forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2016 jan. 31 22:50 #680

Diamond:
Ez egy L+U template 6 computer játékossal.
http://clip2net.com/clip/m27958/1363538022-2b853-45kb.png
Kicsit beszorítva érezheti magát itt az ember mert a zónák elég picik (kicsit mint panicon,de itt sokkal több cucc van),főleg a kezdőterület.Viszont 4 irányba is lehet menni,de nem feltétlen vezet út mindegyikhez,van hogy le kell térni.A blokkok erőssége ott van (3k és 6k),a kezdőterületedről ha továbbmész a 4 zóna valamelyikébe ott már lesznek nagy értékű objektumok,elég gyakran hever ott egy-két relik,persze erősen őrizve,de conservatoryk/ hiveok segítségével hamarabb be lehet ezeket venni.
A beállítások:
http://i.imgur.com/OhXbaxw.png
http://i.imgur.com/I59KhZl.png


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport
Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 31 22:55 Írta: Teki1986.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 31 22:59 #681

Az eredményeket frissítettem. Ha hibát láttok szóljatok.
Kéretik azokról a meccsekről valamit írni, amiről semmi infóm nincs. Ennek elmaradása esetén 0-0 lesz az eredmény.
Nimbus elleni meccseket egyelőre toljuk, ha visszatér akkor lejátsszuk vele a meccseket ha nem akkor def win lesz ellene mindenkinek.

Következő forduló:
6.Forduló Diamond (random)
2016-02-01 - 2016-02-28
Embertervez - Dave
Bobibubi - Dreegar
Bozso - Ssth
Teki1986 - Csizu
Bogpista - Nimbus
Jou - Edem
Kiki - Juukey
Karesz - Hungarian
Alyr - Adler
Norbakk - Merlin
Zodmund - Dragon


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 01 16:24 #688

Sziasztok!

Hungariannal karácsonykor elkezdtük a meccsünket, én azóta is várok a befejezésre, vártam a megbeszélt időpontban. Kerestem többször is, de sajnos nem kaptam választ egyszer sem.Én szívesen befejezném még mindig!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 01 18:20 #691

Nekem Ssth-val van elmaradt meccsem. Decemberben jelezte valamikor, hogy neki jobb lenne, ha még január 4. előtt le tudnánk játszani. Talán kicsit későn, de 2-án írtam neki privátot, hogy úgy ahogy akkor Csizuval, vele is lejátszhatnánk. Nálam az év vége óta működik a privát levelezés, lehet, hogy nála nem, még nem válaszolt. A lényeg, hogy az előbb említettek miatt szeretnék plusz időt kérni a meccs lejátszására, nekem pl. a mostani hétvége jónak tűnik nekem, de persze szó lehet más időpontról is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 01 19:38 #692

Nálam még a régi eredmények látszanak.

Valaki tud szolgálni Embertervez valamilyen elérhetőségével? Nincs benne a felhasználók listájában itt így nem tudok privit írni neki.

Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 01 21:23 Írta: Dave.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 01 23:40 #694

5. forduló
Cursed Mines
Kiki (Dungeon, Yog) - Edemmester (Stronghold, Jabarkas) 0:3

A meccsről annyit szépen kényelmes tempóban haladtam. Ahogy figyeltem a két főhős nagyjából együtt fejlődött, nagyon sokszor volt, hogy csak egy tudás volt a különbség a két hős között. Az utópia is mindkét oldalon minimumos volt. A meccs végül azért dőlt el a javamra, mert Kiki nem kapott wisdomot és nem tudott éleszteni, így a negyedik heti csatában a 6 behemót, 21 madár többször éledt újjá, Kiki serege pedig csak fogyott.
Köszönöm a mérkőzést Kikinek, peches volt nagyon!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 02 04:49 #695

Edem, majd írj rám, melyik hétvégén lenne neked alkalmas a küzdelem.


Üdv. Jou!

"Ha legközelebb újra megszületek, vadon élő ló szeretnék lenni. Szabadon nyargaló, büszke, örömittas széljáró! Nem akarnám, hogy valaha is befogjanak, felnyergeljenek, még akkor se, ha jól bánnának velem." (Vavyan Fable)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 02 07:02 #698

Edem ellen jobban jártam volna a cursed ground-os csatával, de inkább a black market-et választottam. Ez nagy hiba volt...

Juukey, jelentkezz, ha tudsz játszani!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 06 12:38 #712

Sziasztok!

Ssth vs Bobibubu 3:0 Cursed Mine
Tower vs Dungeon

Fiur lett a főherom. Rögtön mentem a bányákba, ami elég jól indult - 2 gem + 2 gold. Sajnos a folytatás már nem volt túl bíztató, de így sem panaszkodom. Körülbelül a hatodik nap környékére voltak meg a behemótok és a logos doboz. Aztán értelemszerűen sátor és irány a kapu. Második héten meg volt a 4 gold, ellenben az utópiával megvártam az 1-3-1-et, mert hát a giantok elég harmatosak :)
1-3-1-en adott az utópia +3 all-t és +2all-t, valamint +6ef pajzsot. A Zealotoknál még előtte ott maradt egy naga meg egy giant. No comment...
Az utópiának hála meglett a titánra a pénz, így mehettem a ghostokhoz és át a blackeken.
1-3-6-on ütköztünk meg ellenfelemmel. Malekhit volt a hero, de szerencsére csak sima lightninggal operált, ami mondjuk 1200-at ütött. Az attack és a defense skilltöbblet végül Fiur javára billentette a csatát.
Köszönöm Bobibubinak a meccset!


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 14 22:05 #746

Sziasztok!

Norbakk vs Merlin 3:0
Random diamond
Stronghold vs Fortress
CH vs Gerwulf

Furcsa mód gyors volt, Merlin felbukkant harmadik nap egy átjárón én meg már második nap építettem behemótot és utána mentem, elkaptam és vége is lett. Utána játszottunk még egyet funból, az hosszabb volt 2 hónap elején csatáztunk, de skillekbe jobb volt a hősöm, Merlin hiába küzdött, kihozta amit ki lehetett. Köszönöm a játékokat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 15 14:20 #749

Lehet hogy valamit rosszul állítottatok be? Küldesz egy mentést?


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 15 15:45 #750

Merlin nem küldte be? azt beszéltük, hogy ő reportol majd neked:(Most nem vagyok otthon a héten, csak utána tudom elküldeni:(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 16 07:00 #754

A rövid meccsünkről sajnos nincs mentésem, mert a játék szerintem felülírta a második játékunkkal. :(
Az első meccsen a főváram mellett lévő teleport kapu pont Norbakk orra elé vitt a 2. napon kék színnel. :( Sajnos így jártam.
A szabályleírásban nem olvastam, hogy teleport kapu(k) esetén másik pályát kellene generálni.
A második meccsünkön már csak Világok közti átjárók voltak.

Utolsó szerkesztés: 2016 febr. 16 07:16 Írta: Merlin.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 febr. 16 09:43 #756

Az első meccsen én lementem az alvilágba elfoglaltam egy várat, ami fölött volt egy teleport kapu, amin át felbukkant Merlin.
Ha kell én újra játszom a meccset.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!