forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2016 febr. 16 14:20 #757

Nincs ilyen szabály hogy teleportkapuk esetén restart,mivel akkor az összes meccsen restartolnánk,teljesen normális hogy kapukkal vannak összekötve a zónák.Első heti találkozás előfordulhat,de a ti mapotok bugos volt,mert Norbakk második zónájából egyből Merlinhez jutott,holott kéne még lennie egy valamilyen színű computernek,ÉS még egy zónának közöttetek (és ugye akkor se biztos a kontakt mivel 4 másod-zóna van) http://clip2net.com/clip/m27958/1363538022-2b853-45kb.png .Ha ezeken áttörtök csak akkor lehetséges találkozás.Orosz fórumon ezt úgy oldják meg hogy első hét 5.nappal bezárólag ha van valamilyen kontakt az ellenféllel akkor egyből újra generálás van.Ezt nem raktuk bele a szabályokba mert nem vártam hogy 6.nap előtt lesz találkozás bárkinél (bugos map esetén nyilván lehet).Így én rátok bízom hogy játszotok-e közös megegyezés alapján mégegy meccset,vagy a mostani report marad érvényben.
A továbbiakban szerintem érdemes beletenni az auto-restartot a szabályzatba amíg még nem játszott senki más,csak hogy ne forduljon ilyen elő mégegyszer.

Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 16 14:24 Írta: Dave.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 16 21:58 #758

Csizu (inferno) vs Bozso (castle) 3-0

Ott 3 aranybánya + implosion,
Itt se arany-, se gyémánt bánya (soha életemben ennyit nem trade-postoltam...),
emiatt csak lvl2 magic, se air magic a hastehez, se tactic...

Hiába értem át a várához 137-re, az implo ellen nem volt esély...

GG random generátor...még többet belőle...nagyon kell ám...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 16 22:23 #760

Bozso zanzásítva elmondta a lényeget, kicsit kibontva így festett a játék:

3 aranybánya, 3 kő és minden másból 1 kb. Ez volt a leosztás. Logot kaptam 3. képességnek és 115-él értem a dobozhoz, de nem mertem megütni, mert a 2 efreet és 20 grand mellett a 20-as MA nem győzött meg. Úgy voltam vele, hogy van logom és gnollom, így haladok ezzel a mocsárban. A sátrat P. Elemental védte, nem tudtam megütni 1. hét végén, így várnom kellett az új heti populációra, mely lassan ért oda, a terep lényegesen lassította a lánc haladását. 122 beverem, majd irány a föld alá.

Előzetesen az volt a terv, hogy átmegyek a sárkányokon és elveszem Bozso tekercsét, de az előbb említett körülmények miatt megcsúsztam és erre semmi esélyem nem volt. Így hát maradt a tápolás a rush helyett. A 3. héten Bozso átjött és úgy gondoltam, hogy varázslattal tudom csak legyőzni Tazart (bár fölényem volt támadó és védekező értékekben), ezért a lvl 5 tornyot fel akartam húzni. Szerencsémre 1 lény maradt a sivatagban, amit nem vertem le bénaságból (csontvázak), ezt 1 lépés híján elértem és elmenekültem a dungi várba manát duplázni és varit tanulni (ekkor tört át Tazar, utolsó pillanatban tanultam meg a varikat). Annyi szerencsém még volt, hogy meglátogattam 3 malmot, jött belőle nyersi, elcseréltem 20k aranyat hogy fel tudjam építeni az 5-ös szintet (semmim nem maradt). A sors ezúttal hálás volt, mert implot adott. Noha 12-es power nem valami világverő, de a kevés HP ellen elég volt. Resu + implo kombóval nem tudott Tazar mit kezdeni..

Köszi a meccset

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 16 23:21 #761

Merlinnel újra játszuk a meccset :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 24 21:19 #814

Random Diamond
Norbakk(Stronghold-Crag Hack) : Merlin(Fortress-Verdish) 3 : 0
A várválasztás szinte már el is döntötte a meccset. A Stronghold remek választás erre a pályára.
Hidrát sajnos csak a 3. héten sikerült megépítenem, mert egyszerűen nem találtam ként addig a területemen. Kereskedelmi állomás sem volt felőlem.
No, de nem ez volt a fő baj, hanem az, hogy egy egyirányú monolit kapuval a főváram elé akartam menni, (ugyanis ott volt egy kijárata). No, de a kapunak volt egy másik kijárata is, ami jó messzire eldobott egy gépi játékos területére 5db Sárkánygyík fejedelemmel a tarsolyomban. Itt megtámadtak és mivel akkor védekező fél voltam, a csatát sem tudtam irányítani, buktam a főhősöm. Ezután feladtam a meccset.
Köszi a játékot.
A hasonló random pályákkal kapcsolatban volna egy kérdésem. Mi az elfogadott szabály a pályagenerálással kapcsolatban? Ki hányszor, mikor kérhet új generálást és ezt kell-e indokolnia?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 07:24 #816

Random meccsek esetén mindkettő félnek van lehetősége újraindítást kérni akár indoklás nélkül:
- Vagy 2 lehetősége van az Első napon újraindítást kérni
- Vagy 1 lehetősége van a Második napon újraindítást kérni
Újraindítás esetén mindkettő fél kilép és egy új játékot készítenek, a várak megmaradnak.

Benne van a szabályzatban. Szabályzat


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport
Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 25 07:30 Írta: Teki1986.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 07:55 #819

Teki1986 beküldte:

Random meccsek esetén mindkettő félnek van lehetősége újraindítást kérni akár indoklás nélkül:
- Vagy 2 lehetősége van az Első napon újraindítást kérni
- Vagy 1 lehetősége van a Második napon újraindítást kérni
Újraindítás esetén mindkettő fél kilép és egy új játékot készítenek, a várak megmaradnak.

Bocs, átsiklottam e fölött.
Ezek szerint aki az első napon már kért újraindítást az a második napon már nem kérhet újabbat?
:)

Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 25 17:06 Írta: Merlin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 15:34 #827

Nehéz volt meglátni a kérdésed, mivel az idézetbe írtad. :)

Ha valaki kér az első napon restartot, akkor utána már csak az első napon kérhet mégegyet.

Természetesen ez a lehetőség mindkettő félnek megvan. Általában az első 1-2 napban látod a tereped és hogy van-e bányád blokkolva van-e az út stb. és az alapján kérhetsz restartot. Nem kell megindolkolni, szóval azért is kérhetsz mert rossz kezdő hősöket kaptál. Viszont ha elhasználod a lehetőségeket és utána egy rossz terepet kapsz, akkor csak az ellenfeleden múlik a dolog.


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 15:37 #828

Mikor kerül be fergeteges győzelmem a statisztikákba?


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 25 22:19 #836

Embertervezt nem tudom elérni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 26 07:53 #838

6. forduló: Juukey nem reagál a fórumos és privát üzenetemre sem...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 27 07:51 #846

Teljesen mindegy Ssth, 4. vagy.. ;-)

Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 27 07:52 Írta: Csizu. Indoklás: elírás

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 27 22:41 #852

Itt megtámadtak és mivel akkor védekező fél voltam, a csatát sem tudtam irányítani, buktam a főhősöm.
->Huh? A random nem így működik, mindig van lehetőség arra hogy a gép által lejátszott csata eredményét ne fogadd el, és éejátszd a combatot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 27 22:56 #853

Dreegar beküldte:

Itt megtámadtak és mivel akkor védekező fél voltam, a csatát sem tudtam irányítani, buktam a főhősöm.
->Huh? A random nem így működik, mindig van lehetőség arra hogy a gép által lejátszott csata eredményét ne fogadd el, és éejátszd a combatot.

Amennyiben nekem szántad ezt az írást, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy nem tudtam irányítani a csatát. Valószínűleg azért, mert nem lett beállítva ez a lehetőség a hostolásnál, amit nem én készítettem. :(
Időközben beszéltem Norbakk-al, aki a hostot készítette. Nála be volt állítva a Quick kombat, ami azt jelenti ezek szerint, hogy az én játékommal lehet a hiba. Megpróbálok majd egy újratelepítést vagy tudja esetleg valaki, hogy mi lehetett a gond nálam?.

Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 27 23:34 Írta: Merlin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!