forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2016 júl. 20 23:27 #1663

Csizu (fort-tazar) vs Dave (necro-moandor) 0:3
10.forduló
Bridges
Semennyi időm nem volt tesztelni így improvizáltam játék közben, szerencsém volt hogy Csizu meghagyott egy nagyon jó várat, így a hatalmas balfékségeim ellenére is jól tudtam haladni a mapon.1.nap építettem amplifiert, így tudtam viszonylag jó mennyiségű csontvázat gyűjteni, másodlagos hősnek Thant nagyon jól működött,főleg hogy kapott scholart első szintlépéskor, így az egyik quest artival fel tudtam ezt tornászni advancedre, így guild sem kellett az animatehoz.Első ügyes húzásom 6.nap volt mikor 2 knight és 1 lichel megtámadtam pack magma elementált, és retreatelni kellett,így pénzem se maradt hogy castle-t építsek, mert még nem vettem be a trade postot.Hét végére lvl1-2-3-4-5-6+castle lett,bone dragon nélkül.2.hét elején rögtön kinyitottam az egyik kaput és elvettem Csizu egyik faluját, thantot előreküldve akinek volt magas powere.Másnap megtanítottam az animatet Moandornak, és megtámadtam a few arkangyalt a fekete sátornál 12 vámpírlorddal,de csak 1 angyalt tudtam leverni.Hiába volt 250 csontvázam,nem hoztam őket mert azt hittem elég lesz a vámpír is,hát nagyot tévedtem.Utána végül levertem a maradék 2 arkot veszteség nélkül,de ez összesítve már rengeteg hp kiesés volt (3 bone dragon,2 black knight,12 vámpírlord,1 lich hiányzott a 2.heti seregből).Középen kiszedtem a fantasztikus reliket (sea captain's hat), libraryt meg arénát, és visszavonultam mielőtt tazar elkaphat.Kimentem a szigetre kannáért, majd szép lassan átmentünk 3.hétbe, én pedig sok droid hőst öltem meg és sikerült sokáig megtartani az inferno falut.Viszont így sem tudtam mindent kivenni 4.héten, zombik és wraithok bent maradtak a várban, és a sok transzformálandó lvl1es lény is bentmaradt,de mivel a kannával volt skill előnyöm,animatem és 450 csontváz, a végcsata kimenetele egyértelmű volt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 aug. 01 20:07 #1700

Az alábbi meccsek eredményeit várom még, amennyiben az Online Kupa kezdetéig nem jön eredmény vagy valami infó akkor mindketten bukjátok a meccset. Kérem hogy a fórumban és itt is írjatok ellenfeleteknek.
Ssth-Alyr
Dreegar-Karesz
Dave-Kiki
Alyr-Adler
Karesz-Alyr
Zodmund-Karesz
Edem-Adler
Kiki-Alyr
Zodmund-Norbakk
Dragon-Adler
Karesz-Norbakk
Alyr-Zodmund
Dragon-Merlin

Üdv:
Teki


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!