forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2016 jan. 24 18:43 #639

Dragon: nem tudok privátban írni, ezért itt jelzem, az elmaradt meccsünket hétfőtől csütörtökig este 8 után bármikor játszhatjuk.

kiki

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 24 19:21 #641

Jou vs Dreegar
tower vs stronghold
Boomerang
Jól indult a meccs, mert lett CH főnöknek, és kapott air magicot első szintlépésként. 2. napra beültem hajóba, a teljes csapásmérő egységet kiküldtem a tavernig, ott vettem új herot, az beütötte a refuget és így meglett a gold mine 4. napra. Közben a főnök bedarálta a galambokkal a bányákat meg az ócska skilladó helyeket. Amint lett medve elrendeztem a kriptát meg a maradék cuccot amit lehetett ütni és irány közép. Artik közül volt egy csizma ami király, és +4 attack, a többi szánalmas (tűzgömb meg kéngyűrű és vámpírköpeny. 1.2.3on kivettem a szürkemedvét és beütöttem a várat ami előtt a kiváló +3 duration arti figyelt, ez rohadtul kellett, mert a gyökér ch 1 darab power bírt összehozni 10 szint alatt. Itt megöltem két herot és kiszedtem a küklopsz király vasárnapi köntösét. Ekkor megjelent jou főhőse szerepében a rakétás fazon. Volt nála vagy 200 golyós csávó meg egy rakat más is, így úgy döntöttem hogy 21 manával nem konfrontálódom, inkább elmentem a hóba gólemet vadászni. Jou elfoglalta a középső várat, meg kiszedett valami pajzsot középről, ezalatt én átmentem mögé a térkapun, kiszedtem a medusa storet meg az arénát. Christian jött utánam, de gyorsabb voltam, így hátolról felgöngyölítve a láncot elfoglaltam a fővárát 6. nap. Húztam arti merchantet és így végre el tudtam verni a szüleim pénzét egy értelmes pajzsra (16 rongy). Így már erősebb voltam értékekben és nyugodtan várhattam az ostromot. A falak tartottak is, a csirkék meg a villámok elintézték amit kellett.
A csizma megnyerte ezt a meccset, gg!
http://imgur.com/FxqzNqX

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 24 19:50 #642

kiki beküldte:

Dragon: nem tudok privátban írni, ezért itt jelzem, az elmaradt meccsünket hétfőtől csütörtökig este 8 után bármikor játszhatjuk.

kiki

Kiki: A részleteket megbeszéljük még addig, adok egy hamachi szoba nevet / passt, itt megtalálsz egyeztetésre:
Név / pass: Dragon h3 / 13975
Egyelőre a csütörtök tűnik jónak, ha mégis lenne valami változás jelzem addig. Köszi a visszajelzést!


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 25 11:31 #644

Sziasztok!

5. forduló
Bogpista (Tower) - Dragon (Dungeon)
Cursed Mines

Eliminálásnál arra törekedtem, hogy a Rampartot és a Fortresst ne hagyjam bent, ezenkívül kilőttem a hősök nélkül ezen a pályán használhatatlan Necrot. Castle és Tower közül az utóbbit választottam. Utólag nagy marhaság volt, de a lénytöbblet miatt gondoltam inkább a Towert. Kezdésnek egyből befigyelt Piquedram... ott röhögött a pofámba 8 gargoylal én pedig téptem a kevés hajamat. Ami elengedhetetlen a Towernél az a taktika, ezért választottam Gretchint, mert a barbárok elég jól szokták kapni a taktikát. Na ezen a meccsen várhattam rá ítéletnapig... NEM KAPTAM. És mivel az egyetemen meg a fákba sem volt, így oboa. Az elején olyan kevés lényem volt, hogy a csontváz-zombi horda majdnem kinyírt. Volt 47 kékkabátos, de csak 8-at tudtak lőni. Ez elég hamar elfogyott, de az élőhalotthorda még állt. Nagy nehezen kisakkoztam, hogy 41 gramló megmaradjon, igaz a gólemek-gargók elhullottak. (secondary hős egy infernós volt, aki kb 20 impel jött, nem volt nagy hasznomra) Na mindegy túléltük, még 1. nap meglettek az elfek meg a csizma, jöhettek a bányák. Jöttek is, hogy rohadnának meg. A 10 cursed mine felállása nálam: 3 higany, 2 kén, 5 kő !!!!!! Se gem, se arany, de még kristály sem. Már ekkor világossá vált, hogy én itt nem nyerhetek. Ez nem az a nap. Útközben a törpekincstárba morál miatt csak 29 gremó maradt... Mindegy, mentem tovább ekkor még a hős jól nézett ki, beválasztottam a logot, hogy gyorsabb legyek, meg úgy is megkapom majd a doboznál, de addig is többet megyek. Kapott földet is, a második várba (Stronghold) jött slow is hozzá. A medvék ellen a 4 magit vittem a 2 nagát az elfek mellé, meg goblinokat mert más már nem volt. Sajnos 1 naga elhulott,meg a 4 magi is, mert moráloztak is a macik, illetve voltolyan eset, hogy a nagák 57-et sebeztek és 59 hp-ja volt a medvének, így túlélte és sebzett. A dobozból vártam volna a taktikát, de ugye nem jött, de a rezisztanciát be kellett választanom (ballisztika volt a másik lehetőség). Mindegy a földet kimaxoltam, mehettem a sátorért, volt mass slow mi bajom lehet. Az lett a bajom, hogy küklopsz király állt a sátor előtt. :blink: Ezt 1. héten nem bírtam mivel megütni, így vártam a 2. heti seregre, de mire odaért... ez vagy 3 napomba került. Taktik továbbra sem jött, de valami oknál fogva beválasztottam egy szintlépésnél az inteligenciát. Egy fában találtam archeryt, ígen ám, de már csak 1 hely maradt és nem volt még wisdomom sem, ami kell ugye a resuhoz. Na ezt jól elbarmoltam. Már csak az utópiában bízhattam, de mint Dragon írta bugos volt és 10k sari volt benne. Így se pénz se jó arti, a varázslótoronyban inferno és slayer figyelt mint lvl4-es varázslat. :) Ezen a napon semmi se jött össze. Megszereztem a resut és az animatét, nagy nehezen kipiacoltam a titánt, de nem maradt már több cucc, csaka nagákra futotta még. (2 titán még a várba) Nem akartam tovább szórakozni, megöltem a blackeket, akkor látom, hogy dragon oldalán nincs kiütve a resu meg az animate scholar, mohó lettem, gondoltam hátha kapok valami okosságot tőlük, de nem vettem észre, hogy már nincs annyi lépéspontom, meg a cursed groundról is megfeledkeztem. Így szépen ott maradtam 5 titánnal meg 9 nagaquennel a cursed groundon Dragon orra előtt. GG. Természetesen jött és megtámadott. Ha nem curseden állok még nyerhettem is volna :) Sárkány nem volt nála, csak a minók + scorpikórok meg vagy 90 szem, medusák, pár hárpia megaz elfek. Azt akkor mondta, hogy duplavárat húzott. Utólagosan jegyzem meg, hogy elég durva dolog, hogy a fort fel van építve a második várban (semmi sem indokolja), így a duplavár húzás akinek bejön elég egyszerű és meccsdöntő. Dragonnak jegyzem meg, ha duplavárat húzol, akkor mindig építsd ki a pénzes épületeket! Nálad nem voltak felhúzva, 2 town hallod volt, ezért sem tudtál kivenni elég sok lényt.
Fortuna nem akarta, hogy ezt a meccset megnyerjem, de én is követtem el baklövéseket, valamint a bugos utópia ezt csak tetézte.
Gratula Dragonnak a győzelemhez.
GG

Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 25 11:40 Írta: bogpista.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 25 14:26 #646

Elég fura bugjaid vannak Dragon,és valamiért mindig a te meccseiden jönnek elő : D
Javaslok egy komplett reinstallt heroessal meg hd-val együtt,hátha megoldódik a probléma.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 25 15:54 #647

Dave beküldte:

Elég fura bugjaid vannak Dragon,és valamiért mindig a te meccseiden jönnek elő : D
Javaslok egy komplett reinstallt heroessal meg hd-val együtt,hátha megoldódik a probléma.

Már akartam is neked írni ezen dolgok miatt, bugos medusa store, múltkor küki stock is az volt, most utópia... Nem túl normális az sem, hogy az editorban oroszul írja ki ezen tereptárgyak neveit... Eddig 1 meccsemen jött ez elő, akkor azt hittem valami bug... De ez már a 2. eset volt, már én is úgy érzem tennem kell ezzel valamit. Jó ötlet, a napokban Kikivel való meccsem előtt újrateszem a játékot a HD-val együtt... Remélem megoldja a problémákat. Elnézést azoktól, akik így játszottak velem, nyilván nem volt szándékos...


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 25 15:59 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 28 23:36 #662

Üdv!

Sikerült a meccsünket pótolni Kikivel, íme a beszámoló:

Dragon vs Kiki 3:0
Necro (Tamika) vs Dungeon (Shakti)
Boomerang
4. forduló

Kezdésként én Castlet, Towert és Fortresst bannoltam, az ellen Rampartot és Strongholdot, így a maradék várakból Kiki Dungeont, míg én Necrot pickeltem. Nagyon örültem a Necronak, rég nem játszottam már vele, pedig nagyon szeretem, a Dungeont meg nagyon untam már (OB-n 4-ből 2x voltam vele, BB-n is 4-ből 2x...). A sikeres várválasztás után a játék annyi mákkal halmozott el, ami vagy 3 meccsen külön-külön sülne el átlag...

Az oldalamon volt a necro köpeny (vár előtt), a +2 HP arti, Boots of Speed, +3d pajzs és +4kn sapka, ami nagyon jól jött. Főhősnőnek Tamika érkezett, mellette a kocsmában Thant rögtön 1. nap (dupla típus azonos hős, hogy még a morál se kavarjon be a random lényeknél 2. hősnek :D ) Thanthoz 2. nap szerzett Serena scholart, majd előzékenyen 2. szintlépésnél advancedre is emelte, ezzel egy időben Tamika földet kapott, majd 6-on wisdomot ahogy azt kell... 6. nap körül már animatem volt 80 mannával, meg 110-es ice bolt is csatlakozott hozzá a Fortress sec várnál :) Szóval a meccs nagyon az irányomba hajlott anélkül, hogy tudtam volna mi vár rám a túloldalon. Úgy érzem ennyi minden már önmagában elég lett volna bőven.

Viszont nagyon álmos és fáradt voltam, mivel 8 körül már aludni szoktam a munkám miatt (reggel 4 órás kelések), de holnap nem megyek be, így ma letoltuk a meccset, ami jó, mert most már tudok aludni, de nagyon figyelmetlen voltam meccs közben, több helyen is többször elszúrtam a logisztikát, ami általában nem jellemző rám, de most többször is benéztem lény átadásokat, megnehezítettem a saját életem csatáknál, amik amúgy is nehezek voltak, lévén sok volt a lövős lény és a közelesek sem voltak olyan egyszerűek, mint vártam volna morálok és egyebek miatt.
1. héten a sárkány épülete elveszett az éterben, ismét lvl 6-ból gazdálkodtam castleval, ahogy az mostanság szokás nálam, de volt legalább pénz, hogy az új sereget kivegyem. Elég sokára került hozzám azonban a 6 DK, így egy darabig még 2. héten is durva csatákban volt részem. Kiki nem sietett annyira, én meg főleg, mert túl jó kezdésem volt, nem akartam random eldobni magamtól, tudtam, hogy ha biztonságosan végigmegyek a mappon, akkor nem történhet baj. Így húztam magam után a láncot ahová csak mentem, nem mertem nagyon mozgatni a hősöket, mert féltem a random pontokról esetlegesen érkező támadásoktól, így viszont a nagy csonti sereges hőst nem féltettem csatában, ha meg baj lett volna, vissza menekülök egyszerűen és viszem a sereget a main után...

3. hét 1. napján Kiki hőse pont szembejött velem, meg is támadtam még a 2. heti sereggel. Ez volt az 1. csatánk, nálam archlichek, dread knightok és kb. 200 csonti, nála evil eye-ok, medusa queenek, 6 sima cica és 82 fejl. trotyi. Ezt a csatát a 200 csont + basic hastem és néha a 110-es ice boltom behúzta, a lichek hullottak el, meg a csontok kb. fele, mikor Kiki lelépett a csatából, de emiatt is kaptam vagy 60 csontot :D A fővár előtt még tápoltam kicsit, levertem az egyik 120-as golem stackot (erősek voltak amúgy, nem volt nálam minden még ekkor pénzhiány miatt, így a 2. stackot nem akartam beütni, így is lett bőven csont)
Plusz a fővár felé az úton bekukkantottam a dwarven treasuryba, ahol 50-es törp stackok voltak, mondanom sem kell ismét tonna csontváz... A várostromra 1.3.7.-nél került sor, vittem mindent amim volt, eddigre volt pénzem, hogy kivegyem, és a körökön át rendezgetett, cserélgetett, menedzselt 3/4 pályán átérő láncom is meghozta a gyümölcsét :)
A főcsatában 400 csontim és minden másom volt 170-es ice bolttal, animate-el, 90 mannával, így a védők meglengették inkább a fehér zászlót és a háború véget ért a Bumerángon.

Köszönöm a meccset Kikinek! Több apró hibát is vétettem most, de alapvetően úgy érzem, hogy ennyi mák miatt ezt a meccset csak akkor veszthettem volna el, ha olyan orbitális baromságot csinálok, mint az 1. OB-s meccsemen a thunderbirdekkel, mikor elmenekültem megadás helyett... GG, WP!

Üdv! Dragon

Ui: Az újratelepítés megjavította a játékomat, most már 1 darab bug sem volt benne, minden a legnagyobb rendben! :)


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 28 23:42 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 29 09:18 #666

Ha 50-es törpe stackok voltak a treasuryben akkor megint nincs vmi rendben,mivel 30 a max :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 29 16:47 #670

Ezt en néztem be, mert 150 törp volt, 5x50 meg nem 150 XD a hiba az én fejemben van :D


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 31 07:14 #675

Sziasztok!
Alyr - Hungarian mecsem lenne de őt se tudom elérni... :(Az előző fordulóban se játszottam mivel Juukey - Alyr mecs lett volna de őt se tudtam elérni... Valaki tud valamit róluk? Nem gond ha nem játszom nem azért jelentkeztem :D Ugyis megvernek de legalább játszanék kicsit végre :D Köszi


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 31 12:23 #676

Sziasztok,

Bozsoval haladékot kérünk a párharcra, igyekszünk a következő két hétben lejátszani.

Köszi

Üdv
Csizu

Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 31 12:23 Írta: Csizu.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 31 15:24 #677

Sziasztok!

5. forduló
Zodmund (Castle) - Merlin (Rampart) 3:0
Christian vs Mephala

Eliminálásnál az olcsóbb várakat kizártuk, nekem maradt még a tower, de castle mellett döntöttem. Nem jött barbár hős, és Christian volt a leginkább használható, a ballista a végén jól lőtt. Az első nap bevertem a bányablokkot minimális veszteséggel, majd 2-3 nap kipucoltam a bányákat. Onnan le a behemótokhoz, de vesztettem egy napot, mert nem sikerült kiépíteni az angyalt időre. Sajnos nem sajnos két ládában is arti volt, jobban örültem volna pénznek,mint plussz +2 knowledgnak. Behemótok nem voltak annyira éhesek, mert csak 7 pikánst ettek meg. Onnan le a piros sátorért majd hét első napján visszaértem és mentem az alvilágba erősödni. Sasjnos Christian egy mágiát sem sajátított el, így az arkangyalokra kellett várnom(emiatt nem tudtam lovast húzni). Utópiám 3-as volt ami adott titán kardot, sebezhetőség gömböt, meg +3all nyakláncot és egy 5pajzsot. A tárgyak az alvilágon nem voltak túl értékesek, bár a légiós szoborhoz nem sok hiányzott:) Harmadik hét 5napján áttörtem 32, 22, 14, 19 344mana 5ark, 15 zelota, 20 upg swordsman, 28 upg griff, 56 marksman, 108 upg alabárdos. Hatodik nap nem értem be Merlin fővárába és megláttam főhősét cursed bányáknál és pont be tudtam úgy állni, hogy cursed talajon legyek és ő nem tudott kijönni.Varázslatok hiányában nagyon örültem ennek valamint annak is hogy csak zöld sárkányai voltak, amiket most készült felfejleszteni. Mephala nekem jött nem emlékszem pontosan az értékeire de valami hasonló volt 19, 18, 15, 17 sok manával, 5 greendragon, 10 upg unicornis, 11 ent, 25 silver pegazus, 47 elf, 36 törpe, 49 upg kentaúr. A 258at sebző magic arrowtól megijedtem, de második körbe Merlin mass hastel arcul ütött, de a nagy attack def különbség a javamra döntötte el a csatát. Merlin utópiája minimumos volt, valamint az aranysárkányok is hiányoztak.
Köszönöm a játékot még egyszer!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 31 22:40 #678

Sziasztok!

Annyit frissítenék a meccseimen, ahogy már előttem is írták:

3. forduló, random mirror map
Adler vs Bozso Rampart vs Rampart Adler feladta.

4. forduló, Boomerang
Bozso vs Nimbus Nimbus feladta.

5. forduló, Cursed Mines
Csizuval 2 hét múlva tudjuk lejátszani, jelzünk, amint megvagyunk.

Természetesen ha Nimbus meggondolja magát, bármikor letolhatjuk!

Bozso

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 31 22:40 #679

Dave!

Tedd meg kérlek, hogy írsz egy részletes leírást vagy valami segédletet ide a diamond template-ről!

Köszi

Bozso

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!