forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2015 dec. 21 19:59 #437

Sziasztok!

Elnézést Norbakk csak fogalmam sincs, hogy hogy kell ezen az új fórumon privit küldeni...:unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 21 21:57 #439

Szia!
Semmi gond:) Próbáltam itt privát üzenetet küldeni neked, de nem talállak most se a privát üzenetnél a felhasználók listájában, ezért a régi fórumon írtam üzenetet.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 27 10:59 #463

Sziasztok!

Elnézést, de nem vágom, hogy hogyan lehet privát üzenetet írni.
Bubibubi van rá esetleg lehetőség, hogy jan 4-ig valamikor letoljuk a következő fordulós meccsünket? Most lenne időm rá és már látom, hogy a januári hónap az nagyon sűrű lesz.
Kérlek írj, ha nem para, hogy mikor lenne jó neked!


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 27 12:19 #464

Sziasztok!

Én is ideértem, ezt a fórumot még nem is olvastam, pedig valamikor november elején nyílt...
Úgy látszik, Nimbi, Dave lett Süni méltó utóda :)
Az elején picit bántam, hogy erről a versenyről is lecsúsztam pár nappal (ugyanúgy, mint a BB-ről majdnem), de elnézve ezeket a HD, mirror meg mittudoménmiket, már annyira nem is bánom... én ilyen igénytelen vagyok, miattam nem kell fejleszteni semmit :D :$ a régi fórumot is akarom vissza! (najó, majd valahogyan megszokom...)


Csak akkor értékeled az életet, ha testközelbe kerülsz a halállal.


Amíg az ember nem szembesül a halállal, lehetetlen megmondani,
hogy mire lenne képes a túlélés érdekében.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 28 10:40 #471

Tiszteletem a Társaságnak!

Már most jelzem, hogy nem kívánok (újabb) vitát kirobbantani, és reagálni sem ebben a topicban a hozzászólásomat esetlegesen követő kommentekre, tekintettel arra, hogy ez a szoba elsősorban a versenyről szól és talán már most kelleténél több, nem a témához szorosan kapcsolódó hozzászólás érkezett, de nem tudok elmenni egy dolog mellett szó nélkül:

Kicsit méltatlannak érzem a kegyetlen bánásmódot amiben Dave részesül, illetve a Nimbusz-Süni ellentétben, az új Süni címet amit kapott. Tudom, hogy NG csak viccből írta, de Süninek az utóbbi időben már nem igazán volt valami jó megítélése, figyelemmel arra, hogy fórumtevékenysége kimerült abban, hogy Nimbusznak beszólogatott és kéretlenül kommentálta Nimbusz hozzászólásait, illetve, hogy amiatt nyavalygott, hogy már nagyon terhes számára a mérkőzések eredményeit felvinni a rendszerbe, egy szó mint száz nem túl hízelgő az összehasonlítás.

Dave helyében csak kényszeredett fanyar mosollyal tudnám tudomásul venni ezeket a dolgokat (és itt már Nimbusz leckéztetésére is gondolok), nyilván nem vagyok a helyében, és írta is, hogy nem érdekli ki mit gondol róla, de a "lesz*rom" hozzáállást az élet semmilyen területén nem tudom elfogadni, mert arra igenis mindenkinek figyelemmel kell lennie, hogy a szavainknak súlya van, és ha nem kölcsönös tisztelettel beszélünk egymással akkor bizony megbántjuk vele a másikat még ha egyáltalán nem volt ilyen szándékunk.

És itt be is fejeztem a magaslóról való ömlengést, és visszavonulok a sötétségbe.


Üdvözlettel,

Ricsepi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 28 12:55 #472

ssth beküldte:

Sziasztok!

Elnézést, de nem vágom, hogy hogyan lehet privát üzenetet írni.
Bubibubi van rá esetleg lehetőség, hogy jan 4-ig valamikor letoljuk a következő fordulós meccsünket? Most lenne időm rá és már látom, hogy a januári hónap az nagyon sűrű lesz.
Kérlek írj, ha nem para, hogy mikor lenne jó neked!
Időpontot konkrétat még nem tudok ígérni, de persze megpróbáljuk lejátszani január 4-ig, szerintem jó esély van rá az én részemről is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 28 20:50 #473

Szólj előtte egy nappal, ha tudod mikor lesz jó és megpróbálok alkalmazkodni!


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 29 08:49 #474

Hello,

bobibubi, január 3.-ig le kell játszanunk a meccsünket. Kérlek mindenképp vedd előre a mi partinkat, mert a határidő közeleg. Egyeztessünk e-mailben vagy privátban az alkalmas időpontot illetően.

Köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 29 09:56 #475

Sziasztok!

A táblázatot frissítettem, kérem hogy ha hiányzik eredmény akkor szóljatok!
Lassan vége egy következő fordulónak, de nagyon sok meccs hiányzik még.
Merlin-nek én írtam, de jelenleg nem kaptam tőle választ.

Üdv
Teki


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 30 19:05 #482

Sziasztok!!! Én próbáltam az ellenfelemmel felvenni a kapcsolatot itt is írtam ill privi üzit is küldtem neki de egyenlőre semmi válasz. Juukey - Alyr mecs lenne... dec 14.-én írtam de még van pár nap nem aggodóm... Nekem ez a hétvége is megfelel végig....


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton
Utolsó szerkesztés: 2015 dec. 30 19:07 Írta: lanyizoli.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2015 dec. 31 10:09 #484

Sziasztok!

Mi Kikivel már korábban megkezdtük az egyeztetést a meccsünk lejátszásáról, de még egyelőre nem sikerült közös nevezőt találni, most hétvégén a mai naptól én ismételten nem vagyok elérhető jan 4-ig kb., így mi szeretnénk majd egy kis halasztást kérni.

Köszönöm, üdv!
Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 03 12:11 #506

Sziasztok!

Boldog Új évet Hölgyek/Urak!

Adlerral folyik az egyeztetés, mikor tudnánk befejezni a félbehagyott meccset, úgyhogy kérnénk még időt a szervezőktől, le fogjuk játszani!
Nimbus-szal pedig felveszem a kapcsolatot és ha minden jól megy akkor a következő 1-2 hétben lenyomjuk a meccset.

Sorry a csúszásokért!

Üdv

Bozso

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 03 14:37 #509

Helló!

Hungariannal elkezdtük a meccset múlt héten, amit már hétfőn be kellett volna fejeznünk. Többször kerestem Hungariant azóta, de nem sikerült elérnem. Várom a jelentkezését.
Köszönöm!
Üdv

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 03 18:32 #512

Hello,

bobibubival sikerült lejátszanunk a meccsünket. Rushnak induló, végül elhúzódó parti lett belőle, egészen a 4. hét elejéig. Open mapok sajátossága..

bobibubi (Necro - Stalker) vs. Csizu (Dungeon - Dace)

Az első hetet a felkészülés során megkomponáltakhoz képest 1 nap csúszással sikerült teljesítenem, mert elrohantam a +5 pajzsért a vártól nem messze, így a középső vár csak 2. hét 1. napjára került ostrom alá. Az egész játék során ügyeltem a gazdaságra, sok pénzre volt szükség, így a szigeten lévő aranybánya elfoglalása a 4-5. nap és a középső vár napi arany termelése nélkülözhetetlen bevételi forrás volt a bányák mellett.

A második hét elején teljes sereggel átrongyoltam és bobibubi mindent megmozgatott, hogy ki tudja venni a seregét, de én elrohantam :) Pontosabban jobbnak láttam visszafordulni, mert nem volt magicem és a 10 manám Stalker 60-hoz viszonyítva okozhatott volna kellemetlenségeket (power-knowledge 2-1 vs 6-6 volt Stalker javára). Droid lánc hazavitte a sereget, Dace elmenekült egy csatából. A középső Conflux várban építettem egyetemet és beirattam a minotaurust föld mágia szemináriumra, így sikerült expert szintre húzni az íjászattal egyetemben. 2. héten épült sárkány is és mire visszamentem a középső területet fosztogatni (hét elején fullos sereggel készültem megütközni odaát), de ekkor a tengeren felbukkanó Stalker kikötött a partjaimnál. Mivel láncba álltam, azonnal hazautaztattam Dace-t (ismételten) és a váram alatt megütköztünk.

Valamiért ellenállhatatlan vágyat éreztem és kijöttem a váramból, lvl 6-7 nálam, majdnem elért teljes sereggel az ellen.. sárkányokon kívül minden fejlesztett, 16 trogi és hárpia maradt bent a várban, erre már nem volt pénz..

Dace: 9-15-5-4
Stalker: 13-13-11-13

Nem volt kigyúrt mágiája Stalkernek illetve a 170 csonti nem volt elrettentő (160 trottyosommal szemben). Végig tartottam támadó 4-es szintű varázslattól és a mass hastetól, de nem volt a repertoárban.. A főcsata így könnyebbre sikeredett a vártnál, az íjászok, hárpiák és az "oroszlánok" állták a sarat, a többiek elfogytak.

Köszönöm a meccset, izgalmas volt, két alkalommal pár lépésen múlt, hogy nem kaptál el.

Üdv
Csizu

Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 03 18:38 Írta: Csizu.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!