forum top

× Versenyek

emo Online Bajnokság 2015

Több
2016 jan. 15 15:32 #603

Különböző black marketen különböző artifactok vannak :)
Jou írj üzenetet vagy emailt hogy mikor tudnánk lejátszani a meccset !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 15 18:25 #605

Nos akkor legközelebb nem emiatt fogok aggódni:)
Kösz Dave!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 15 22:55 #606

Sziasztok!

Egy kérdés a szervezők felé a kombó artikról. A szabályzatban ezt találtam:
"6. kombó artifactok összerakása megengedett a random térképeken, viszont ha véletlenül egybe kapod meg akkor szét kell szedni és nem rakható össze"

Ezek szerint fix mapokon nem használhatóak, jól értem? Ha ez így van, nem bölcsebb kitiltani a kombó artikat annak érdekében hogy egy Utópiában ne adja be a gép? Épp Csizuval volt egy teszt game-ünk és felmerült a probléma, azért kérdezem, hogy mi legyen?
Ő teljesen jogosan mondja, hogy ha már beveri az Utópiát akkor használhassa amit kap, ugyanakkor pl. a +50% hp kombó arti az elég meredek...
Ha viszont szét kell szedje és csak az egyiket használhatja pl. az megint csak nem korrekt az Utópiát leverővel szemben.

Szóval?

Köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 16 00:00 #607

Hogy kaptatok kombó artit mikor az összes ki van tiltva?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 16 00:53 #608

Mondjuk most hogy mondod, egy régebbi OB-s mapon toltuk, nem a mostaniakon, de akkor ezek szerint gondoltatok rá, és ilyen meglepetés nem ér minket! Akkor vedd úgy hogy nem szóltam! :) (és köszi!)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 16 11:03 #609

Sziasztok!
Merlin írtam üzenetet, majd válaszolj mikor lenne jó neked.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 16 14:13 #610

Igy jár, aki felkészületlenül indul csatába, a mappot nem ismertem, fogalmam sem volt róla, hogy grand elfek csatlakoznak az event leverése után, rampartot véletlenül választottam:)
Hiába a dupla vár, ha egy hét késésben voltam, azt azért nem tudtam behozni, ja earth magic nem is volt, bár nem nagyon kellett, mert Lord Haart nem volt egy nagy mágus.


Despite what your mamma told you, violence does solve problems.
Annak ellenére, amit anyád mondott neked, az erőszak igenis megold problémákat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 16 17:42 #611

Adler beküldte:

Mindenki túltolta a szilvesztert?

Teki:
vs Bozso
Rampart vs Rampart
Mirror template

GG Adler!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 17 13:52 #612

"Letoltuk" Pistával az elmaradt meccset mirror templaten. Inferno mirror volt, ahol vmi beállítás nem sikerült jól (Pista hostolt), és emiatt a quick combat nem adott újrajátszási lehetőséget. Így buktam első nap 25 impet, ami később 1 demon halálához is vezetett. Ezt leszámítva jól haladtam, 4 váram volt 5. napra, húztam medvét a strongholdban, volt két pénzes hős, a főnök meg octavia lett aki kapott earthot. Ekkor azonban Bogpista feladta mert bebukta magát stronghold terepen lévő ogremagik ellen. Köszi a meccset!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 18 10:29 #613

Sziasztok!
Sajna nem szolgálhatok túl sok jó hírrel. 2015 év vége (a kötelező családozós, karácsonyozós pár napon kívűl) és a 2016 év eleje nagyon hajtós nekem. Nem hogy a most esedékes Teki elleni meccsre nem tudom mikor tudok sort keríteni, de még a Bozsóval is van egy elmaradt meccsem (kizárólag az én hibámból!). Ráadásul Vologyának is tartozok egy adag fordítással.
No ennyit a sirámaimról a lényeg, hogy szerintem ne várjatok rám, és vágjatok ki nyugodtan a versenyből... Ez van. Elnézést mindenkitől, nem jó kedvemben írok. :(
Üdv, Nimbi


*HAVE FUN!*
Nimbus
Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 18 10:30 Írta: Nimbus.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 22 13:45 #628

Hali!

Nimbus bácsi! Semmi feladogatás! El lehet halasztani a meccseket.Én is nemrég játszottam le a novemberi elmaradt meccsemet. Egész júliusig elhúzódik a verseny, úgyhogy heroesra fel! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 23 13:38 #633

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 23 20:01 #635

5.forduló
Dave vs Jou
Fortress vs Rakpart
Gurnisson vs Ivor
Cursed Mines
Volt kis időm tesztelni és ki tudtam találni a tervet.Nagyon örültem hogy fortress lehettem,még úgy is hogy odaadtam a rampartot Jounak.Főleg azért mert jó eséllyel 0 aranybányát kapok és akkor kell egy olcsó vár,na meg mert swampon a legyekkel gyorsan fel tudom szedni a nyersiket.1.nap csizma megvolt,2.nap elfoglaltam pár bányát majd a maradékot droidokkal,főhősnek elfelejtettem könyvet venni de vettem a towerban neki.5.nap bevertem a macis dobozt,6.nap sátor (manticore volt),majd 121en a ghost dragonok ,2 gorgont és 30 gnollt meg 5 elfet buktam.Visszavettem főhőst a várban,lementem alvilágba felvenni a powerupokat meg az artifactokat (sulfur gyűrű,ore kocsi XD),majd utópiáztam,ami kicsit neccesebb lett mint gondoltam(3as utópia volt) mert nem vittem a gnollokat meg baziliszkuszt,és elfogyott a manám,így majdnem meghaltam,de végül csak 1 hidra meg 1 gorgon bukta lett.A zealotokhoz nem volt se haste,se tactics,így inkább rajtuk futottam el haza és így még nyertem is egy fél napnyi mozgáspontot,így 125 végén megálltam a blokk előtt.Jou öngyilkos-merénylőként odajött én levertem a black dragonokat és vége is lett. 3:0
felvétel

Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 24 15:14 Írta: Dave.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

Több
2016 jan. 24 16:38 #638

Üdv!

Lejátszottuk a meccsünket Pistával, nem életünk legjobb meccse volt az biztos és 1-2 bug is sikeresen telibekapott minket.

5. forduló
Bogpista vs Dragon 0:3
Tower (Gretchin) vs Dungeon (Dace)
Cursed Mines

Az eliminálásnál Pista kilőtte a Necro, Fortress és Rampart várakat, én Infernot és Strongholdot bannoltam, így maradt a Dungeon, úgy gondoltam nem lesz vele annyi szenvedés, mint a Towerrel (amit amúgy is utálok). Erre a mapra egyáltalán nem teszteltem, semennyi időm nem volt rá, így Dave beszámolójából építettem, illetve a kék oldal lévén az első fél órájában a meccsnek áttanulmányoztam teljesen a mappot. Az eleje jól indult, Ajit volt a kezdőhősöm, így több Beholderem volt, kocsmába Dace és Ignissa, előbbit választottam a fix Tactics miatt. Pista jól belekezdett, Piquedramot kapott, volt vagy 40 gremlinje...

Szóval 1. nap cipő, 2.-3. nap bányák (mindenből jött, aranyból volt 1), 2. váram is dungi volt, így dönthettem, hogy dupla vár, vagy sárkány, én a dupla vár mellett voksoltam, hét végén hiányzott még 8 sulfur, 3 fa és 2 kő is, nem erőltettem a sarit. Sikerült tartani a korai tervezetet, 5. nap bevertem az életveszélyes behemótokat, baromira féltem a moráltól, de nem jött nekik szerencsére. Sajnos az utánpótlás akadozott és earth magicet sem kaptam, így innentől borult a napirend, witch hutokat nézegettem, szörnyeket öldöstem, de a várt Earth nem jött meg. 2.1-nél már le voltam maradva, de levertem a sátort őrző efreeteket. Visszatérve 2.3-4 körül leszedtem az alvilágot, begyúrtam Dacet, artik közül egyedül a dwarf shield segített, bár most az 500 goldos pénzes zacsinak is örültem.

Az utópiát ki kellett hagynunk, mert egy bug miatt 5x10000 sárkány volt benne, így közel egyenlő skillekkel bírtak a hőseink. Dace jól fejlődött, kapott Airt, volt Armorer, Wisdom, Intel (ki-ki döntés volt) a fix log / path / tactics / offense mellett. A két várat húztam együtt, ami embert próbáló volt ezen a mappon, de megoldottam. Miután mindent kitakarítottam 3. hétre, vártam az ellenfelet, miközben nyersanyagokért rohangáltam és mindent aranyra váltottam. Utópia nélkül búcsút inthettem a fekete sárkánynak, volt nem egészen 5 vörös sárkányom a végén. Dönthettem, hogy őket veszem ki, mikor Pista áttört, vagy a cicákat / minókat / evil eye-okat és medúzákat a meglévő eddigi sereg mellé. Én a többi sereg mellé tettem le a voksom, így sárkányok nélkül vonultam Pista ellen, aki áttört a blackeken és megállt a cursed groundon, mert beverte a ghost dragonokat még plusz XP-ért. Tudtam, hogy ez a soha vissza nem térő alkalom, lvl 4-ből én csak meteort és RESUT kaptam föld nélkül, így ezen a napon kiszedtem mindent amit tudtam és attack.
Pista mindösszesen 5 titánnal és 11 naga queennel érkezett, majd nyugtázta, hogy cursed groundon áll, innentől számomra egy fél pályás tactic és egy mass haste kellett, kissé nehézkésen, de az a kevés lénye padlót fogott.

Pistának nagyon sok peche volt ezen a meccsen, game közben beszélgettünk, illetőleg nekem sem jött minden össze úgy, ahogy akartam, szerencsém volt nem 1x a party folyamán, a végén talán az, hogy ő curseden állt döntötte el véglegesen a meccset. Lehetett volna máshogy is.

Köszönöm a meccset, gg wp!
Teki: Igyekszünk lejátszani Kikivel is a meccset, remélem nemsokára az is összejön!

Üdv! Dragon


Sosem kell sokáig várni, sem sokat kutakodni, ha az ember igazolva szeretné látni, milyen vékony a határvonal a hős és a bűnbak között.
– Mickey Mantle
Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 24 16:49 Írta: Dragon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!