forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2016 máj. 23 20:42 #1384

Helló!
sokadik forduló
Random Skirmish
Kiki (tower, ???) vs Norbakk (rampart, Yvor) 0:3

Majdnem egy órát szenvedtünk a csatlakozással, Davet is megkerestük és sikerült elindítanunk a játékot.
Az eliminálásnál kizártuk az olcsóbb várakat, maradt rampart, tower és dungeon.
Kiki két restartja után a harmadik játék első napján sikerült várat foglalnom és 3 hőssel mozogni.
első héten két bányát foglaltam el. Második hét első napján, Kiki beleszaladt egy szerencsétlen csatába és feladta, amihez az is hozzájárult, hogy elfek hete volt. 15 grand elf figyelt a citadellába, Yvor is csak nézett...
Köszönöm Kikinek a játékot!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 26 20:51 #1411

Sziasztok!

Letoltuk Ssth-val a partit. Gyorsan túl esek a beszámoló megírásán, mert roppant kellemetlen érzés, hogy fel kellett adnom a meccset, mert csináltam egy fölösleges ostobaságot. Miután 1-2-1nél beváltottam a küldetés artikat és áttörtem a blokkon, nekimentem a középső várnak (???) és a közel teljes seregem + 105 manám nem volt elegendő, hogy lebontsam a 10 titánt. Mephala kiváló skill fát kapott, mindössze annyi dolgom lett volna, hogy ne csináljak hülyeséget. 10 éve követtem el ilyen hibákat, úgy látszik van még mit tanulnom.

Sajnálom, hogy ezért töltöttünk el hosszú órákat, köszi a meccset.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 29 06:25 #1422

Sziasztok!

Csizut kiegészítve.
Merlin Challenge
Ssth - Dungeon (Tyris) vs Csizu Rampart (Mephala)

Hiába toltam hihetetlen jól, a játék Csizunak állt. Tyris nem kapott se earth-ot, se path-ot így a mocsárban piszkosul lassan haladtam. A csizmás mephala kétszer körül rohant engem vígan, míg én léptem 5 kockát kb. Sajnos Csizu annyira sietni akart, hogy megtámadta a középső várat elég hamar. Ha kivár, esélyem se lett volna. Így sima győzelem.
Gratula neki ettől függetlenül, mert a vár betámadásáig hibátlanul tolta. Nagyon hamar benn volt középen full sereggel, sőt a green mellé red dragont is szerzett, míg én össz-vissz 3 reddel kolbászoltam. (Na jó nem hibátlanul, mert egyszer láttam, hogy lemegy a hőse 3 kockát majd pedig visszamegy. Ez azért elég amatőr húzás volt.)


Üdv,
Th
Utolsó szerkesztés: 2016 máj. 29 06:26 Írta: ssth.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 máj. 29 07:30 #1423

ssth beküldte:

(Na jó nem hibátlanul, mert egyszer láttam, hogy lemegy a hőse 3 kockát majd pedig visszamegy. Ez azért elég amatőr húzás volt.)

Felszedtem a Dragon Wing Tabardot, kellett a plusz power. Azt számoltam, hogy a várba így is beérek és bent is maradok feltölteni a mannámat, így a lépéspont megspórolása helyett próbáltam hasznosan elkölteni azt. Te csak annyit láttál ebből, hogy szambáztam a hóban :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 02 19:30 #1455

Norbakkal kivégeztük az ikreket. Ő Castle, én pedig Rampart. Mephala ismét mellém szegődött, az előző fordulóbeli kapitulálás után nyilván javítani kellett. Az első hét vége felé Cuthbert az ellenfél kötelékéből kiszállt, miután egy hajóroncsban alul maradt az elementálokkal szemben. Mephala exp. resisttel is fel lett vértezve, villám elleni nyakék és chain díszítette a a repertoárt, melyre Caitlin asszonynak nem volt ellenszere. Ilyen felállással szemben esélytelen volt Norbakk, teljesen mindegy mit csinál. Mind a két tornyot felhúztuk, de az egyedüli támadó varázslatát a nyakékkel hárítottam, míg az 1100-as chainemnek nem volt ellenszere.
Köszi a játékot, további sok sikert! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 03 12:12 #1459

Annyival egészíteném ki, hogy még a morál, luck kombóba bíztam (+3luck,+3 morál nyakék, basic luck, +2 luck növelő item) erre Csizu: nono csak lassan a testtel, NO LUCK item :)
Valamint az elején úgy gondoltam, hogy nem tudja majd kastélyt+sárkányt mindkét várban felhúzni. Hát sikerült neki, amihez jól jött a kristály köpenye, kavicsos ládája és 750 goldos zacskó :)
Ha nem bukom be a hősöm, akkor is kikapok. Második hét elején ki akartam szedni a szigeten lévő tárgyakat, amit nem fejlett hidrák őriztek, de 60 vízelementál elbánt a kis seregemmel.
Csizunak gratulálok nem hibázott és jól kijött neki a lépés :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 08 09:46 #1481

Eladtam az asszonyt is, hogy legyen elég kristály és kő :) Az artifactok, amiket felsoroltál úgy emlékszem csak második héten lettek kiszedve, ettől függetlenül sokat segített a dupla silo (+2 kristály / nap) mellett és a végelszámolásnál, hogy a lények 90%-át ki tudjam venni, fejlesztett formában természetesen.

A táborra iparkodjunk olyan térképeket válogatni, ahol nem dől el a játék az első napon, mert ilyen leosztás mellett úgy tudtam volna kikapni, ha átjössz 2. hét közepén és besétálsz a váramba a border guard-tól egyenesen és erre nem számítok persze.

Ettől függetlenül sok kis hibát vétettem, nem játszottam jól, ugyanakkor a feltételek, amikkel indultam elbírta ezt is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jún. 23 22:49 #1557

Sziasztok!

Sajnos a Bajnokság végére kifáradtak az emberek, egyre több az elmaradás. Frissítettem a táblázatot, szeretném ha meccsek nagy részét a tábor előtt lejátszanátok. (Lehet gyakorolni legalább a táborra)

Csizu: A pálya melyik része okozta azt hogy első napon eldőlt a játék?


10. Heroes Online bajnokság

1. csoport állása: OB 1. csoport
2. csoport állása: OB 2. csoport

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 03 18:52 #1589

Játszottunk ma Bogpistával.
Skirmish 200%
Nálam Dungeon, ott Stronghold.

Piros voltam, én választhattam másodjára az eliminálás után. A héten legeneráltam egy két pályát, és arra jutottam, hogy vagy Towerrel, vagy Dungeonnel szeretnék lenni. Persze lennék Ramparttal is, de azt tuti volt, hogy nem kínálom fel választásra. A Towert kapásból kilőtte Pista, a három, ami maradt neki: Castle, Stronghold, Dungeon.
Először én restartoltam egyet első napon, mindkét native hősöm tiltott volt, Gunnar és Alamar( vagy Jeddite, már nem is tudom, de resurrecctionös, az biztos). Második nekifutásra az ellenfél kért restartot. Harmadjára ott figyelt a kocsmában Shakti, úgyhogy én örültem a fejemnek, és harcra készen álltam, A terepem lehetett volna rosszabb, de jobb is. A második várat elég gyorsan el lehetett foglalni, de az építkezéseimet eléggé bekorlátozta, hogy hiába jártam be egészen a saját, és a hozzám legközelebbi területet, össz-vissz. egyetlen darab kupac fával találkoztam a fatelep mellett, abban is volt 5 db. Ugye itt 0-ról indul a famennyiség, ezért az a napi +2, amihez kalandozni kellett pár napot, sok mindenre nem volt elég. 117-nél jártunk, már biztos volt, hogy csak Citadellem lesz. Csak lvl3-ig építkeztem, de ez előzetesen is így szerepelt a terveim közt. A bónusz artifacttal is szerencsém volt, a nyaklánc segítségével Shakti Infernal Trogloditái 7-es speeddel hasítottak. Kapott earth magicet, ami bíztató volt a jövőre nézve. Egy aranybánya + town hall + falu + Nagashnak köszönhetően 2850 volt a bevételem naponta. A dimenzió kapu egyik oldalán legyűrtem pack Rocot, majd mikor gondolkoztam, hogy a másik oldalon lévő Wywern Monarchokat megtámadjam-e még aznap, hogy jobb lesz másnap az erősítéssel, akkor elment Pista nete. Utána viszont már nem is töltöttük vissza, Pista inkább feladta, mert már eléggé bebukta magát lots Demonok ellenében, és nem sok mindene maradt.
Érdekes egy template ez is, kíváncsi lettem volna mit tudok kihozni a mostani leosztásból.

Köszi a meccset!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 05 15:45 #1598

Sziasztok!!! Van pár elmaradt meccsem illetve Kikivel már egyeztetek de Adler, Karesz , SSTH , Zodmund mecset letolnám ha az ellenfeleknek is jó :D Úgyis bevertek kb 2 hónapja el se indítom a h3at az ellenfeleim hiánya miatt :D
(Kareszal anno beszéltem ő előre le akarta játszani de az az időpont nekem nem volt jó)


"A háború célja nem az, hogy meghaljunk a hazánkért, hanem hogy elérjük, hogy ellenségünk tegye meg ugyanezt."
George S. Patton

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 10 12:55 #1613

Sziasztok!

Dreegarral lejátszottuk a meccsünket a "Time will tell" nevű fantasztikus mapon. Túl sokat nem is fűznék hozzá. A fix earth könyv és a 20-30 körüli értékek nem teszik túl változatossá a mapot. A győzelmem talán annyin múlt, hogy én bevittem a +200k xp-t, Dreegar pedig nem, mert elolvasta és azt hitte +20k-t ad csupán. Elementaloztam végig meg resuzgattam ő pedig chainnel és imploval próbált operálni. A végén az döntött, hogy több powerem és több manám volt.
Egyébként én Stronghold - Roc-os hero ő pedig Tower Iona volt.

Köszönöm a gamét azért!


Üdv,
Th

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 12 21:01 #1623

Letoltuk Jou-val a Bridges c. mapot

Bozso (Fortress – Malekith lvl7 – 6-5-8-4 40 mana)
vs
Jou (Necro – Nagash lvl9 – 7-6-4-5 100 mana)

Előző nap ránéztem a mapra, megállapítottam, hogy lvl7 kb. kizárt első héten, kivéve Tower, és talán Stronghold, így ezeket kizártam, illetve terveztem még kizárni a Fortresst is, mint olcsó várat. Eliminálási sorrend: Tower-Castle-Stronghold-Dungeon, itt nekem muszáj volt a Rampartot kilőni, így maradt a Necro-Fortress-Inferno trió, amiből Jou Necrot választott, én pedig egyértelműen a Fortressre voksoltam.
Mivel lvl7-re nem volt érdemes gyúrni, ezért rushra rendezkedtem be és imádkoztam, hogy jöjjön egy jó magic hero, illetve hogy ne valami brutális lény védje az aranybányát. Ötödik hősnek be is jött Malekith, lvl2-ben volt Ice Bolt, és ráadásul Greater Basilisk védte az aranybányát, így nem volt akadály a rush előtt.

Első nap aranybánya, 2-3 nap a többi bánya és alsó hajó – jött seamen’s hat és +2 Def – 4. napon a felső híd kapuját őrző lények – lots Fire Elemental – 5. napon 2. vár (Rampart, lvl1-2 lényekkel töltöttem a sereget), és fenti hajó – itt a víz +6 Attack-ot adott – közben pedig felhúztam lvl6+Castle-re a várat. 7. napon még bevertem a következő hidat védő lényeket – pack troll akik +3 Def-et őriztek – majd manát töltöttem és vártam az első napot.

A második hét első napján bevertem egy droiddal a trade postot, kivásároltam az összes lényt a várból és láncon küldtem előre, így 121-nél meg is lett a 3. vár, ami végre adott lightning boltot is. 122-nél Warriors Tomb – +3 Power – és a Jou vára felé vezető block sátrát őrző pack Naga (fele Quenn volt), majd még megvettem Shaktit aki felszedett pár cuccot majd a nála lévő 63 trottyost is átadta Malekithnek. Itt már láttam Jou egyik droidját, szóval mindent átadtam Malekith-nek és vártam hogy összecsapjunk.

Nagash meg is érkezett, megölte az összes droidomat, bevette a várat, mannát töltött, és várt. Másnap meg is támadtam, annak ellenére, hogy expert intelligence birtokában 80 mana volt a max, de az addigi csatározásokban a felét ellőttem, miközben tudtam, hogy ellenfelem 100 mana birtokában lesz. Viszont az én Boltom 238-at ütött, az övé 110-et, így egyértelmű volt a támadás.

42 Troglodite, 63 Gnoll, 24 Lizardmen, 20 Serpent Fly, 12 Basilisk, 8 Gorgon, 5 Wyvern
vs
22 Pixies, 102 Skeleton, 18 Walking Dead, 3 Air Elemental, 8 Lich, 6 Black Knight, 1 Naga Queen

Nálam volt tactic, így védekezésre rendezkedtem be a sátramnál, majd azonnal leszedtem a Licheket, így Jounak jönnie kellett. A maradék manámmal 3 kör alatt leszedtem a Black Knightokat, majd csatában a Pixieket, Naga Queent és az Air Elementálokat. Amikor elfogyott a manám, Jounak még volt vagy 60 és elkezdett Death Ripple-ket tolni (30 sebzés) és hátrált a Skeletonokkal és Walking Deadekkel. Én előrementem, és végül a hp-többletem győzött.

Köszi a meccset!

Bozso

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 14 20:03 #1632

Pista sajnos feladta a meccset, úgyhogy én részemről határidőre végeztem valamennyi mérkőzéssel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 júl. 20 22:15 #1662

Üdv!

Tegnap sikerült lejátszani az utolsó előtti meccsem, már csak Tekivel kéne valamikor megütköznünk.

Time will tell

Jou (Tower+Astral) , nálam Fortress+Alkin

Hogy milyen "sokat" készültem a pályára/persze ezt nevezhetjük szimplán a lámaságomnak is/ az mutatja, hogy teljesen meglepődtem, hogy nem lehet upgradelni a gnolljaimat taverna hiányában. Az eliminálás során elég stratégiátlan voltam, ha létezik ilyen szó, Tower-Fortress-Strongholdból választottam a mocsáriakat. Úgy gondoltam belőlük tudok már az első nap olyan sereget összerakni, amivel jól tudok kalandozni az első 1-2 napban is, akkor is, ha nem stone gólemekkel kell csatázni a bányákért, és közben ne kelljen az így is kevés hős közül az egyikkel passzív üzemmódban csak az utánpótlást hozni 2-3. nap. Volt egymás után magog, marksman, grand elf is az elején, de vették a fiúk az akadályokat, 2. nap végére volt két aranybányám, + a fix capitolnak köszönhetően innentől kezdve nem is volt a pénzzel gondom a játék végéig. Alkinnal mentem tanulni earth magicet, klüklopszok mögül szedtem ki csizmát, és a Hydrán keresztül kitörtem a külső zónába. A három hőssel nem volt valami szoros a lánc, úgyhogy 1.2.1-nél még várnom kellett az utánpótlást, de másnap megszereztem a Town Portalt 4Red+1Black mögül. Bár valamikor a játék előtt még eszembe volt, hogy a vízre droidot küldjek elhozni a quest artit, de a fáradt agyam kihagyott, és Alkinnal próbáltam haza townportalozni a hajóból sikertelenül. Ezzel rengeteg napot csesztem el feleslegesen, e nélkül egész jó pályát mentem, de ezzel amit addig nyertem gyorsaságban, azt el is buktam. Az arti beváltás előtt még elugrottam air magicet tanulni, ez megint egy kis kitérő volt, de korábban a földet akartam minél előbb kigyúrni, addig nem akartam még egy sokadik basic secondary skillt. A 200k XP után az Efreeteket öltem meg, majd mentem az angyalokon keresztül kiváltani a könyvtárbérleteket, meg még egy kis A-D-t gyúrni. Közben a második szűmú Tower váramban lett Chain+Resu, illetve pont láttam a vízen az ellenfél quest artiját, még mindig megszerzetlenül, ezért az áttörés mellett döntöttem. Utolsó nap még lvl5-ös toronyban tanultam Air elementált is. 1.3.7-nél beültem Jou második várába. Másnap haza és vissza, full sereggel törtem Jou fővára felé, közben megdupláztam a manámat. A várig el nem jutottam pár lépés híján, de Jou következő nap megtámadott. Elég hasonlóak voltak a csapatok, lvl2-ből volt sokkal több az ellenfélnél, nekem sok Lizardmanem elhullott korábban. A chainlightningjaink hasonlóakat sebezték, Jou-é volt erősebb, de az A-D(főleg defense) előny, és az expert armorer és offense (Astralnál semmi) felém billentette a mérleget, még ha nem is ez volt életem csatavezetése. Őszintén annyira nem esett jól, még ha viccből is lett megkérdezve, hogy hogyan lett összecsítelve a 34-es Defense-em. Majd amikor elküldtem a pw-t, akkor meg kiderült, hogy igazából minden a szerencsén múlt, mert csak nekem adta be a dolgokat a gép. Az, hogy találok a vízen +4all-os nyakláncot, az übermázli, és tényleg nagy szerencsém volt a varázstornyokkal is, persze nem jött rosszul, hogy +6-os pajzsot védtek az Efreetek a pandora mellett. Tegnap már fáradt voltam ahhoz, hogy kicsit felbosszantsam magam, meg visszanézzem a mentéseket, de az előbb rájuk néztem: Úgy nehezen lesz szerencséje valakinek a varázstornyokkal, ha lvl1-ig húzza a fővárában(főleg towerben) és lvl3-ig a másik necro várban. Valószínűleg segített volna, ha nem 1.3.5-nél megy csak az ember a Town Portálért és nem 1.4.1-nél indul visszafelé a vízről a quest artival, ami 200k xp-t(!) ad.
Remélem nem arcoskodónak tűnik a záró akkordom, mert ugye igazából egyáltalán mégis mire???(egyrészt vicces is a felvetés, másrészt már említettem a gyökérségeimet), Csak jobb lenne, ha előbb a saját részéről vizsgálná meg az ember a történteket, aztán mondana ezt-azt.

Hú de rohadt késő lett megint, aludni is kéne.
Jó éjt!

Utolsó szerkesztés: 2016 júl. 20 22:18 Írta: bobibubi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!