, és jelenleg 99,9%-ban minden magyarul olvasható már a játékban. Ha minden sikerülni fog, akkor még idén mindenki számára letölthetővé válik, persze csak azzal a "felhívással", hogy még nem végleges a magyarítás, és itt-ott elírások, hibák lehetnek benne - szeretném én is végigjátszani, eljutni a játék mionden zugába és mindent átolvasni, hogy tényleg minden rendben van-e.
Jelenleg a menürendszer fájljainál járok, ami még legalább jópár hét, majd aztán következik a RoE, SoD és még az AB-m átvizsgálásai, mert a majdnem 15 évvel ezelőtti magyarításban félrefordításokat, elírásokat és kitalált szövegeket találtam, amiket javítani kell, és egységesíteni kell továbbá még a megnevezéseket is. Ha ez megvan, akkor a végére ilyen enyhe levezetésként a "maps" mappában található single térképek következnek, de az nem sok, mert nem tartalmaznak sok szöveget.
Na, mostmár nem csak azt írtam le, hogy állok, hanem azt is, hogy mit tervezek! :D

Miért? Te hogy állsz a H3 előtti Heroesokkal?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 ápr. 18 13:00 #2581

Hát sajnos sehogy, semmi időm nincs fordítani.... Pedig a 2 részhez se lenne rossz, de mindegy, majd elkezdem anglul, de a szabadidőm az kb 1-3 óra, még hétvégén is...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 ápr. 26 18:33 #2598

sziasztok
Valaki tudna küldeni nekem magyarosítást a heroes 3-hoz? sehonnan sem tudom letölteni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2017 máj. 26 17:58 #2671

Bele döglök, már annyira várom!! :woohoo: :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!